Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 28/01/2022)

Cestovanie z Amsterdamu do Berlína vlakom ponúka cestovateľovi nezabudnuteľný zážitok a najekologickejší výber. Napriek tomu šesť hodín trip je trochu pomalý, pohodlie ponúka vlakoch a kúzlo cesta je vynikajúca. s nádherná scenéria pozdĺž cesty, a jedálenský vozeň pomáha tráviť čas, cesta skončí byť oveľa rýchlejšie, než sa očakávalo. Tu je to, čo vlaky v Európe ponúkajú pre túto trasu.

 

Príchode na moderné Hauptbahnhof (HbF) keď cestujete vlakom z Amsterdamu do Berlína alebo Berlína do Amsterdamu, je to ťažké, aby sa nedostala nadšení výlet, ktorý leží pred nami. Stanica je oceľová konštrukcia s niekoľkými poschodiach, kde vlaky kríž nad hlavou cez zavesené koľajnice. To je veľmi dobre spojený so zvyškom mesta prostredníctvom linky metra a autobus stanica, v centre Berlína. Ak ste doteraz rezervovali ubytovanie v Berlíne, dobrá voľba, len minútu chôdze od železničnej stanice je InterCity Hotel.

 

Berlín do Amsterdamu vlakom

Pri odchode z Amsterdamu do Berlína vlakom, Zadáte-slávny centrálna stanica v Amsterdame, jeden z najviac reprezentatívnych budov mesta, rovnako ako letisko Schipol. Ľahko prístupné, a Hlavná stanica bol postavený v roku 1889, a dnes dostane o 250,000 Cestujúci za deň. Stanica je veľmi dobre značená. Ak nechcete hovoriť holandsky, nezabudnite, že názov platformy je “stopa”. Ak je to nevyhnutné, môžete rozprávať trochu anglicky, pretože zamestnanci stanice hovorí jazykom. v Amsterdame, dobrá voľba ubytovanie v blízkosti hlavného stanica je Ibis Style. tam, poloha je ideálna, pretože vlaková stanica sa nachádza priamo v centre, v blízkosti zaujímavých miest.

Vlakový lístok z Bruselu do Amsterdamu

Vlakový lístok z Londýna do Amsterdamu

Vlakový lístok z Amsterdamu do Berlína

Vlakový lístok do Paríža do Amsterdamu

 

Amsterdam Berlín Skyline

Amsterdam do Berlína vlakom

Vlaková doprava z Amsterdamu do Berlína je pomerne častá, a tam sú asi dva vlaky za hodinu. Väčšina deň vlaky ponúkajú veľmi komfortné službu, ale trochu pomalý, ako oni sa zastaví v niekoľkých mestách na ceste. Prvý vlak z Amsterdamu do Berlína odchádza na 6:58 ráno, pricestuje v nemeckom hlavnom meste na 13:20. Z Berlína do Amsterdamu, Prvý vlak odchádza na 06:37 a dorazí 13:08. Najlepšia časť cesty v priebehu dňa, bezpochýb, sa o krajinu. Malých miest vo vnútrozemí Nemecka a Holandska, rovnako ako hory a vidieckej krajiny, sú úplne úžasné!

Vlakový lístok z Amsterdamu do Bruselu

Vlakový lístok z Amsterdamu do Londýna

Vlakový lístok z Berlína do Amsterdamu

Vlakový lístok z Amsterdamu do Paríža

 

 

Možnosti na sedenie vo vlaku z Amsterdamu do Berlína sú rôznorodé. Cestovanie z Amsterdamu do Berlína vlakom ponúka cestovateľovi nezabudnuteľný zážitok a najekologickejší výber. Vzhľadom k tomu, cesta je dlhá, cestovať do jednej z týchto kabín, ktorý ponúka doplnky, ako svetlo, Cestovanie z Amsterdamu do Berlína vlakom ponúka cestovateľovi nezabudnuteľný zážitok a najekologickejší výber, Cestovanie z Amsterdamu do Berlína vlakom ponúka cestovateľovi nezabudnuteľný zážitok a najekologickejší výber, čo umožňuje sledovať filmy v pohodlí svojho zrubu v priebehu celej cesty. Nezabudnite si kúpiť si vstupenky aspoň dva týždne dopredu, takže sa uistite, nie je problém sa stane.

 

Sme určite istí, že budete zbožňovať jazdu z Amsterdamu do Berlína, a naopak. Áno, tam bude ďalšia cesta, pretože akonáhle si to vyskúšať prvýkrát, budete vždy chcieť znovu nasadnúť na vlak a plne si vychutnať jazdu.

 

Takže, ste pripravení cestovanie vlakom medzi Holandskom a Nemeckom vlakom? ak áno, zarezervujte si u nás lístky na vlak 3 minút, u najlacnejšie sadzby a uvoľnený z nepríjemných rezervačné poplatky!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Famsterdam-berlin-train%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite k kód pre vloženie)