Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 20/08/2021)

Pre malú krajinu, Belgicko má svoj spravodlivý podiel na vynikajúcich vlakových ciest s mnohými nádherný pohľad vidieť. Belgického pobrežia je skvelý spôsob, ako relaxovať a užívať si slniečka a 65 kilometrov pobrežia, Existuje veľa vzrušujúce prímorské aktivity sa oddávať. Urobte si celkovú prestávku a stihnúť vlak k cieľu výberu. Tu sú niektoré z najlepších Dovolenka pri mori vlakom v Belgicku.

 

Ostende

Ak hľadáte ideálny deň na pláž, toto je miesto, ktoré môžete navštíviť. Tiež známy ako "mesto pri mori", Ostende má viac ako 9 kilometre nádherných piesočných pláží pripravené pre opaľovanie. K dispozícii je tiež veľký promenáda a rozsah múzeí, obchody, a reštaurácia v meste. Od 28 júna do 31 Augusta každý rok Ostende hostí Sand Sculpture festival čo je veľa zábavy! iba krátka cesta vlakom z Bruselu, Ostend je ideálny pre zážitok beach-město.

Brusel Ostende Vlaky

Antwerp do Ostende Vlaky

Amsterdam do Ostende Vlaky

Bruggy Ostende Vlaky

 

Dovolenka pri mori vlakom v Belgicku, čelný pohľad na pláž

Knokke-Heist

Pokiaľ si naskočiť do vlaku v Bruseli sa ocitnete v Knokke-Heist okolo 50 minút neskôr. Tu nie je len jeden, ale 5 krásnych pláží na vás čaká. Táto oblasť má pre každého niečo, vrátane a golfové ihrisko, umenie galéria, kasíno, kultúrne centrum, a neuveriteľná prírodná rezervácia nazval Zwin. S toľkými vecí, ako to dosiahnuť, je dovolenka na pláži stojí za to.

Brusel Knokke-Heist Vlaky

Antwerp Knokke-Heist Vlaky

Amsterdam Knokke-Heist Vlaky

Bruges Knokke Vlaky

Dovolenka pri mori vlakom v Belgicku, piesok

de Haan

Pre tých, ktorí sú odvážnejší, De Hann rezort je skvelá voľba. Len kúsok vlakom z Bruselu, toto prímorské letovisko ponúka ohromujúci pláži s lehátkami a súkromné ​​úsekov pláže sú k dispozícii na prenájom, rovnako ako aj očarujúce Anglo-Norman štýlu chaty a vily. je možné prenájom bicyklov a cyklus po ceste alebo pobrežnej cestu a užiť si scenérie a slaný vzduch. pri systéme outdoor skúsenosti, toto je ideálne miesto.

Ghent Ostende Vlaky

Charleroi do Ostende Vlaky

Lille do Ostende Vlaky

Liege do Ostende Vlaky

 

 

 

Newport

To musí byť konečný pláž destinácií v Belgicku pre niektoré rodinnú zábavu. Dobre známy pre svoju širokú škálu vodné športy ako je pádlovania a plávanie, výlety loďou, plachtenie, ryby, vlnenie, a surfovanie, rovnako ako mnoho rekreačných zariadení pozdĺž pláže a promenády bez prevádzky, Nieuwpoort ponúka pre každého niečo. Toto mesto je ľahko prístupný z Bruselu a krátke cesta vlakom sa dostanete tam.

Belgicko má veľkolepé pobrežia a ľahký prístup k vlakom je dostať sa tam o to viac príjemné a bez stresu! K dispozícii je plážový cieľ, aby vyhovoval všetkým a vždy niečo nové vyskúšať. Čo by mohlo byť oveľa príjemnejšie, než jeden z týchto dovolenku pri mori po železnici v Belgicku?

Ghent De Panne Vlaky

Charleroi do De Panne Vlaky

Brusel De Panne Vlaky

Liege do De Panne Vlaky

 

 

Dovolenka pri mori vlakom v Belgicku Zhrnutie

Prejdite na stránku Saveatrain.com a pozrite sa na všetky naše exkluzívne vlaky tarify a začať plánovať svoje ďalšie dobrodružstvo!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeach-holidays-by-train-in-belgium%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)