Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 04/02/2023)

S Atlantickým oceánom na jednej strane a najmalebnejšími mestami na druhej, a 10 najkrajšie pobrežné mestá v Európe sú najlepšími destináciami na oddych a relax najkrajšie pobrežné mestá v Európe sú najlepšími destináciami na oddych a relax. Odpočívajúce na útesoch, počúvanie oceánskych vĺn, nasiaknutie nedotknutou morskou vodou, alebo objavovanie legiend za prístavmi a vežami, sú špeciálne zážitky, ktoré nájdete iba na pobreží Talianska, Francúzsko, a Anglicko.

Železničná doprava je najšetrnejší k životnému prostrediu spôsob, ako cestovať. Tento článok bol napísaný vzdelávať o cestovaní vlakom a bol vyrobený ušetriť Train, Najlacnejšie lístky na vlak v Európe.

 

1. Krásne pobrežné mesto v Taliansku: pobreží Amalfi

Slávne malebné domy s výhľadom na Tyrhénske more v meste Amalfi sú perfektné z pohľadnice. teda, Amalfi je na vrchole všetkých pobrežných miest Amalfi ako najkrajšie pobrežné mesto v Taliansku. Navyše, zistíte, že je to najsnovnejšia letná destinácia v Európe. Je to vďaka modrej vode proti útesom, a farebné domy ktoré vytvárajú dokonalé prostredie pre eskapádu pri mori.

Okrem toho, ak túžite objaviť viac, potom katedrála v Amalfi a vila Rufolo, ponúkajú nádherný výhľad na Stredozemné more a do záhrady. Avšak, vrcholom Amalfi je 40 minutes drive from Vietri Sul Mare to Positano with some of the najúchvatnejšie výhľady pobrežia.

Miláno do Neapolu s vlakom

Florencia do Neapolu s vlakom

Benátky do Neapolu s vlakom

Pisa do Neapolu s vlakom

 

Amalfi Coast Italy Beautiful Coastal Towns

 

2. Najšarmantnejšie pobrežné mesto vo Francúzsku: Saint-Malo

Zatiaľ čo Saint-Tropez a Nice sú 2 populárnych pobrežných miest vo Francúzsku, Saint-Malo v Bretónsku na Lamanšskom prielive je pobrežné skrytý klenot. Je to vďaka bohatej histórii a príbehom, ktoré sa odohrali na brehoch Saint-Malo. V Saint-Malo, budete cestovať späť v čase do čias pirátov, a francúzski korzári, bojujúcich a brániacich Veľkú Francúzsko pred hradbami.

dnes, Hradby Saint-Malo sú vynikajúce na prechádzku po starom meste, obdivovať západ slnka, a pozorovanie vĺn. Ak chcete plne oceniť čaro Saint-Malo, mali by ste zostať cez noc a navštíviť ostrovy Grand Be a Petit Be.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

France's Saint-Malo Coastal town and its sendy beaches

 

3. Krásne pobrežné mesto v Európe: Lerici, Taliansko

Málokto počul o meste Lerici na Talianskej riviére, jedno z najkrajších pobrežných miest v Európe. Its neighbor La Spezia port town could be the starting point for vaša cesta do Cinque Terre, ale Lerici má svoju vlastnú neobjavenú mágiu. Nájdete Lerici 8 kilometrov juhovýchodne od La Spezia, s maľovanými domami, zátoky, prístav, hrad z 12. storočia s výhľadom na more, úžasné hľadiská, a turistické chodníky popri pobreží.

navyše, Lerici je úžasným východiskovým bodom pre vašu cestu na talianske pobrežie: Malebné Cinque Terre, Portofino, a Portoverane. Môžete si tiež urobiť jednodňový výlet do krásnej Pisy.

La Spezia do Riomaggiore s vlakom

Florencia do Riomaggiore s vlakom

Modena do Riomaggiore s vlakom

Livorno do Riomaggiore s vlakom

 

Fishing at The Coastal Town Lerici, Italy

 

4. Krásne pobrežné mesto vo Francúzsku: Cassis-Marseille

Vápencové útesy, priezračná čistá voda, and panoramic views of the coast from the sidewalk cafes, urobte z Cassis najkrajšie pobrežné mesto. Cassis sa nachádza medzi najvyšším pobrežným útesom v Európe, Čiapka Canaille, a biely vápenec Calanques. navyše, v Cassis, nájdete to najlepšie zo všetkých svetov – Provensálske vinice, a nádherné Stredozemné more.

Popíjanie pohára ružového vína, and watching fishermen, bude vrcholom vašej dovolenky v tomto čarovnom pobrežnom meste. Tento francúzsky skrytý klenot je vzdialený vlakom od Marseille, a perfektný únik z rušného mesta.

Paríž do Marseille s vlakom

Marseille do Paríža s vlakom

Marseilles do Clermont Ferrand s vlakom

Paríž do La Rochelle s vlakom

 

The Most Beautiful Coastal Town In France: Cassis-Marseille

 

5. Arromanches-Les-Bains vo Francúzsku

Známe pre vylodenie v Normandii, Arromanches je krásne pobrežné mesto v regióne Normandia vo Francúzsku. Na rozdiel od vojenského hľadiska to bolo kedysi, dnes nájdete nádherné plážové mesto na pobreží Atlantiku.

teda, ste na nezabudnuteľnej dovolenke pri oceáne, s potápanie, jachting, horse riding on the golden beach, and sunbathing. Na krátky alebo dlhý víkend, užijete si oceán s Arromanches-Les-Bains’ 550 obyvatelia, a zažiť Normandská mágia.

Paríž do Rouenu s vlakom

Paríž do Lille s vlakom

Rouen do Brestu s vlakom

Rouen do Le Havre s vlakom

 

Arromanches-Les-Bains In France Normandy region

 

6. Cornwall, Anglicko

Cornwallské pobrežie sa tiahne k 679 kilometrov útesov, jaskyne, a pláže. To zvyšuje štatút Cornwallu ako najlepšieho mesta na surfovanie vo Veľkej Británii. Takže, ak plánujete na dovolenke pri mori doplniť vodné športy, Cornwall je perfektný.

Najkrajším pobrežným mestom Veľkej Británie je nádherný polostrov. teda, kamkoľvek sa obrátiš, ocitnete sa na úžasnom pobreží. Pre najlepší výhľad na najlepšie pláže a pobrežie Cornwallu, môžete ísť cestou na juhozápadnom pobreží.

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Paríž do Londýna s vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

Cornwall, England Cliffs

 

7. Honfleur pobrežné mesto vo Francúzsku

Ak hľadáte najlepšie pobrežné mesto vo Francúzsku, potom je odpoveďou Honfleur. At the meeting point of the river Seine and the ocean, plavby, farebné domy odrážajúce sa v mori, a prechádzky pri brehoch, urobiť Honfleur jedným z 10 najkrajšie pobrežné mestá v Európe.

Október je najlepší čas na návštevu prístavu a pobrežného čerstvého vzduchu v Honfleur. Bude to skvelý spôsob, ako sa rozlúčiť s letom a nasávať slnko a vyhnúť sa vlhkosti, a davy turistov.

Paríž do Rouenu s vlakom

Rouen do Paríža s vlakom

Paríž do Calais s vlakom

Rouen do Calais s vlakom

 

Honfleur Beautiful Coastal Town In France

 

8. Santa Cesarea Terme Taliansko

Santa Cesarea Terme je nádherné pobrežné mesto v Apúlii. S výhľadom na more, užijete si pekné more a termálne kúpaliská na vašej talianskej dovolenke.

Na rozdiel od ostatných farebných pobrežných miest v Taliansku, Santa Cesarea sa vyznačuje tým, že Islamská architektúra. To znamená, mesto obklopujú biele pôsobivé vily a veže, a vyzerajte úplne krásne s modrým morom na obzore. Ak sa rozhodnete navštíviť toto nádherné pobrežné mesto, možno budete mať šťastie a ubytujete sa v jednom z mnohých zmenených hradných hotelov v meste.

Neapol do Brindisi s vlakom

Neapol do Bari s vlakom

Bari do Fasana s vlakom

Neapol do Fasana s vlakom

 

 

9. Bruggy (Použité), Belgicko

Staré mesto Brugge je jedným z najviac očarujúce staré centrá miest v Európe. Brugge also holds the title of one of the 10 najkrajšie pobrežné mestá v Európe. Bruggy pri mori sú celkom úžasný pohľad do očí, s jeho kanálmi, lode, a malebné domy.

S krásnym pobrežím, nie je prekvapením, že si to vybral veľa flámskych kráľov, Brugge ako ich domov. teda, mali by ste byť pripravení na najväčší počet hradov a veží s výhľadom na more.

Amsterdam do Brugg s vlakom

Z Bruselu do Bruggy vlakom

Antverpy do Brugg s vlakom

Gent do Brugg s vlakom

 

Brugge, Belgium Is a city on the coast of the channel tunnel

 

10. Benátky, Taliansko

Naše mesto uzatvára nádherné mesto Benátky 10 zoznam najkrajších pobrežných miest v Európe. Architektúra, gelato, a prechádzky na lodi urobte z Benátok absolútne zasnenú destináciu pri mori.

Benátky žijú na mori, a preto je to konečné pobrežné mesto v celej Európe. Taliani Benátky zbožňujú, a turisti to tiež zbožňujú. Užijete si úžasné chvíle potulkami po uličkách a úzkych uličkách.

Z Milána do Benátok s vlakom

Florencia do Benátok s vlakom

Bologna do Benátok s vlakom

Treviso do Benátok s vlakom

 

Venice, Italy is one of the most known coastal cities in the world

 

Tu pri Uložiť vlak, radi vám pomôžeme naplánovať cestu do „10 najkrajších pobrežných miest v Európe“.

 

 

Chcete vložiť na svoj web príspevok „10 najkrajších pobrežných miest v Európe“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-coastal-towns-europe%2F%3Flang%3Dsk Zloženie: 100% bavlna.– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)