Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 30/04/2021)

S niektorými z najrýchlejších európskych vlakoch a najviac vyhliadkové trasy, Cestuje po najkrajších jazier v severnom Taliansku vlakom je ekonomický, komfortné, a priame, ponúka vhľad do miestny život, často s krásnym výhľadom hodená do zjednávať.

S trochou pútavé plánovanie trasy a flexibilné plán, môžete pomerne ľahko dohromady trasu, ktorá bude robiť cesta rovnako pôsobivá ako destinácia.

 

Návšteve severnom Taliansku

Rovnako ako väčšina krajín, Taliansko má svoj vlastný sever-juh delí s severnej Taliani chváli, že tvoria ekonomickú chrbticu krajiny a priemyselnú veľmoc.

Od okuliarov móde k potravinám, Severotalianskych regiónoch tvorí viac ako 50% talianskej ekonomiky ... napriek tomu, že obsahuje menej ako polovica populácie krajiny!

Na 8 regióny:

  1. Aosta
  2. Piemont
  3. Ligúria
  4. Lombardia
  5. Emilia Romagna
  6. Veneto
  7. Friuli Venezia Giulia
  8. Trentino-Alto Adige / Südtirol

Getting Around

Vďaka dvom pohoriami, päť sladkovodných jazier, kopca, a rušný prístavy, tam je veľa rozmanitosti v severnom Taliansku, dokonca v krátkych vzdialenostiach. Môžete začať svoj týždeň lyžovania v Dolomitoch, leňošiť v Lake Como a končí výlet hodoval na morské plody v Päť krajín!

Tí, ktorí dávajú prednosť móda a potraviny nebudú sklamaní ani. S červenými strechami mesta ako Bologna sa láskavo považované za mesto Talianska of gastronomický zhovievavosť, zatiaľ čo Parma periférie sú výrobcovia world-class prosciutto a parmezán.

Potom, samozrejme, sú tu dve známe mestá Miláno a Benátky objaviť v severnom Taliansku! Ver mi, keď poviem,, každý návštevník nájde niečo, čo tu miluješ.

Z väčšej flexibility, Mal by si požičať auto pri cestách do vidieť rôzne jazera v severnom Taliansku. Ak chcete spoliehať na verejnosti preprava, je to určite uskutočniteľné.

 

Jazera v severnom Taliansku – jazero Como

Lake como is so amazing

Spomenúť jazero Como nikomu a je pravdepodobné,, Ich oči sa rozsvieti a budú hovoriť "George Clooney!"

jazero Como, taktiež známy ako Lario, je tretie najväčšie jazero v severnom Taliansku, s maximálnou hĺbkou približne 410 metrov (448 yardov), Je tiež jedným z najhlbších jazier v Európe.

fast Fact: Vedel si, jeho charakteristický tvar, pripomínajúce prevrátený Y, Výsledky topenia ľadovcov v kombinácii s erozívnou pôsobenia starobylého rieke Adda. To viedlo k tvorbe dve južnej vetvy, uprostred ktorých je na svete populárnej Bellagio.

Nachádza sa na úpätí Alpy, Lake Como je jedným z najviac malebný kritickí vo svete. Ak sa chystáte navštíviť talianskej jazera, budete prekvapení, dozvedieť sa o veľa vecí, ktoré sa v Lake Como okrem celebrít špinenie!

 

Som na lodi!

I am on a boat

 

Okrem toho, že dostať do severného Talianska vlakom ne-jasné, budeme priznať stopom jazdu na lodi je príliš celkom v pohode. Zvlášť ak chcete skúsenosť Lake Como, najmä v celej svojej kráse.

Či už ste návštevou jazera Como na jeden deň alebo dlhší pobyt, skočiť na palube lode, relaxovať a dostať svoj obľúbený mesto: Bellagio, Varenna, Čo, alebo možno jeden z historické vily na brehu jazera.

Miláno Lake Como vlaky

Turin do Lake Como vlaky

Padua na Lake Como vlaky

Venice do Lake Como vlaky

 

 

Lago di Garda

Lake Garda is among Lakes in Northern Italy

 

Gardské jazero je jedno z najväčších jazier v Severné Taliansko a najväčšie ľadovcové jazero Taliansko piatich jazier, napájaná Alpy na severe. Severne od Verona, Lago di Garda je najväčšie rodina – a voda športovo orientované z Talianska jazier. Je to tiež najväčšie talianske jazero, siahajúce od strmých alpských podhorí na severnom okraji údolia Pádu.

Na južnom pobreží je lemované plážami a podporený nízkymi kopcami. Kým na severe, hory a strmé útesy strapce na jazero, najmä pozdĺž západnej breh. Jeho terén dáva lakom široký výber atrakcií pre športové milujúci turisti. Zo stabilných vetrov pre jachting a windsurfing do hôr na lezenie, zlaňovanie, a jazda na horskom bicykli, všetky s výhľadom na jazero.

Ešte lepšie správou. Namiesto jazero Garda dáva celoročne miernu klímu, kde olivy a citróny dobre rastú na sever od svojho obvyklého sortimentu. Perfektný pre nejaké popoludní G&T! Pridajte dlhá piesočná pláží a spojku miest s výhľadom na jazernej promenádnych. Máte sami perfektné dovolenka destinácia!

Trento je Jazero Garda Peschiera Vlaky

Bolzano Bozen na Gardské jazero Peschiera Vlaky

Bologna na Gardské jazero Peschiera Vlaky

Venice na Gardské jazero Peschiera Vlaky

 

Tak ako sa vám pocit, že robí uvidí Niektoré jazera v severnom Taliansku? Chcete ušetriť čas aj peniaze a zároveň Cesta do severného Talianska vlakom? Si všetky svoje lístky na vlak s využitím Uložiť vlak behom niekoľkých minút, bez skrytých poplatkov!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://embed.ly/code?url=https://www.saveatrain.com/blog/beautiful-lakes-northern-italy/– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)