Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 20/08/2021)

plánujete dovolenku V Európe môže chvíľu trvať niekedy. Pre starostlivé cestovateľ, Je to významná doba investície výskum logistika cestovanie a vybrať si miesto na pobyt. By ste mali ísť all-inclusive, alebo nie? Ako sa tam chceš dostať, podľa vlakom alebo lietadlom? Je skutočne dôležité zvážiť všetky možné alternatívy, ako budete môcť urobiť správne rozhodnutie. Ak sa rozhodnete pre pobyt v all inclusive, mnoho z hlavných európskych destinácií ste sa vzťahuje. Ak cestujete po Európe, môžeš neopakovateľný zážitok z pobytu v najlepších all-inclusive rezortov a ako sa tam dostať pohodlne vlakom. Tu je zoznam našich najlepších all-inclusive stredísk v Európe, si nemôžete nechať ujsť:

 

Borgo Egnazia, Taliansko

To je považované za jedno z najkrajších letovísk a to nielen v Apúlii, ale celé Taliansko aj Európa. Borgo Egnazia sa počíta ako jeden z najlepších all-inclusive stredísk v Európe. Borgo Egnazia vás očarí tradičná architektonický štýl všimnite si, cez Puglia, rovnako ako jeho krásne zariadených izbách, bazény, golfové ihrisko, a dokonca aj kluby aktivít pre deti a dospievajúci. Dostať sa do Bari a Brindisi vlakom a potom cestujú do Savelletri di Fasano, Ak vezmeme scénická trasa vidieť všetky krásy Puglia.

Neapol Brindisi Vlaky

Vstupenky na Neapol do Bari vlakom

Bari do Fasano Vlaky

Naples do Fasano Vlaky

 

 

San Pietro di Positano, Taliansko

Taliansko má mnoho nádherných miest k návšteve, ale pobrežie Amalfi je medzi samotnými Talianmi obľúbené. A jeden z najlepších all-inclusive stredísk v Európe je tu. Svätý Peter, s tým 57 izby a očarujúce beach-side reštaurácie poteší vás, rovnako ako krásy regiónu. Môžete si niekoľko rýchlych jázd vlakov sa dostať do Amalfi, z Neapola alebo Salerno - a vychutnať si výhľad na ceste.

Vstupenky na trase Miláno - Salerno Train

Vstupenky na vlak Florence do Salerno

Vstupenky na vlak Bari do Salerno

Vstupenky do Ríma do Salerna vlakom

 

Najlepšie all-inclusive strediská v Európe milovanej – Klub Med Opio Provence, Francúzsko

Provence Italy all inclusive resorts

 

Ak si návšteve Francúzska a hľadajú pre veľkú all-inclusive skúsenosti, nehľadajte nič iné ako Provence a jej Club Med Opio stredisko. Olivových hájov a levanduľových polí sa bude čaká na vás, aby preskúmala ne, vedľa krásne Côte d'Azur. Club Med Opio Provence poskytuje úžasné jedlo s regionálnymi kuchyňu špeciality, veľké izby, a veľa aktivít pre vás a deti - môžete si dokonca vziať lukostreľba lekcie! Môžete získať kdekoľvek v tomto regióne pomocou TER Provence-Alpes-Côte d'Azur (TER PACA) železničná sieť.

Vstupenky na Dijon do Provence Train

Vstupenky na vlak Paris do Provence Train

Vstupenky na vlak Marseilles do Provence

Vstupenky na vlak Lyon do Provence Train

 

Hotel Tannenhof, Rakúsko

Best all-inclusive resorts in Europe / Austria

 

Keď upredňostňuješ horské scenérie miesto rozľahlé pláží, jeden z najlepších all-inclusive stredísk v Európe u vás k návšteve môže byť v Rakúsku tirolské Alpy. Hotel Tannenhof ponúka úžasný výhľad na hory, a je to veľký lyžiarsky ústup pre tých, ktorí dávajú prednosť o niečo viac intímnu atmosféru,. Môžete dosiahnuť Ischgl ľahko z Innsbrucku, Zurich, alebo Mníchov - vlak sa dostanete do Landeck, po ktorom stredisku je krátke jazdy.

Vienna do Landeck Ischgl Vlaky

Mníchov do Landeck Ischgl Vlaky

Salzburg Landeck Ischgl Vlaky

Zurich do Landeck Ischgl Vlaky

 

COR-Rezort, Nemecko

COR-Resort v krásny región Bavorska je jedným z najlepších all-inclusive stredísk v Európe, najmä pokiaľ ide o poskytovanie vybavenia, ako sú lyžiarske vleky a dobre vybavené izby.

Lyžovanie je hlavné atrakcie v Brannenburg, ktoré si môžete ľahko dostať vlakom z Berlína a ďalších mestách Nemecko a Európa.

Mníchov do Brannenburg Vlaky

Berlín do Brannenburg Vlaky

Hanover do Brannenburg Vlaky

Hamburg do Brannenburg Vlaky

 

Najlepšie all-inclusive strediská v Európe Končiace

Ak si prajete, aby si svoju dovolenku v jednom z najlepších stredísk, ktoré Európa môže ponúknuť, naplánovať cestu a rezervovať lístky na vlak čoskoro využiť najlepšie ponuky!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-all-inclusive-resorts-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)