Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 01/01/2021)

Ak si nie ste istí, ktoré zábavné parky v Európe sú najlepšie, potom hľadať žiadne ďalšie. Tento článok je zoznam niektorých z najlepších zábavných parkov môžete navštíviť v Európe práve teraz! Dáme vám podrobný opis každého a ako môžete sa k nim dostať vlakom. Takže začnime sa zoznamom!

 

Najväčší zábavný park v Európe - Disneyland Paris

Ak ste nenavštívili, ste určite počuli o Disneyland v Paríži. Súčasťou parku je všetko, čo sa dá nájsť v pôvodnej Disneyland v Spojených štátoch. Plus, obsahuje dva zábavné parky a celkom sedem hotelov na mieste! Budete s najväčšou pravdepodobnosťou potrebovať niekoľko dní, ak chcete navštíviť všetko. okrem toho, môžete tiež navštíviť Walt Disney Studios, ktorá je hneď vedľa parku.

Pokiaľ ide o dosiahnutie park, je to relatívne ľahké sa tam prídete vlakom. Jedným z najviac centrálnych vlakových uzlov vo Francúzsku sa nachádza priamo pri Disneyland. V stredu v pochybnosť je vlaková stanica Marne-la-Vallée / Chessy, a môžete ľahko dostať z kdekoľvek vo Francúzsku alebo mimo. Čo je viac, Disneyland leží nie príliš ďaleko od Paríž.

Paris sa Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Brusel Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Lyon Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Lille do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Najobľúbenejšie zábavný park v Nemecku - Europapark

Europapark je najväčší a najznámejší park v celej Európe, hneď po Disneyland. však, to nie je dôvod, prečo sme ho vybrali. Je to jeden z najlepších zábavných parkov v Európe Podľa nášho názoru to z dôvodu kolieskových tácky. Dostanete sa na toľko z nich a na veľa skutočne jedinečných. Budete musieť skontrolovať Arthur – najnovšie horská dráha, ktorá je kombinácia krytého / vonkajšieho jeden s tmavou jazdu, ako!

Toto nájdete úžasný zábavný park v Ruste, mesto v blízkosti Freiburg a Strasbourg. To znamená, že môžete dostať Europapark pomerne ľahko vlakom, z nejakého mesta. Na vlaková stanica je asi 4 km ďaleko, takže potom môžete ísť do vchodu, alebo jednu z pravidelných autobusy že ísť do parku.

Strasbourg do Ringsheim Vlaky

Stuttgart sa Ringsheim Vlaky

Basel do Ringsheim Vlaky

Offenburg na Ringsheim Vlaky

 

Rozprávkový Capital Európy - Efteling zábavný park

Zábavných parkov Najlepšie, Efteling Holandsko

 

Mnoho ľudí z celej Európy nevedia o tomto snov pre všetkých rozprávkové milovníci! však, park je najväčší vo všetkých troch krajinách Beneluxu. Čo je viac, Efteling Je to miesto, kde sú všetky dobre známe rozprávky ožívajú! Mnoho z klasických rozprávok Hansa Christiana Andersena, Charles Perrault, a Brothers Grimm ožívajú tu. Oni sú predstavovaní prostredníctvom širokého sortimentu jázd, dobrodružstvo, a viac. Všetko vo všetkom, budete potrebovať aspoň dva dni k návšteve všetko!

Môžete navštíviť Efteling dosť ľahko vlakom. Je umiestnený priamo medzi všetkými hlavnými mestami v Holandsku. To robí park prístupný z celého Holandsko a za. So správnymi vlakových spojov, sa môžete dostať do parku z kdekoľvek v Európe. To je ďalší dôvod, prečo Efteling je jedným z najlepších zábavných parkov v Európe!

Brusel Tilburg Vlaky

Antwerp do Tilburg Vlaky

Berlín do Tilburg Vlaky

Paris sa Tilburg Vlaky

 

Všetko vo všetkom, títo traja sú naše top vzájomnej. Existuje mnoho ďalších v Európe, to je isté, ale domnievame sa, že len tieto tri sú skutočne najlepšie. Môžeš kontaktuj nás Ak chcete vedieť viac o parkoch a vlak jazdí k nim. tiež, neváhajte sa pozrieť na náš blog. Sme zvyčajne píše o mnohých miestach a vlakových jázd stojí za to navštíviť a brať v celej Európe!

 

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-amusement-parks-europe%2F%3Flang%3Dsk- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)