Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 27/03/2021)

Cestovanie s deťmi môže byť nočná mora, alebo najlepší čas svojho života. Vďaka náročné povahy našich maličkých a naše želanie, aby im oddávať, tam je zvyčajne žiadna stredná cesta. Avšak, existujú spôsoby, ako pre vás, aby cestovanie s deťmi jednoduchšie pre seba. Najlepší spôsob, ako to urobiť, je zabezpečiť mladým ľuďom vždy mať čo do činenia alebo zobraziť. Ktoré vám pomôžu udržať je obsadené, zostavili sme zoznam 5 Najlepšie atrakcií pre deti v Európe. Môžete ľahko dosiahnuť tieto ciele vlakom. Pozrime sa na to:

 

Atrakcie pre deti v Taliansku

Taliansko ponúka pár fantastických atrakcií pre deti, ak zažívajú internet historický pamiatky nie je rozrušiť im. In Viserba zábavný park, môžu vidieť pamiatky Taliansko v miniatúrach! V parku je tiež vybavený Merry-go-round, detské ihrisko, rôzne vychádzky, a kino. alternatívne, ak sa ocitnete v Rím, môžete ísť na Hydromania vodný park. Len kúsok od Ríma, sľubuje veľké množstvo šmýkačiek a vodných radovánok, čo je ideálne pre deti.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Bologna do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

Atrakcie pre deti v Anglicku

Warner Bros. Studios Making of Harry Potter is one of the 5 Best Attractions for Kids in Europe

 

Jednou z hlavných atrakcií pre deti v Anglicku je Warner Bros. studios Tvorba Harryho Pottera turné Londýn. Avšak, pre mladých prieskumníkov, ktorí majú záujem v zázraky príroda, Londýnske Natural History múzeum Je to skvelá voľba. Existuje veľa dieťa-priateľský exponátov, kde sa môžu dozvedieť o dinosauroch a slnečná sústava. Je to skvelý skúsenosť ktorá robí v Londýne stojí za návštevu pre rodiny.

 

Atrakcie pre deti v Holandsku

Amsterdam Zvyčajne sa neodporúča, pretože priateľský rodinný podnik destinácia, ale to neznamená, že to nemôže byť tak. Pre deti, snáď najviac vzrušujúce miesto je Majster prírody alebo umelci. Je to masívna zoo s akváriom, detské ihriská, zoologické múzeum, a planetárium. To predstavuje viac ako 900 živočíšnych druhov!

alternatívne, môžete zamieriť do Efteling v Kaatsheuvel. Jedná sa o najväčší zábavný park v krajine, s fantasy námetom a záujmom o mýtoch a legendách. Existuje mnoho jázd a zábavy pre deti, ktorí majú radi rozprávky.

 

 

Belgicko

Keď príde na zábavu pre deti, Belgicko ponúka svoje zábavný park, Plopsaland. Je to farebné, plná horských dráh a ihrísk, a má celý rad tém pre každé dieťa, aby si. Má tiež farmu s zvieratá, ktoré môžu deti navštevovať, rovnako ako divadlo a prechádzky na lodi.

Antwerp De Panne Vlaky

Brusel De Panne Vlaky

 

 

Francúzsko

Disneyland France

 

Jedným z najznámejších atrakcií pre deti je bezpochyby Disneyland. To už ani nemôže byť lepší než v Paríž. To je najviac populárne zábavný park v celej Európe z nejakého dôvodu. Existuje päť tematických oblastí, rovnako ako mnoho jázd a atrakcií. Niektoré z nich patrí Zábavný park Parc Astérix, Piráti z Karibiku, Buzz Lightyear Laser Blast a je to malý svet. Návšteva do Paríža a Francúzska s deťmi nie je kompletný bez Disneylandu.

Paris sa Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Brusel Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

 

Pripravení na nezabudnuteľnú dovolenku s celou rodinou? Navštívte niektoré z 5 Najlepšie atrakcií pre deti v Európe z nášho zoznamu, a budete mať výbuch. Uistite sa, že naplánovať si dovolenku a rezervovať lístky na vlak načas!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-attractions-kids-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)