Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 25/01/2021)

Či už ste milovník piva, ktorí chcú mať svoju vášeň na cestné alebo už máte cestu do Európy na základe knihy, trvať pohľad na Pivné trasa vlak – Najlepšie Beers v Európe vlakom. nebudete sklamaní! Ešte lepšie, každý z našich návrhov sa ľahko dostanete vlakom. žiadny vodičský potrebný, čo znamená, že žiadne starosti. Len zabava!

 

Pivné trasa vlak – Najlepších pív v Európe: na stanici!

Jedna vec, ktorú si možno neuvedomujete, je, že dobré pivo Trasa vlakom možno nájsť v mnohých staniciach. Sheffield Tap je jeden z najlepších, predstavovať asi 30 Sudy a návrhy - niektoré z nich zvýrazniť z miestnych a pomerne obskurných pivovarov. Dalo by sa dostať do vlaku a ísť navštíviť niektoré z nich ... alebo jednoducho zostať a venovať viac času ich odberu. Aké cool?!

 

The Sheffield beer Tap

Pivné trasa vlak – Najlepších pív v Európe: Delírium Village v Bruseli, Belgicko

Pink Elephant Best Beers in Europe

Teraz, To je ten, ktorý som osobne príliš, keď som navštívil Brusel a môj manžel bol na misii, aby nájsť Najlepšie Beers v Európe. Tip: Sledujte ružový slon!

Som pôvodom z južná Afrika a cítil trochu cnelo pri návšteve Bruselu. Takže, objednal som si v starej Lite z domova. Samozrejme, mali v zásobe! To nie je divu, as delírium Cafe je známy pre svoje dlhé pivo zoznam, stál pri 2,004 rôznych značiek v januári 2004 ako je zaznamenané v Guinnessova kniha rekordov. V ponuke sú piva z viac ako 60 krajiny!

V bare sa nachádza v malej uličke zvanej Impasse de la Fidelio / Getrouwheidsgang, len pár sto metrov od grand Place. Na Jaenneke Pis Socha je cez ulicu od vchodu.

Meno bar pochádza z piva delírium tremens, ktorého ružový slon symbol tiež zdobí vchod do kaviareň.

Vlaková stanica je a 10 minút chôdze od kaviareň, a tak nie je divu, že sa na Pivné trasa vlak – Najlepšie Beers v Európe.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

Pivné trasa vlak – Najlepších pív v Európe: Ye Olde Cheshire Cheese v Londýn, Anglicko

Ye Olde Cheshire Cheese place sign

 

Máme radi históriu, ktorý je dodávaný s týmto pitie expedície. čestne, táto krčma nemá najväčší výber v porovnaní s niektorými z jeho susedov. Ale to, čo mu chýba vo veľkom množstve, že vyrovná s jej história kvalitné k nemu pripojené. Legenda hovorí, že mnísi varí na mieste pred tým, než sa stal pub. Samuel Johnson a Charles Dickens tu píl, takže budete zdieľať pivo s históriou v tomto dorazu.

Zriadenie je v súčasnej dobe vo vlastníctve Sam Starý pivovar Smith. Ich krčmy sú go-to pre krásne budovy, tradičné ales, a útulné interiéry. Nie sú žiadne veľké značky, jednoducho brilantný obete z vlastného pivovaru v Tadcaster, yorkshire.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Pivné trasa vlak – Najlepších pív v Európe: Pilsner Urquell pivovar v Plzni, Česká republika

Drink the Best Beers in Europe with your friends

 

Hoci pivovar zmodernizovala od 1993, míle na starnutie pivníc, ktoré zostávajú podzemí sú súčasťou prehliadky. Podzemná šnúra končí otvoreným dreveným kvasom a niekoľkými obrovskými drevenými sudmi, ktoré slúžili na starnutie všetkých Pilsner Urquell..

Pivo zo stúpania lemované Super hlaveň, celkom jednoduché, najlepšie ležiak, ktoré sme kedy ochutnali. A mali by ste ju vyskúšať na vlastné oči! Pivovar Plzeňský Prazdroj pozýva, aby jedinečnú prehliadku. Budeš skúsenosť dobrodružstvo a zábavu v historických pivniciach, dozvedieť sa o výrobe piva a ochutnať vynikajúce ležiak, samozrejme!

Norimberg do Prahy vlaky

Mníchov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Viedne do Prahy vlaky

 

Pivné trasa vlak – Najlepších pív v Európe: Nemecko (NIE Mníchov)

Môžeme vás zasvätí do tajomstva? Najlepšie pivo v Nemecku nie v Mníchov. Nemecko má obrovskú škálu výnimočných pív. Dokonca aj mnohé krajiny každodenné várok sú prekvapivo dobré. Ale nie každý pivo môže byť vynikajúci, aj v krajine, kde je pivo legendou. Ak hľadáte pre rozmanitosť a máte radi pivo s charakterom a prskanie, urob si láskavosť a naplánovať výlet do bavorského zapadákova, kde pivo je súčasťou miestna kultúra a varí skutoční ľudia s príbehy rozprávajú.

Kolín nad Rýnom do Frankfurtu Vlaky

Mníchov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

Dolné Bavorsko – Niederbayern

Dolné Bavorsko - Niederbayern

 

Tento úsek územie na východ od Mníchova prechádza Bavorský les rakúskych a českých pohraničných oblastiach a je jedným z najmenej cestoval oblastí Nemecka. To samo o sebe robí Dolné Bavorsko atraktívny destinácia, ale histórie a kultúra piva, aby bolo ešte príťažlivejšie.

Sedemdesiatjeden malých a stredných pivovarov pôsobí v tejto časti Bavorska. Niektoré z nich siahajú až do 1400s. Jedenásť z nich boli buď sídlo cirkvi, beh kláštory, alebo vo vlastníctve šľachtických. Tri sú stále prevádzkované nemeckých barónov a jeden je najstaršou kláštorný pivovar na svete. dolná Bavorsko je skrytý poklad pokiaľ ide o pivo.

 

Chcete sa dostať to najlepšie pív v Európe? (zodpovedne samozrejme!) Potom si s vašou cesty Uložiť vlak Neexistujú žiadne PEAK skryté poplatky, čo znamená viac peňazí na pivo!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-beers-route-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)