Čas čítania: 5 minúty
(Aktualizované: 25/01/2021)

Či už ste milovník piva, ktorí chcú mať svoju vášeň na cestné alebo už máte cestu do Európy na základe knihy, trvať pohľad na Pivné trasa vlak – Najlepšie Beers v Európe vlakom. nebudete sklamaní! Ešte lepšie, každý z našich návrhov sa ľahko dostanete vlakom. žiadny vodičský potrebný, čo znamená, že žiadne starosti. Len zabava!

 

Pivné trasa vlak – Najlepších pív v Európe: na stanici!

Jedna vec, ktorú si možno neuvedomujete, je, že dobré pivo cesta vlakom možno nájsť v mnohých staniciach. Sheffield Tap je jeden z najlepších, predstavovať asi 30 Sudy a návrhy - niektoré z nich zvýrazniť z miestnych a pomerne obskurných pivovarov. Dalo by sa dostať do vlaku a ísť navštíviť niektoré z nich ... alebo jednoducho zostať a venovať viac času ich odberu. Aké cool?!

 

Sheffield výčapné

Pivné trasa vlak – Najlepších pív v Európe: Delírium Village v Bruseli, Belgicko

Pink Elephant Best Beers v Európe

teraz, To je ten, ktorý som osobne príliš, keď som navštívil Brusel a môj manžel bol na misii, aby nájsť Najlepšie Beers v Európe. Tip: Sledujte ružový slon!

Som pôvodom z južná Afrika a cítil trochu cnelo pri návšteve Bruselu. tak, objednal som si v starej Lite z domova. Samozrejme, mali v zásobe! To nie je divu, as delírium Cafe je známy pre svoje dlhé pivo zoznam, stál pri 2,004 rôznych značiek v januári 2004 ako je zaznamenané v Guinnessova kniha rekordov. V ponuke sú piva z viac ako 60 krajiny!

V bare sa nachádza v malej uličke zvanej Impasse de la Fidelio / Getrouwheidsgang, len pár sto metrov od grand Place. Na Jaenneke Pis Socha je cez ulicu od vchodu.

Meno bar pochádza z piva delírium tremens, ktorého ružový slon symbol tiež zdobí vchod do kaviareň.

Vlaková stanica je a 10 minút chôdze od kaviareň, a tak nie je divu, že sa na Pivné trasa vlak – Najlepšie Beers v Európe.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

Pivné trasa vlak – Najlepších pív v Európe: Ye Olde Cheshire Cheese v Londýn, Anglicko

Ye Olde Cheshire Cheese miesto znamenie

 

Máme radi históriu, ktorý je dodávaný s týmto pitie expedície. čestne, táto krčma nemá najväčší výber v porovnaní s niektorými z jeho susedov. Ale to, čo mu chýba vo veľkom množstve, že vyrovná s jej história kvalitné k nemu pripojené. Legenda hovorí, že mnísi varí na mieste pred tým, než sa stal pub. Samuel Johnson a Charles Dickens tu píl, takže budete zdieľať pivo s históriou v tomto dorazu.

Zriadenie je v súčasnej dobe vo vlastníctve Sam Starý pivovar Smith. Ich krčmy sú go-to pre krásne budovy, tradičné ales, a útulné interiéry. Nie sú žiadne veľké značky, jednoducho brilantný obete z vlastného pivovaru v Tadcaster, yorkshire.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Pivné trasa vlak – Najlepších pív v Európe: Pilsner Urquell pivovar v Plzni, Česká republika

Piť najlepších pív Európe so svojimi priateľmi

 

Hoci pivovar zmodernizovala od 1993, míle na starnutie pivníc, ktoré zostávajú podzemí sú súčasťou prehliadky. Podzemná šnúra končí otvoreným dreveným kvasom a niekoľkými obrovskými drevenými sudmi, ktoré slúžili na starnutie všetkých Pilsner Urquell..

Pivo zo stúpania lemované Super hlaveň, celkom jednoduché, najlepšie ležiak, ktoré sme kedy ochutnali. A mali by ste ju vyskúšať na vlastné oči! Pivovar Plzeňský Prazdroj pozýva, aby jedinečnú prehliadku. Budeš skúsenosť dobrodružstvo a zábavu v historických pivniciach, dozvedieť sa o výrobe piva a ochutnať vynikajúce ležiak, samozrejme!

Norimberg do Prahy vlaky

Mníchov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Viedne do Prahy vlaky

 

Pivné trasa vlak – Najlepších pív v Európe: Nemecko (NOT Munich)

Môžeme vás zasvätí do tajomstva? Najlepšie pivo v Nemecku nie v Mníchov. Nemecko má obrovskú škálu výnimočných pív. Dokonca aj mnohé krajiny každodenné várok sú prekvapivo dobré. Ale nie každý pivo môže byť vynikajúci, aj v krajine, kde je pivo legendou. Ak hľadáte pre rozmanitosť a máte radi pivo s charakterom a prskanie, urob si láskavosť a naplánovať výlet do bavorského zapadákova, kde pivo je súčasťou miestna kultúra a varí skutoční ľudia s príbehy rozprávajú.

Kolín nad Rýnom do Frankfurtu Vlaky

Mníchov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

Dolné Bavorsko – Niederbayern

Dolné Bavorsko - Niederbayern

 

Tento úsek územie na východ od Mníchova prechádza Bavorský les rakúskych a českých pohraničných oblastiach a je jedným z najmenej cestoval oblastí Nemecka. To samo o sebe robí Dolné Bavorsko atraktívny destinácia, ale histórie a kultúra piva, aby bolo ešte príťažlivejšie.

Sedemdesiatjeden malých a stredných pivovarov pôsobí v tejto časti Bavorska. Niektoré z nich siahajú až do 1400s. Jedenásť z nich boli buď sídlo cirkvi, beh kláštory, alebo vo vlastníctve šľachtických. Tri sú stále prevádzkované nemeckých barónov a jeden je najstaršou kláštorný pivovar na svete. dolná Bavorsko je skrytý poklad pokiaľ ide o pivo.

 

Chcete sa dostať to najlepšie pív v Európe? (zodpovedne samozrejme!) Potom si s vašou cesty Save A Train Neexistujú žiadne PEAK skryté poplatky, čo znamená viac peňazí na pivo!

 

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-beers-route-europe%2F%3Flang%3Dsk- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)