Čas čítania: 7 minúty
(Aktualizované: 02/07/2021)

Tento rok máte šancu spoznávať zázraky sveta, pretože cestovné predpisy sa naďalej zlepšujú. Prázdninové destinácie, ktoré boli predtým zatvorené, sa pomaly znovu otvárajú, pretože svet sa prispôsobuje životu s pandémiou. tu sú 8 Najlepšie nápady na cestovanie k narodeninám v 2021 ktoré by ste mali zvážiť.

 

1. Cape Cod

Tento región sa nachádza vo východnom Massachusetts a je jedným z najnavštevovanejších regiónov na východnom pobreží. v 2021, stále je na prvom mieste v rebríčkoch ako jeden z najlepších turistických cieľov pre narodeniny. V tejto oblasti je toho veľa k videniu vrátane krásne pláže, parky, historické majáky, a veľa prírodnej rekreácie. Pri prehliadke tohto mesta, je dôležité, aby ste hľadali bezpečné ubytovanie. Prázdninové prenájmy sú tou najlepšou voľbou. Namiesto pobytu v stiesnenej hotelovej izbe, môžete sa rozhodnúť zostať v jednom z mnohých a luxusných Cape Cod dovolenkové prenájmy. Vďaka tomu získate pocit domova, pretože budete mať prístup k vybaveniu, ako je kuchyňa a práčovňa, a k zariadeniam, ako je Zariadenia TZB. To sa hodí, hlavne keď cestovanie s rodinou pretože počas svojho pobytu budete mať možnosť pripraviť si výdatné jedlo a upratať. Navyše, v prípade dovolenkového prenájmu existuje určitý stupeň súkromia v porovnaní s hotelom.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

Cape Cod

 

2. Najlepšie nápady na cestovanie k narodeninám v 2021: Aljaška

Napriek tomu, že sú geograficky oddelené od USA, Aljaška je jedným z najfascinujúcejších a najkrajších miest na návštevu. Je to ideálne miesto pre narodeniny pre lyžiarsku dovolenku s deťmi. Keď idete do tejto časti krajiny, uvidíte vzdialené ľadovce, stúpajúce hory, majestátny los, 12ft-vysoké medvede, a veľa opustených pobreží. Medzi top miesta, ktoré môžete na Aljaške navštíviť, patrí Národný park Denali, kde uvidíte medvede, vlci, a los. Pri obdivovaní stojatých vôd budete mať tiež príležitosť prejsť sa pozdĺž rieky Savage. Ak milujete ryby, môžete dostať príležitosť navštíviť rybársky uzol Aljašky, Homer. ďalej, mohli by ste opustiť divočinu a ísť do Anchorage, ktoré je najväčším mestom na Aljaške. Keď navštívite Aljašku s rodinou, mali by ste zabezpečiť, aby ste navštívili jednodňovú túru za polárnym kruhom z Fairbanks a celodennú túru na ľadovec Matanuska. Tieto dve prehliadky skompletizujú vašu aljašskú dovolenku.

Miláno do Neapolu s vlakom

Florencia do Neapolu s vlakom

Benátky do Neapolu s vlakom

Pisa do Neapolu s vlakom

 

Najlepšie destinácie na cesty v 2021: Pohorie Aljaška

3. Grand Canyon v Arizone

Napriek tomu, že ročne získa okolo päť miliónov návštevníkov, Grand Canyon stále patrí k najlepším miestam na návštevu 2021. Jedná sa o najobľúbenejší orientačný bod v Spojených štátoch a vyzerá nádherne z každého uhla. Môžete sa vydať na turistiku v tomto regióne alebo sa vydať na cestu vrtuľníkom, aby ste si mohli vychutnať krajinu z leteckého pohľadu. Na severný a južný okraj sa dostanete z opačných strán kaňonu. Väčšina ľudí dáva prednosť návšteve Národný park Grand Canyon Južný okraj, pretože je vždy otvorený aj počas zimy. Môžete sa vydať po ceste autom alebo súkromne alebo si môžete vychutnať prehliadku kyvadlovým autobusom v tejto oblasti a vychutnať si výhľad na púšť. V Grand Canyone, môžete vidieť viac ako 447 druhy vtákov, ktoré sa tam nachádzajú, tábor cez noc v divočine, a zúčastnite sa zábavných aktivít, ako je rafting. V tomto regióne, zábavných príležitostí je neúrekom!

Luzern do Lauterbrunnen s vlakom

Z Ženevy do Lauterbrunnen s vlakom

Luzern do Interlakenu s vlakom

Z Zürichu do Interlakenu s vlakom

 

Grand Canyon v Arizone

 

4. Najlepší narodeninový nápad na cestovanie 2021: Národný park Crater Lake

Nachádza sa v Oregone, Kráterové jazero zaberá päťdesiattri kilometrov štvorcových. Jazero leží vo vnútri hory Mazama, ktorá sa tu formovala 7000 pred rokmi výbuchom. Má modré vody, ktoré poskytujú ohromujúci odraz, ktorý vás nechá v úžase. Krása tohto jazera je v tom môžete sa potápať približne 2000 stôp, ak máte chuť na tento druh zábavy. Aby ste si výlet do tejto oblasti užili, musíte stráviť tri dni skúmaním všetkých divov, ktoré jazero ponúka.

Lyon do Nice vlakom

Paríž do Nice vlakom

Cannes do Paríža vlakom

Cannes do Lyonu s vlakom

 

Najlepšie destinácie na cesty v 2021: Národný park Crater Lake

5. Disney World

Posledným v zozname je Disney tematické parky a letoviská v Orlande. Toto očarujúce miesto je najlepším cestovaním k narodeninám pre ľudí, ktorí sú úplne vyčerpaní zo svojich každodenných činností. To platí najmä pre certifikované zdravotné sestry, ktoré práve dokončili NCLEX RN na skúške a potrebujú zábavnú dovolenku. Šťastie pre nich, od začiatku roku, väčšina parkov sa znovu otvorila a je pripravená na podnikanie. Vzhľadom na to, aké populárne je, toto miesto je často preplnené, takže si budete musieť návštevu naplánovať s rozumom. Aby ste si užili pobyt, budete musieť zostať pri 6-7 dni. Niektoré z atrakcií, ktoré by ste mali použiťChcel by som vidieť napríklad Pirátov z Karibiku, Peter Pan’s Flight medzi ostatnými.

Z Bruselu do Amsterdamu vlakom

Z Londýna do Amsterdamu vlakom

Z Berlína do Amsterdamu vlakom

Paríž do Amsterdamu s vlakom

 

Disney World

 

6. Najlepšie cestovné miesta k narodeninám v 2021: Benátky v Taliansku, Európa

Nachádza sa v severovýchodnom Taliansku, Pre cestovateľov sú Benátky pozoruhodnosťou. Je to hlavné mesto regiónu Veneto a je tvorené 118 malé ostrovy oddelené kanálmi. Tieto ostrovy spája viac ako 400 mosty. Nie sú tam žiadne cesty, to znamená hlučná doprava. Ľudia cestujú na člnoch po kanáloch, slúži návštevníkom pôsobivými displejmi, ktoré inde nevidieť. Benátky sú považované za jedno z najunikátnejších miest na svete, zaraďuje ju medzi najobľúbenejšie destinácie cestovateľov a fotografov na Slovensku 2021. navyše, O Benátkach je známe, že sú svojou povahou neuveriteľne romantické. Benátky sú tiež na čele mnohých zoznamov tých naj krásnych miest vo svete. Je to vďaka svojej jedinečnej ponuke bez cestných komunikácií, pôsobivé vinobranie, a historické prvky nachádzajúce sa na celej jeho konštrukcii.

Z Milána do Benátok s vlakom

Florencia do Benátok s vlakom

Bologna do Benátok s vlakom

Treviso do Benátok s vlakom

 

Najlepšie destinácie na cesty v 2021: Benátky v Taliansku, Európa

 

7. Najlepší narodeninový cieľ cesty v 2021: Bajkal, Rusko

Byť najväčšou krajinou na svete, Rusko má čo ponúknuť vrátane pláží, hory, a historické budovy. však, Bajkalské jazero je najlepším výberom pre mnohých cestovateľov a fotografov. Je to jedno z najstarších známych jazier na svete, s mnohými správami tvrdí, že je to viac ako 25 milión rokov staré. Je to tiež najhlbšie jazero na svete, dosiahnutie maximálnej hĺbky 1642 metre. Čo je viac? Bajkal je najväčšie sladkovodné jazero na svete. Viac ako 20% v tomto jazere sa nachádza svetová prírodná voda. Pre okolo 5 mesiacov ročne, jazero zostáva pokryté silnou vrstvou ľadu. však, stále je možné vidieť tak hlboko ako 40 metrov pod ním. Pre okolo 10 mesiacov ročne, jeho voda zostáva pod ľadovou teplotou 5 stupňov Celzia. však, okolo mesiaca august, jeho teplota stúpa na 16 stupne Celzia, takže je vynikajúci pre rýchle plávanie a poklesy.

 

 

8. Veľký Čínsky Múr

Napriek tomu, že z Číny dnes vyrástla technologicky vyspelá krajina, stále nestratila čaro a fascináciu, ktorú mala pri prvom objavení. V Číne je veľa fantastických a záhadných vecí, ale Veľký múr je na vrchole všetkých hodnotení a hodnotení. Podľa populárneho čínskeho príslovia, "Nikto nemôže byť skutočným hrdinom, pokiaľ nebol na Veľkom múre.". Presahujúci dĺžku 6000 kilometre, táto mohutná pamiatka je svojho druhu, a je nevyhnutnou návštevou každého cestujúceho. Jeho priemerná výška je okolo 6 na 8 metre, však, ide nad rámec viac ako 16 metrov vo svojej maximálnej výške. Je dosť široký na to, aby viac ako 10 chodci po ňom môžu kráčať bok po boku. Múr má veľa pôsobivých opevnení, však, najstaršie sa datujú približne do 7. storočia pred naším letopočtom. Veľký múr je zážitok raz za život, ktorý nesmie chýbať za každú cenu.

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Paríž do Londýna s vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

Veľký Čínsky Múr

 

8 Najlepšie nápady na cestovanie k narodeninám v 2021: záver

Aj keď ste možno zrušili svoju dovolenku v 2020 kvôli pandémii, tento rok sa môžete ešte vydať. však, nezabudnite vykonať všetky kroky, ktoré vám pomôžu ušetriť na vašom počítači náklady na dopravu. Mali by ste sa zamerať aspoň na návštevu Cape Cod, Aljaška, Grand Canyon, Kráterové jazero, a Disneyworld. Začnite plánovať cestu ešte dnes, aby ste si cestovanie užili. Najradšej cestujeme vlakom, aby ste si mohli najlepšie vychutnať aj výhľady.

 

tu na Save A Train, radi vám pomôžeme naplánovať jeden z nich 8 Najlepšie nápady na cestovanie k narodeninám v 2021 vlakom.

 

 

Chcete vložiť na svoj web príspevok „8 najlepších turistických cieľov v roku 2021“?? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Fbest-birthday-travel-ideas%2F - (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)