Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 24/04/2020)

Je to veľmi dobre známy fakt, že Európa je najlepší destinácia kvalitné syry. A ako syr milenec, pravdepodobne budete chcieť vedieť, ktorý je najlepší syr Európa má ponúknuť a ako ju nájsť.

Pridajte sa k nám, keď sme prejsť zoznam najlepších a najslávnejších európskych syrov. Odhalíme ktoré miesta sú známe pre konkrétne syrov. Tiež sme diskutovali, ako dosiahnuť tieto ciele pohodlne a vo veľkom štýle vlakom aby sa váš európsky syr cesta ten, ktorý nikdy nezabudnete.

 

Švajčiarsko

Švajčiarsko je domovom viac než 450 odrody syr, ktorý patrí k najlepším syrom Europe. jeho bohatá história syra príde na nikoho prekvapením, pretože Švajčiarsko má rovnako pôsobivý povesť, pokiaľ ide o ich mlieko. Vďaka Švajčiarsko je efektný pohorie, dobytok pasú na čerstvej, čisté trávy. Tráva-kŕmil kravy produkujú najlepšie mlieko, ktoré robí ešte viac sviežim syry.

Lahodne mierne Ementál je možno jeden z najznámejších švajčiarskych syrov. Nájdete tu pôvodné tvorcovia ementál signálov na Ementál Cheese Factory Schaukaeserei. Švajčiarsko je tiež miesto, kde nájdete nádherné syr továrne, ktoré robia Gruyere, žula, Zelený syr, Kozie mlieko ricotta, Bregaglia, a Buffalo mozzarella.

Môžete do značnej miery dostať tie najjemnejšie švajčiarske syry v niektorom z švajčiarskych veľkých mestách, ako je Ženeva, Zurich, alebo Basel. Sa môžete dostať tieto krásnych miest vlakom od iných veľkých európskych miest, ako je Paríž, Berlín, alebo Rím. Ak chcete prísť na menších obciach skvele známy ako zdroj týchto jemných syrov, si môžete vziať dva vlaky, kto hlavné mesto a ďalšie dosiahnuť miest.

Interlaken do Zürich Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Zürich Vlaky

Geneva do Zürich Vlaky

 

https://www.youtube.com/watch?v = pq-XRME48nY

 

Francúzsko

soft brie is the best cheese europe

 

Keď sa nad tým zamyslíte najlepší syr Európa ponúknuť automaticky premýšľať o francúzskych syrov, nepochybne krémová Brie a jemné Camembert príde na myseľ. Avšak, Francúzsko je tiež známy pre svoje bohaté Roquefort, možno jeden z najstarších syrov. Tento syr je pre tých, ktorí sa získanou chuťou.

Francúzsko je tiež domov pre Boursin, smotanový syr, ktorý je milovaný mnohými kuchári, pretože zahŕňa krásne do misiek. Chèvre je ďalší slávny francúzsky syr. To je kozí syr s textúrou, ktorá je závislá na starobu syre; starší je, čím viac štipľavý a bohaté jej súlad. Tomme de Savoie je firma kravské mlieko syr s maslovou farebným interiérom a hnedej grind.

Objaviť tieto flavorsome francúzskych syrov pri návšteve svojej obľúbenej francúzskych miest. Choďte vlakom do Paríža, Lyon, marseille, a ďalšie mestá vo Francúzsku od väčšiny hlavných európskych miest. Ako syr milovník, môžete dokonca chcieť navštíviť usadlosti, kde miestni obyvatelia robia syry. Tie sú ľahko dosiahnuteľné tým, že pokračuje v jazde, akonáhle ste dosiahli veľkých miest vlakom.

Brusel Lyon Vlaky

Londýn do Lyon Vlaky

Marseille Lyon Vlaky

Amsterdam do Lyon vlakom

 

Najlepšie Syr Európe – Taliansko

pizza best cheese europe

 

Najlepší syr v Európe sa nachádza v Taliansko, jeden z najväčších svetových výrobcov syrov vo svete. Niektoré z najznámejších syrov na svete sú taliansky. Kto nepočul o Mozzarella, Parmezán, a Ricotta? Ostatné Svetoznámy syry, ktoré pochádzajú z Talianska sú Gorgonzola, mascarpone, Provolone, a Pecorino. Tieto miestne produkované syry sú tej najvyššej kvality a použitia tradičných receptov.

Taliani milujú svoje syry natoľko, že majú festivaly najlepší syr Európa sú súčasťou ich kultúry. Jeden z najväčších festivalov syr je syr Festival Bra v Piemonte. Sicília oslavuje "Festival Of syrom ricotta” alebo ricotta a syry festival každý rok. Vypravte sa do Toskánska na prvú nedeľu v septembri a oslavuje festival pecorino syr s miestnymi.

Olbia do Cagliari Vlaky

Cagliari Olbia Vlaky

Sassari na Olbia Vlaky

Olbia Sassari na vlaky

 

 

Choďte vlakom do Ríma, Florencia, Milan, neapol, a ďalších veľkých miest ochutnať najlepšie syr Europe priamo od výrobcov, Uložiť vlak.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cheese-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)