Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 10/04/2021)

Autenticky pikantné a preteká neuveriteľné príchute, Dobrý čínske jedlo je niekedy ťažké prísť v Európe. však, Dobrou správou je, že existujú významné čínske reštaurácie v Európe - musíte vedieť, kde ich nájsť, a ako sa tam dostať. Vzhľadom k tomu, väčšina z nich sú vo veľkých európskych mestách a metropolách, je lepšie prídete vlakom.

S rozvinutá rýchlik siete že Európa sa môže pochváliť, je možné sa dostať kamkoľvek v priebehu niekoľkých hodín - a užiť scénické trasy na ceste, ako. Pre tých z vás, ktorí túžia po nejakej ázijské potraviny svorky, Tu sú najlepšie čínske reštaurácie v Európe, a ako sa tam dostať vlakom:

 

Sea Palace - Amsterdam, Holandsko

Väčšina reštaurácií sú zamerané na to, aby si zákazník niečo skvelého na ochutnanie. však, Sea Palace v Amsterdame si kladie za cieľ poskytnúť vám skúsenosť ktorá sa bude zaoberať nielen vaše chuťové poháriky, ale tiež sa ľahko na očiach. Postavený ako pagody, Tento plávajúce reštaurácie je ideálnym miestom pre odpočinok s niektorými z najlepších čínske jedlo vonku.

ryžové pokrmy, knedle, buchty, jarné závitky - čo si len spomeniete, všetky sú v ponuke a chutia rovnako autenticky ako keby ste boli v Číne. To je to, čo sa očakáva od jednej z najlepších čínskych reštaurácií v Európe. Ak chcete dostať do Amsterdamu vlakom, môžeš zviezť vlakom z Paríža, Berlín, a ďalšie európske mestá.

Hamburg do Amsterdam vlaky

Hanover do Amsterdam vlaky

Luxembourg Amsterdam vlaky

Dortmund do Amsterdam vlaky

 

Dobrí priatelia a Najlepšie čínske reštaurácie v Európe - Berlín, Nemecko

V meste preplnený čínskych reštaurácií, bola vyhlásená za jeden z najlepších čínskych reštaurácií v Európe drží zvláštny význam. nachádza sa v Kantstrase, v berlínskej Chinatown, Good Friends je zariadenie, ktoré sa môže pochváliť rozsiahlu ponuku a autentické potraviny zvýhodnený oboch čínskych prisťahovalcov a turisti.

Nebudete pokazí, ak navštívite dobrými priateľmi, keď v Berlíne. na dostať sa do Berlína, môžete vziať vlak z prakticky všetkých veľkých miest v Európe a byť tam v priebehu niekoľkých hodín.

Dortmund do Berlin Vlaky

Dusseldorf do Berlína Vlaky

Drážďany do Berlína Vlaky

Heidelberg na Berlín Vlaky

 

Hangzhou - Rím, Taliansko

Keď si myslíme, Taliansko, my zvyčajne nemajú pripojiť ho k čínske jedlo. Ak máte pocit, že rovnaké, budete pravdepodobne prekvapí, že Taliani robiť majú slabosť čínske špeciality. A jeden z najlepších čínskych občerstvenia v Európe, Hangzhou, Určite dokazuje, že tvrdenie.

Obsahuje niektoré talianske vplyvy, ale väčšina z menu je autentickej čínske jedlo, ktoré treba vyskúšať, či sa ocitnete v Ríme. prehliadka Taliansko vlakom aby sa to stalo,, alebo vlakom do Rím z jednej z ostatných európskych metropolách.

Terni do Ríma Vlaky

Foggia do Ríma Vlaky

Grosseto do Ríma Vlaky

Arezzo do Ríma Vlaky

 

Cite Du Dragon patrí samozrejme medzi najlepšie čínske reštaurácie v Európe - Brusel, Belgicko

Slnko v Bruseli

 

Ďalšie reštaurácie, ktorá sa môže pochváliť fantastický interiér a projektovanie záhrady pozdĺž jej úžasných pokrmov, Cite Du Dragon v Bruseli je právom nazývaný jedným z najlepších čínskych reštaurácií v Európe. s viac než 300 sedačky a vynikajúce okrasná záhrada, budete sa cítiť, akoby ste vstúpili do správnej Oriental Dream. Každá miska je úžasné, ale ideme vyčleniť tlmený súčet a domácu špecialitu, Pekinská kačica, ako dve veci, ktoré sa musia snažiť, ak ste návšteve Bruselu vlakom.

Bruges do Bruselu Vlaky

Maastricht do Bruselu Vlaky

Halle do Bruselu Vlaky

Ghent do Bruselu Vlaky

 

Čína kuchyne NIE. 27 - Viedeň, Rakúskoa

Najlepšie čínske reštaurácie v Európe / Vienna kapitola

 

V čínskej štvrti vo Viedni, Čína kuchyne NIE. 27 je často spomínaný ako jeden z najlepších. Ak máte radi jedlo pikantné, to je miesto,. Ponúkajú tiež niektoré ďalšie nezvyčajné pokrmy, ako je šalát z chobotnice, hoci odporúčame Gong Bao kurča, ak chcete držať sa klasiky. Môžete ľahko cestovať do Viedne vlakom od väčšiny veľkých európskych miest, tak si nenechajte ujsť túto príležitosť.

Dortmund do Viedne Vlaky

Dresden do Viedne Vlaky

Heidelberg na Viedeň Vlaky

Dusseldorf do Viedne Vlaky

 

Pripravení ochutnať vynikajúce pokrmy z niektorej z najlepších čínskych občerstvenia v Európe? Rezervovať lístky na vlak včasne, a hop na vlak aby vás na ďalšiu veľkú gastronomické dobrodružstvo.

 

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-chinese-restaurants-europe%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)

  • Ak chcete byť láskavý ku svojim užívateľom, môžete ich viesť priamo do našich vyhľadávacích stránkach, V tomto odkaze nájdete naše najobľúbenejšie trás vlakov – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml – Vnútri máte svoje väzby s / sk /, ale môžete ho zmeniť na / FR / alebo / de / alebo / IT / a viac jazykov