Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 08/10/2021)

Jedlo je tak skvelý, hlavne chutné jedlo. Je to tak ľahké byť posadnutý tým, keď žijú v Európe, vám dáva toľko dôvod pre to! Najlepšie mestá pre Foodies v Európe, verte nám sme gurmáni, ako, a tak bude, keď ste cez tento blog! proste, čítaj pozorne.

 

Tu je výber tých najlepších miest pre foodies v Európe, ktoré sa môžete dostať vlakom:

 

Lyon, Francúzsko

Každý to vie teraz - ak sa chystáte do Európy, aby do seba zamilujú, ste ísť do Francúzska. Málo vedeli ste, že aj keď sa chystáte do Francúzska, aby zamilovať sa do svojich reštaurácií, tiež! V krajine známe svojou lásku potravín a pripraviť ju, je to ťažké vybrať obľúbené miesto hostinu. Nepomýliť sa, hoci – Lyon je jedným z popredných francúzskych Labužník miest k preskúmaniu! naše odporúčanie: Plátky saláma rozety podávané s čerstvým zeleným cornichon kyslou uhorkou a hranolky. Lyon je spojená s Switzerland po železnici takže môžete vždy pop sa k tejto "čokoládové krajiny"Pre sladké jedlo úpravou.

Lyons dostane dovnútra našej hodnosti najlepších miest pre Foodies v Európe pre svoje čokoládové lahôdky a viac.

Brusel - Lyon Highspeed Train

Londýn do Lyon Vlaky

Marseille Lyon Vlaky

Amsterdam Lyon Vlaky

 

 

Viedeň, Rakúsko

Bzučanie mesto Viedeň je miesto, kde budete za najlepšiu čokoládu tortu v Európe - Sachertorte. Bohatá na chuť, temná a hlboká, Pre tento dôvod, náš tortu expert udelené Rakúsku byť jedným z najlepších miest pre Foodies v Európe. tak kde nájsť jeden? V niektorom z viedenských kaviarní! Ide o krajinu podpis torta, a miestna uistite sa, že viete, že je to tak,.

POZNÁMKA: Lapať pár fotiek z mesta a ich jedlo, zatiaľ čo tam – chceš vytvoriť svoj Instagram lesk, nie ya?

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Innsbruck Viedeň Vlaky

Stuttgart do Viedne Vlaky

 

Najlepšie Mestá pre Foodies, podáva tabuľka

 

Svätý Sebastián, Španielsko

Keď máte pocit, že biť všetky najlepšie strany v meste,, len jesť vonku v San Sebastiane! Byť čestný, môžete jesť tapas kdekoľvek v Španielsku, a budete milovať. ALE, dostať BEST OF THE BEST, skúste ho v tejto prímorské mesto. Čo robí toto miesto tak výnimočný je predovšetkým rozsah chuťou a umenie môžete si vybrať z. Pikantné a sour, horúci a studený, štýlové a sofistikované, sú všetky sa nachádzajú v jednom bare. Skúste pár kúskov v každom mieste nájdete. Budete mať plný, ale bude to stáť za to.

 

 

Kodaň, Dánsko

Áno, Vlak jedlo môže byť efektné, ale ani najlepší vlak jedlo Pre porovnanie, v Kodani Noma! je majákom Nordic potravín, a vy by ste mali urobiť všetko, čo je vo vašich silách, aby to preveriť. Nielen, že toto je jeden z najlepších miest pre Foodies v Európe, ale reštaurácia bola tiež č. 1 škvrna na zozname San Pellegrino leta! Áno, Ceny sú vysoké, ale chuť, že ste stále stojí za to. Ak chcete pop cez Škandináviu vlakom, Kodaň je veľká brána zastávkou robia len to.

Bonn Kodaň Vlaky

Hanover do Kodaň Vlaky

Frankfurt do Kodaň Vlaky

 

my tuleň náš zoznam najlepších miest pre cestovateľov s Terstom, Taliansko

Nemôžeme písať o najlepších miest pre Foodies v Európe bez uvedenia všetky lahodnosť z Taliansko. No ... nie všetky, ale aspoň niektoré.

Trieste patril k Rakúsko-Uhorsku až do prvej svetovej vojny. Tento fakt tu pridáva na význame chutných pokrmov v Terste. prečo? Vzhľadom k tomu, Trieste história zanechala významný dopad na jej kuchyni. Atypické pre typická talianska jedla, Trieste zakladá na takých podivných kombá cestovín a pizza spolu s kapustou a plátkami salámy, a podobné. Užite si nádherný jedlo, krémová čokoláda, a báječný káva v meste, kde James Joyce začala písať Ulysses. Ohromujúci výhľad cez Jadran nebude bolieť vašu chuť k jedlu, buď. Spojenie medzi Talianskom a Slovinskom je perfektný po železnici, takže môžete dať Slovinsku šancu, keď ste v susedstvo.

Janov do Terstu Vlaky

Rím Terst Vlaky

Miláno Terst Vlaky

Florence do Terst vlakov

 

histórie, jedlo, a Európa vždy ísť ruka v ruke, a teraz máte možnosť to všetko veľmi ľahko preskúmať. vstúpiť Zachráňte vlak kúpiť sami železničné lístky a začnite foodie dobrodružstvo dnes!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-foodies-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)