Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 30/04/2021)

Neapol je skvelý, typický taliansky obec. To je naplnené kopca, staré budovy, a ďalšie drobné a roztomilé divy. Je to v podstate ideálne talianske mesto pre každého, kto chce zažiť autentickú taliansku ducha a najlepšie výlety z Neapola.

Avšak, to nie je všetko. musíte ísť do Neapola veľkolepé pizze oni robia. Pizze nie sú každodenné druh nájdete kdekoľvek na svete. Napoli pizza je niečo jedinečného a môže sa pochváliť chuť, ktorá nemôže byť uzavreté.

Ale my sme odbočil. Ak sa ocitnete v Neapole, by ste nemali tráviť všetok svoj čas obdivoval krásu mesta a jesť svoju slávnu pizzu. Tiež je potrebné k návšteve okolia. To je preto, Naples sa môže pochváliť jednými z najkrajších prostredia v celom Taliansku. Od masívnych Pompejí ruiny malebného a pochopiteľne známeho pobreží Amalfi - môžete vidieť veľa.

S tým na mysli, sme si mysleli, by vám pomôcť tým, že vám konečný zoznam siedmich najlepších jednodňové výlety z Neapola, Taliansko. Začnime:

 

1. Jeden z najlepších jednodňových výletov z Neapola: troskách Herculaneum

Chceli sme začať nie s zrejmé, ale menej zreteľné. Herculaneum je menej slávny bratranec Pompejí. teraz slávny 79 AD erupcie Vezuvu zničil ako Pompeje a Herculaneum susedné.

Avšak, dnes, všetky pocty ísť do Pompejí. Takmer každý človek na svete vie, čo je Pompeje, napriek tomu veľmi málo vie o Herculaneum. To je veľká škoda, ak sa spýtate nás.

Po prvé, Herculaneum je zachovaná. Keď sa dostanete tam, nájdete väčšinu domov a ďalších pamiatok takmer bez zmeny.

druhý, Herculaneum je zriedka preplnené. Ako sme už uviedli, Tieto ruiny sú menej známe a sú navštevované v menšom počte. To je tiež menšie a lepšie vidieť vo väčšom detaile.

Návšteva Herculaneum je veľmi jednoduché, ako vlakov prejsť k nemu z Neapola každú hodinu alebo tak,. Vy ani nemusíte starať o čas, pretože budete mať veľa z toho vidieť tieto ruiny.

Miláno Neapol Vlaky

Florence na Naples vlakov

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

 

The Ruins Of Herculaneum

 

2. Pompeje

Hoci Herculaneum je krajšia, Podľa nášho názoru, nemôžete minúť Pompeje. dobre, najlepšie výlety z Neapola musí vždy obsahovať ako Pompeje a Herculaneum.

Celé mesto Neapol žije v tieni mocného Vesuvius. Avšak, Iba Pompeje môže naozaj povedať, že pozná silu Vesuvius. Môžete vidieť na horu, keď v Pompejach, a môžete naozaj pochopiť silu iba aktívny vulkán v Európe.

Keď idete do Pompejí, musíte byť pripravení. Miesto je masívnejšie, než si väčšina ľudí myslí,, takže budete musieť ísť tam tak skoro, ako môžete. Na vrchu tamtoho, ak idete v lete, je velmi horúco, takže budete musieť priniesť veľa vody.

Avšak, dostať do Pompejí je najjednoduchšie časť. Môžete rýchlo dostať ju z Neapola cez vlak, ktorá je tam po celý deň.

Neapol Pompeje Vlaky

Torre Del Greek vlaky do Pompejí

Pompeje na Nocera Lower Vlaky

Vlaky do Salerno Nocera Inferiore

 

Pompeii Best Day Trips from Naples

 

3. Jeden z najlepších jednodňových výletov z Neapola: Vezuv

prirodzene, žiadna návšteva do Neapola môže byť úplná bez návštevy Vezuv. Doslova nemôže ísť bez toho, aby videl to kvôli jeho masívne veľkosti, ktoré možno vidieť z takmer kdekoľvek v Neapole.

Avšak, môžete najlepšie zažiť to nie je zďaleka, ale stojaci na ňom. Hora je veľmi vysoká, ale stále môžete vziať organizovanú prehliadku a výlet do jednej hodiny alebo menej. Zistíte, že náročné, ale zážitok budete mať v hornej časti je úplne stojí za to.

Ak chcete dosiahnuť na Vezuv, všetko, čo potrebujete, je vziať rýchlik z Neapola, ktorý vás zavedie v dolnej stanice Ercolano Scavi. Potom je potrebné, aby sa jeden z nasledujúcich Vesuvio Express autobusy, ktoré idú do východzieho bodu mierne náročný výlet.

Vlaky do Salerno Mercato San Severino

Pescara do Naples Vlaky

Bracciano na Manziana Vlaky

Santa Marinella sa Bracciano Vlaky

 

Mount Vesuvius

 

4. Positano na pobreží Amalfi

Celá pobreží Amalfi je len prosiť, aby bol videný. Potom, čo sa tam, rýchlo uvedomiť, prečo. Mohutné skaly sú hrôza inšpirujúca, a krása mora je neopísateľný.

musíte Choď vlakom jazdiť buď Sorrento alebo Salerna. Potom si môžete vziať autobus alebo si prenajať auto ísť cez drobné cesty, ktoré prechádzajú cez pobreží Amalfi.

Positano sa nachádza priamo v centre na pobreží a je najviac krásne mesto na ňom. Ak ste niekedy videli nejaké obrázky z miest na pobreží Amalfi, ste s najväčšou pravdepodobnosťou vidieť Positano. Sláva, ktorá obklopuje mesto je zaslúžená, ako krajina je ohromujúci.

Bari do Naples Vlaky

Výkonové Vlaky do Neapola

Salerno do Naples Vlaky

Taranto do Naples Vlaky

 

 

5. Jeden z najlepších jednodňových výletov z Neapola: Sorrento

Sorento je malé mestečko, ktoré sa nachádza na opačnej strane pobreží Amalfi. Je teda bližšie k Neapole, a tiež môžete veľmi ľahko dostať ho cez osobný vlak čiary.

Mesto sa môže pochváliť niekoľko pozoruhodných pláží a nádherné staré mesto. Väčšina ľudí prejsť na Sorrento, nie za morom a desivé útesy, ale pre históriu. Sorrento je skutočne stelesnením staré talianske mesto. To je oveľa menšia ako Neapole a je to pravda staré taliansky duch len malá talianska mesta z juhu môže mať.

Na vrchu tamtoho, Mal by si Určite navštívte Sorrento na jednu zo svojich najlepších jednodňových výletov z Neapola, pretože Capri. Isle of Capri je blízko a je zďaleka jedným z najkrajších ostrovčekov budete niekedy vidieť.

Foggia do Naples Vlaky

Tivoli do Naples Vlaky

Temoli do Naples Vlaky

Lecce do Naples Vlaky

 

Sorrento Best Day Trips from Naples

 

6. ostrove Ischia

Niekoľkoročné nádherný ostrovov Surround Naples. Avšak, zďaleka najkrajšie z nich je Ischia, a tu je dôvod, prečo:

  • Ischia je najväčším ostrovom v Neapolskom zálive
  • Ischia má všetko: pláží, termálnej vody, reštaurácia, a nádherné budovy

Je to najlepšie miesto pre relaxáciu v Neapole. Môžete tiež dostať sa do toho rýchlo tým, že loď od centra Neapola.

Salerno na Maratea Vlaky

Bari do Maratea Vlaky

Neapol Maratea Vlaky

Výkonové Vlaky do Maratea

 

Island Of Ischia

 

7. Reggia di Caserta: Talianska Versailles

Nehovoria to masívny 1200 izba palác talianskej Versailles k ničomu. Palác je naplnená monumentálne schodisko a je Zoznam svetového dedičstva UNESCO. Nájdete tu tiež početné kráľovské apartmány a zbierku presepe - betlehemov v Neapole.

Všetko vo všetkom, nemôžete pokaziť tým, že navštívite tento obrovský palác. Môžete ísť vlakom z hlavnej stanice v Neapole a vystúpiť na stanici Caserta. Palác je len kúsok nato.

Naples do Caserta Vlaky

Salerno na Caserta Vlaky

Napájanie Caserta Vlaky

Bari do Caserta Vlaky

 

Versailles Best Day Trips from Naples

 

Takže, tam je máte, Sedem najlepších výlety z Neapola. Ak chcete naozaj spoznať krásu Neapole, budete musieť ísť na všetkých týchto ciest. Tiež, Ak chcete sa dozvedieť viac, kľudne sa ozvite Uložiť vlak.

 

 

Chcete vložiť naše blogu “7 Najlepší deň cesty z Neapola v Taliansku” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-naples/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)