Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 19/08/2022)

Ako všetci viete, Venice je Najväčšie jedinečne nádherné mesto v celej Európe, ak nie na svete. Taliani urobil to výhradne z kanálov a malých chodieb, všetky, ktoré leží na ostrove. To sa obrátil na mesto do jedného z najkrajších miest v Európe. Ale všetci vieme, že. Čo mnohí nevie, je skutočnosť, že existuje viac mimo Benátky. Preto sme chceli pripraviť zoznam niektorých najlepších denných výletov z Benátok. Nebudete sklamaní niektorý z týchto destinácií a pamiatok. Takže, Ak máte záujem v návšteve niekoľko zaujímavých miest cez vlak, čítajte ďalej 7 Najlepší deň cesty z Benátkach v Taliansku!

 

1. Jeden z najlepších jednodňových výletov z Benátok je: verona

Verona je, že jeden magický mesto v regióne Veneto, Severné Taliansko každý vie,. Shakespeare robil to večný, keď sa rozhodol použiť ako miesto jeho slávnej hre Romeo a Júlia. dnes, Mesto je veľmi populárny, a to má plné právo byť.

Nájdete tu Verona extrémne malebný, a to je jeden z najlepšie destinácie na jeden deň turné od Benátok. Ak chcete tam ísť vlakom, zistíte, že sa bude Najlepší a najrýchlejší variant pri prechode z Venice.

Rimini do Verona Vlaky

Rím Verona Vlaky

Florence na Verona vlakov

Venice do Verona Vlaky

Verona Best Day Trips from Venice

2. Florencia

Tí, ktorí majú radi Taliansku vie, že Florence je jedným z najlepších miest k návšteve. To je tiež jeden z najlepších destinácií pre návštevu na celodenný výlet do Benátok.

Mnoho ľudí skončí zabúdajú, že oni môžu dostať z Benátok, pretože je to trochu ďalej. Avšak, môžete dostať Florencia z Benátok za iba dvoch hodín jazdou vysokorýchlostným vlakom. Tým smerom, budete tiež mať možnosť vidieť mnoho z ohromujúci krajiny rozptýlení po celej krajine medzi Benátkami a Florenciou.

Najdôležitejšie pre vás dostanú do praxe vo Florencii sú atraktívne ulíc a svetoznáma florentská katedrála alebo Dóm vo Florencii. Keď vezmete do úvahy, že, Florence sa stáva atraktívnym cieľom pre všetkých cestujúcich.

Janov Florencii vlakov

Parma Florencii vlakov

Milan Florencii vlakov

Venice Florencii vlakov

 

 

3. Jeden z najlepších jednodňových výletov z Benátok: Padova

Nie každý vie o Padova (taliansky: Padova), ale to je ešte miesto pre jednu z najväčších jednodňových výletov od Benátok. To je preto, že mesto má všetko skvelé talianske mesto potrebuje mať. Sme samozrejme hovorí o skvelé jedlo, ohromujúci architektúra, a nádherné námestiach.

Prechod z Benátok do Padovy možno najlepšie dosiahnuť cez vlak ako jazda pokračuje cez niektoré ohromujúci miestach v Taliansku. Plus, to je tiež k dispozícii pre vás najpohodlnejšie a najrýchlejší možností.

Keď sa dostanete do Padovy, Uistite sa, že ste navštívili centrum mesta Prato della Valle. Jedná sa o jednu z hlavné námestia mesta, a je naplnená nádhernými sochami človek nemôže ignorovať.

Miláno Padova Vlaky

Verona Padua Vlaky

Bologna do Padovy Vlaky

Benátky do Padovy Vlaky

Padua Short Day Trips from Venice

 

4. Lago di Garda

Jazero Garda je najväčšie jazero v Taliansku. To je tiež jeden z najznámejších. A to má všetky dôvody na to. Jazero je obklopené všetky krásy prírody môžu poskytovať. nájdete magnólia, cyprusu, citrónovníky, olivovníky, Dolomit a ešte oveľa viac okolo jazera Garda.

Sa môžete dostať niekoľko miest na brehu jazera od Benátok. Avšak, cítime, že dva z najlepších jednodňových výletov z Benátok do Gardského jazera musia zahŕňať mestá Peschiera a Sirmione. Ak ho chcete a jazero Garda dosahujú, môžete mať jeden z nasledujúcich niekoľko vlakov že každý deň dovolenky Benátok.

Trento je Jazero Garda Peschiera Vlaky

Bolzano Bozen na Gardské jazero Peschiera Vlaky

Bologna na Gardské jazero Peschiera Vlaky

Venice na Gardské jazero Peschiera Vlaky

Lake Garda

 

5. Jeden z najlepších jednodňových výletov z Benátok: Siena

Nie každý vie o Siena, ale nie je to mesto budete chcieť nechať ujsť. Je to klenot Toskánska a najviac jedinečne nádherný stredoveké mesto budete niekedy vidieť na vlastné oči.

Mesto je malá, ale to je vyhlásená svojou dláždené ulice a nádherné námestie známy ako Piazza del Campo. Tiež, vynikajúca Magnia veža stojí na rovnakom námestí, a to je najvyššia štruktúra uvidíte v Siene.

Na cesta vlakom je trochu dlhšia, pretože mesto je ďaleko. Avšak, Od Siena je malý, stále môžete mať úžasný výlet z Benátok, ak ste sa rozhodli ísť tam.

Miláno Siena Vlaky

Florence do Siena vlakov

Perugia do Siena Vlaky

Venice do Siena Vlaky

Siena Best Day Trips from Venice

 

6. Svätý Gimignano

Siena nie je len nádherné mesto v Toskánsku. San Gimignano je ďalší. obaja sú pamiatok svetového dedičstva UNESCO, ale iba v San Gimignano vás môže šokovať jeho panoráma z mnohých stredovekých veží. Je to naozaj podívaná a jeden nebudete zabudnúť.

prirodzene, môžete navštíviť mesto cez vlak pretože sa jedná o najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako sa dostať na stránky z Benátok. Čo je viac, budete tiež mať možnosť vidieť vyššie uvedený týčiace panoráma z pohodlia moderného taliansky vlak.

Florence do San Gimignano Vlaky

Arezzo San Gimignano Vlaky

Pisa San Gimignano Vlaky

Benátky San Gimignano Vlaky

San Gimignano Best Day Trips from Venice

 

7. Terst

Trieste je hlavným mestom Giulia a lží Friuli Venezia na hranici so Slovinskom. Má jedinečné postavenie v celom Taliansku a bol súčasťou zemi ťažko 70 rokov. Vzhľadom k tomu, Trieste je jedinečný mix niekoľkých európskych vplyvov.

Avšak, že mix je to, čo robí to zvláštne a úžasný miesto na návšteve. Sa môžete dostať do mesta ľahko vlakom z Benátok. Celá jazda je veľmi krátka, ale dôležité je, že to prejde krásne talianske pobrežie. To všetko určite z neho robí ideálny cieľ pre jedného zo svojich výletov od Benátok.

Benátky a Terst Vlaky

Rím Terst Vlaky

Miláno Terst Vlaky

Florence do Terst vlakov

Trieste Italy

 

To najdôležitejšie o Najlepší Výlety do Benátok

Všetko vo všetkom, Venice sa nachádza v jedinečnej pozícii. Dostanete sa cestovania do mnohých zaujímavých miest naprieč veľa z Talianska s ľahkosťou. Plus, že rovnaká poloha umožňuje všetky tieto výlety z Benátok a mnoho ďalších.

 

Ak ste pripravení začať jeden z týchto dobrodružstiev, všetko, čo potrebujete urobiť, je vybrať si svoj obľúbený cieľ. Potom všetko, čo je vľavo je pre vás urobiť, je ísť na stanici. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, kľudne sa ozvite Uložiť vlak, a my budeme radi pomôžu.

 

 

Chcete vložiť naše blogu “7 Najlepší deň cesty z Benátkach v Taliansku” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-venice/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)