Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 16/07/2021)

Mnoho dovolenku pri mori začínajú stresujúce lety, autobusy, a trajekty, ale je tu jednoduchší spôsob. Cestovanie vlakom má toľko výhody, opúšťam ťa cítiť uvoľnene ešte pred začiatkom dovolenky. Či už hľadáte pre vás chutné jedlo s výhľadom na more alebo chill rodinnú dovolenku, existuje veľa krásnych európskych pláží, ktoré sú prístupné vlaky.

 

TALIANSKO: Bay of Silence, Sestri Levante
Najbližšie vlaková stanica: Levante stanica Sestri, 1.1km, a 14 min chôdze.

pláže prístupné vlaky a more a pekné farby
pláže prístupné vlaky a more a pekné farby

 

Na očarujúce Talianska pobrežné mesto Sestri Levante je jedna z pláží prístupných vlaky a už dlho oslavovaný pre jeho dych berúce krajiny a farebné prímorské domy a stredísk, všetko s bohatou históriou a kultúra. a beachgoers – máte šťastie. Malá pláž s názvom Baia del Silenzio, alebo, Bay of Silence 'dostane jeho prezývku z pokoja, kryštál modrej vody zálivu, rovnako ako prírodné skalné útvary, ktoré chránia pláž pred vetrom.

vyhnúť davom, by sme odporúčame návštevu tejto roh raja počas septembra alebo v októbri. To je po júl a august dovolenku tvorcovia robili ich cestu domov.

Milan do Sestri Levante Vlaky

La Spezia do Sestri Levante Vlaky

Vlaky do Janov Sestri Levante

Parma do Sestri Levante Vlaky

 

PLÁŽE prístupný VLAKY v Španielsku: Playa de la Llosa, Cambrils
Najbližšie vlaková stanica: vlaková stanica Cambrils, len 1,2km alebo 16 min chôdze od vlakovej stanice.

3 divers in the sea
3 potápači v mori

 

Na rozdiel od známejších španielskej pláže na Ibize a Malorke, Platja de la Llosa je pokojná pláž na brehu malého prímorského mesta Cambrils. Ideálne pre rodiny s deťmi alebo páry, ktoré hľadajú relaxačnú dovolenku. Playa de la Llosa má veľa reštaurácií a kaviarne v okolí, rovnako ako slnečníky a lehátka na prenájom, verejné kúpeľne, a prístup pre vozíčkarov.

Samotná pláž má malé umelá zátok, ktoré obmedzujú vĺn a prílivy. V kombinácii s priezračným teplou vodou, toto robí plávanie a šnorchlovanie veľmi relaxačné.

 

PORTUGALSKO: polovičná pláž, Algarve
Najbližšie vlaková stanica: vlaková stanica Meia Praia, a 6 minúta, 500m pešo.

letný čas s ľuďmi na pláži, na pláži prístupné vlaky
leto s ľuďmi na pláži, na pláži prístupné vlaky

 

Nachádza sa na slávnej Pobrežie Algarve, Meia Praia je najväčší v regióne Lagos a tiež naše najväčšie pláže prístupné vlaky. V porovnaní s inými, turistickejšie časti Algarve, Meia Praia je štyri kilometre dlhá oázou krásne zlatým pieskom a pokojné. K dispozícii sú aj kaviarne a tyče bodkované pozdĺž pobrežia. Západné okraj pláže je trochu rušnejšie vďaka svojej blízkosti k Lagos.

Meia Praia je tiež populárne centrum pre vodné športy ako windsurfing, kite surfing, a dýzové lyžovanie. Návštevníci si môžu zaplatiť lekcie a požičovňa vybavenia. Pre menej odvážnych, ponorte do osviežujúci studenej vody a lož nadol na lehátku pod dáždnikom, tiež k dispozícii na prenájom.

 

Náš posledný tip na plážach, ktoré sú prístupné prostredníctvom vlakov, FRANCÚZSKO: Beach Senix, Guethary
Najbližšie vlaková stanica: Gare de Guethary len 2,1 km od hotela, ľahko schodný ale mohli ste sa rýchlo taxíkom k moru.

surfer looking at the sea
surfer pri pohľade na more

 

malá, odľahlej pláži v prírode, nedotknutá Juhozápadné pobrežie Francúzska, Beach Senix (tiež niekedy nazývaný Cenitz) je ideálnou destináciou pre začínajúcich surfistov, rodiny, alebo jednotlivci. V srdci francúzskeho Baskicka, medzi Biarritz a Saint-Jean-de-Luz, Guethary je očarujúce staré rybárske mestečko.

Nachádza sa v najjužnejšej koniec Guethary a to je dôvod, prečo je súčasťou našich plážach, ktoré sú prístupné vlaky, Vlny na Plage de Senix sú o niečo menšie, než by ste nájsť pozdĺž pobrežia v Biarritz, ktorá je známa ako je surfovanie kapitálu Európy. Prirodzená krása a uvoľnená atmosféra z neho robí ideálne miesto na návšteve.

Bordeaux do Biarritz Vlaky

Nantes Bordeaux Vlaky

Vstupenky na vlak Lyon do Biarritz

Marseilles Biarritz Vlaky

 

Hľadáte spôsob, ako kúpiť lístky na vlak na plážach, ktoré sú prístupné na vašu cestu vlaky s žiadne rezervačné poplatky? Navštívte Saveatrain do Prístup najdostupnejšie ceny.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-european-beaches-accessible-by-trains%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)