Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 11/06/2022)

Potom, čo ste skúsený pohodlie, pohodlie, a všeobecne úžasné cestovanie vlakom, Je to náročný návrat do života pre-koľajnice. Zvlášť, keď hovoríme o najlepších európskych železničných trasách v lete. kontinent nabitý vyhliadkové trasy, dramatické krajiny, a neuveriteľný prebytok destinácií do zízať.

Cestovanie vlakom je zďaleka najviac scénické a pohodlný spôsob, ako obísť Európu, a niektoré trasy vám skutočne vyrazia z hlavy, najmä počas letné!

 

Najlepšie európske vlakovej cesty: Vlak des Pignes, Francúzsko

Provence is includes in the Best European Train Routes

 

Eurostar a iné vlakové linky zaviesť častejšie služby. A hotely vítajú návštevníkov v off-špičky sadzieb. Tam sú nádherné slnečné dni, kedy si môžete dať drink a dokonca aj jedlo vonku.

Objavte súkromnú železnici, že prechádza najkrajší regióny vo Francúzsku. Provence Je známy pre svoje povahe a malebnej krajiny, cesta je naozaj dobrý nápad, a určite jeden z najlepších európskych železničných tratiach, aby sa! Na ceste, a vlak prejde okolo riek, mosty, malé nádherné dediny ako St Andre les Alpes a Entrevaux až do konečného cieľa - Digne les Bains - hlavné mesto regiónu Alpes-de-Haute-Provence.

trasa: Nice-Digne les Bains

Trvanie: 3 hodiny, 145 km

kedy ísť: pružina, letné, spadnúť

 

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence Vlaky

Marseille Provence Vlaky

 

Najlepšie európske vlakovej cesty: Západ Rýn železnice, Nemecko

The West Rhine Railway, Germany

 

Rýn je nielen jedným z najkrajších európskych riek, ale je to tiež jeden z najvýznamnejších vodných kontinentu. To tečie nejaký 1,320 kilometrov od Švajčiarsko celú cestu do Holandska a Severnom mori. Jedným z najzaujímavejších častiach tejto mohutnej rieky preteká Nemecka Strednom údolí Rýna (Rheintal), oblasť výnimočné prírodné krásy. v skutočnosti, úsek rieky siahajúce od Mannheimu na juhu Koblenz na severe sa môže pochváliť scenériu tak nádhernú, že veľká časť, označovaná ako Rýnska roklina (Rheinschlucht), už boli menované Zoznam svetového dedičstva UNESCO.

Vďaka jeho mnohých zámky a historické mestá, Tento úsek rieky Rýn po stáročia ovplyvňovali umelca, autori, a skladatelia, a je určite jedným z najlepších európskych trás vlakov počas letnej sezóny.

Vlak premáva po rieke Rýn a odhaľuje malebné miesta Nemecka. Skalnaté svahy s vinice, staré hrady nad nimi - môžete vystúpiť z vlaku a návšteva legendárny Lorelei skala v St.. Goarshausen, ktorý sa zdvihne 120 m nad Rýnom. Naozaj pekná trasa, pri cestách do týchto krásnych nemeckých mestách.

trasa: Cologne-Bonn-Koblenz-Bingen, Mainz

Trvanie: 185 km

kedy ísť: letné, spadnúť

 

Kolín nad Rýnom Bonn Vlaky

Bonn Koblenz Vlaky

Koblenz na Bingen Vlaky

Bingen vo Frankfurte nad Mohanom Vlaky

 

Rauma Railway, Nórsko

Rauma železnice stáva viac a viac populárne medzi turisti, Akonáhle je jeden z najlepších európskych trás vlakov na jar. Výlet na tejto železnici prináša v blízkosti veľkolepé povahy medzi Andalsnes a Dombas.

Cesta medzi Dombas a Andalsnes je 114 km dlhá a trvá 1 hodina a 40 minút. vlak prejde 32 mosty – vrátane slávneho kurča most, 59 metrov nad riekou Rauma – a prechádza 6 tunely. Vlak má veľké okná, čo vám umožní oprieť a užiť si nádherné scenérie. Vlak tiež prechádza okolo známeho Trollveggen – troll stena, Najvyššia hora kolmá stena v Európe.

Jar je najlepší čas začať chodiť. Vlak ide najmä pomaly cez nádherná scenéria. Zastaví sa u snímok na kurča mosta a Troll múr, sprievodca vám poskytne informácie prostredníctvom reproduktorov, a budete tiež dostávať brožúru s informáciami o vrcholom cesty.

trasa: Andalsnes-Dombas

Trvanie: 1.5 hodiny, 114 km

kedy ísť: letné

 

 

Bernina Express, Švajčiarsko do Talianska

Bernina Express, Switzerland Train route

 

prekračovanie Alpy V Bernina Express je určite jeden z najlepších európskych trás vlakov na návštevu Európy! Pozdĺž cesty, Bernina Express sa valí v hollywoodskom štýle nad 65 metrov vysokým viaduktom Landwasser, štruktúra podpisu Rheetianskej železnice, a na zozname svetového dedičstva UNESCO.
Dohromady vlak prechádza 55 tunely a viac 196 mosty na ceste z Churu do Tirano. Cestovatelia sú spracované tak, aby nádherným pamiatkam v priebehu ich cesta, ako krivky Montebello s výhľadom na Bernina masívu, Morteratsch ľadovec, tri jazierka lej Pitschen, Lej nair, a Lago Bianco, Alp Grum, a kruhový viadukt Brusio. V lete, cesta môže byť rozšírená od Tirano Lugano palube Bernina Express zbernice.

trasa: Chur-Thusis-Tirano-Lugano

Trvanie: 4 hodiny, 123 km

kedy ísť: letné

 

Chur na Thusis Vlaky

 

Pripravený k jarnej do najlepších európskych železničných tratiach? Uložiť vlak vám môže pomôcť, s rýchlou a jednoduchou rezerváciu bez skrytých poplatkov! čo hračka!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-european-train-routes%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)