Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 02/07/2021)

Choďte vlakom do ideálneho cieľa pre city ​​breaks alebo nakupovanie, najúžasnejšie hlavné mestá v Európe majú všetko. Blšie trhy sú retro a moderné, súčasnosť a história, prísť spolu, kde sa objavujú veľké veci, a náš 7 najlepším blším trhom v Európe sú dokonalým príkladom.

Ak vášnivo nakupujete, a hlavne na zberateľské predmety z vinobrania, potom tieto 7 najlepšie blšie trhy v Európe sa stanú splneným snom. Jednoducho sledujte nášho sprievodcu po blších trhoch v Európe, a chytiť a veľký kufor!

 

1. Mníchovský blší trh

Ak sa chystáte do Bavorska na Európske sviatky na jar, a hľadám nejaké čerstvé vinobranie, potom budete milovať obrovský mníchovský blší trh. Tento úžasný blší trh predstavuje jarný festival a koná sa raz ročne.

Bude koniec 2000 predajcovia, s úžasným ročníkom, ako kabelka Louis Vuitton za vtipné ceny. teda, pravdepodobne by ste mali vyčistiť túto sobotu na blší trh Riesen-Flohmarkt Theresienwiese v Mníchove. Navyše, prísť s jasným nákupným zoznamom, a buďte tam čo najskôr. Dvere sa otvárajú o 4 ráno, a nebudeš jediný ranný vták!

Ceny vlakov z Düsseldorfu do Mníchova

Ceny vlakov z Drážďan do Mníchova

Ceny vlakov z Norimbergu do Mníchova

Ceny vlakov z Bonnu do Mníchova

 

Books offering at Munich Flea Market

 

2. Amsterdamský blší trh

Keby ste to nevedeli, Amsterdam je mesto s bohatou obchodnou históriou. teda, nie je prekvapením, že jeden z najlepších blších trhov v Európe je v Amsterdame. Raz ročne, malebných uličkách v Amsterdame, premeniť na trh pod holým nebom, kde môžete nakupovať a nasávať úžasnú atmosféru v jednom z najväčšie mestá v Európe.

Raz ročne, ako oslava v deň kráľa, kanály a uličky Amsterdamu sa premenia na obrovský blší trh. Šikovný ročník, umenie, gadgety, a ďalšie poklady z druhej ruky na vás budú čakať na tomto úžasnom blšom trhu.

Kedy? 6 mám 8 popoludní 27. apríla.

Ceny vlakov z Brém do Amsterdamu

Ceny vlakov z Hannoveru do Amsterdamu

Ceny vlakov z Bielefeldu do Amsterdamu

Ceny vlakov z Hamburgu do Amsterdamu

 

Vrijmarkt Amsterdam Netherlands

 

3. Grande Braderie De Lille

Najväčší a najslávnejší blší trh vo Francúzsku, bude sa konať blší trh Grande Braderie de Lille 10,000 predajcovia.

Blší trh v Lille je najväčšou udalosťou roka a koná sa prvý septembrový víkend. Ak ste na vinobranie, a retro predmety, potom si radšej zarezervuj letenku do Lille na september 4th– 5th, na vinobranie extravagancie.

Hovorí sa, že vás zavedie do blízkosti 40 hodín, aby som prešiel všetky tribúny, a to bez zastavenia a nakupovania.

Niekoľko užitočných fráz, ktoré treba dodržať & učiť sa:

"Aká je tvoja najlepšia cena?"?”- Aká je vaša najlepšia cena?

„Coupons la poire en Deux“ - stretneme sa navzájom uprostred / vyjednávajme

„Výpredaj!" - Obchod!

Ako sa tam dostať? Trvať hodinu Cesta vlakom TGV z Paríža.

Ceny vlakov z Paríža do Rouenu

Ceny vlakov z Paríža do Lille

Ceny vlakov z Rouen do Brestu

Ceny vlakov z Rouenu do Le Havru

 

4. Trh na Portobello Road v Londýne

Najlepší blší trh v Anglicku sa koná každý deň na trhu Portobello v Londýne. Móda, starožitnosti, jedlo, a poklady z druhej ruky na vás budú čakať každý deň v týždni, ale buďte pripravení na zvýšenie energie a farieb v sobotu.

Takže, po dni starožitných nákupov, môžete chytiť vynikajúce vegetariáni, syr, a ďalšie dobroty na rýchly obed, než budete môcť pokračovať vo svojej vintage výprave na módnom trhu vo Westway. Návšteva trhu Portobello Road je jednou z najlepších vecí v Londýne, a tento blší trh a medzník v Londýne by ste mali venovať celý deň.

Amsterdam do Londýna ceny vlakov

Ceny vlakov z Paríža do Londýna

Ceny vlakov z Berlína do Londýna

Ceny vlakov z Bruselu do Londýna

 

Vinyl records at Portobello Road Flea Market In London

 

5. Parížsky blší trh

Keď myslíme na Paríž, okamžite si predstavujeme atmosféru. Špeciálne, tajomný, starodávny, kráľovské všetko mi príde na um s Parížom, a na jej úžasný blší trh.

Parížsky blší trh je jedným z najlepších blších trhov v Európe vďaka vzácnym pokladom, ktoré ukrýva. Africké umenie, vintage ozdobné kúsky, a oblečenie sú len niektoré z vecí, ktoré nájdete na tomto obrovskom blšom trhu.

Ak si chcete vziať so sebou kúsok Paríža, potom je v Paríži blší trh miestom, kde sa dá nakupovať. Svoju výpravu začnete Rosiersova ulica, hlavná ulica, a choďte dole, aby ste sa dostali na samostatné trhy.

Kedy? Sobota - pondelok

Ako sa tam dostať? Choďte metrom, choďte do Porte de Clignancourt na linke 4, a nasledujte davy smerom k veľkému betónovému nadjazdu.

Ceny vlakov z Amsterdamu do Paríža

Ceny vlakov z Londýna do Paríža

Ceny vlakov z Rotterdamu do Paríža

Ceny vlakov z Bruselu do Paríža

 

Paris Beautiful Flea Market

 

6. Bruselský plesový trh

Jediný blší trh, ktorý je otvorený 365 dni v roku, trh s loptovými hrami v Bruseli, je tiež najväčší v Belgicku.

V srdci štvrte Marolles, nájdete historické záznamy, a vzácne knihy rozložené na dekách. V blízkych uliciach, nájdete obchody z druhej ruky a starožitnosti.

Kedy? Najlepší čas na cestu za pokladmi je štvrtok a piatok.

Kde? Place du Jeu de Balle Brusel

Ceny vlakov z Luxemburgu do Bruselu

Ceny vlakov z Antverp do Bruselu

Ceny vlakov z Amsterdamu do Bruselu

Ceny vlakov z Paríža do Bruselu

 

Brussels Jeu De Balle Market

 

7. Milan

V Miláne je niekoľko blších trhov, a to nie je prekvapujúce, pretože je to módne hlavné mesto sveta. Mercatone dell’Antiquariato je najväčší blší trh v Miláne a koná sa každú poslednú nedeľu každého mesiaca. Tam bude 380 stojany starožitného nábytku a vintage oblečenia, čakám na teba.

Avšak, najmocnejším blším trhom v Miláne je East Market. Ak hľadáte zberateľské kúsky alebo moderné umelecké diela, blší trh na východe si zamilujete. okrem, môžete si vziať obed alebo pivo na DJ sete, zatiaľ čo sa túlate po chladných stánkoch na trhu. Akonáhle vstúpite, toto už nikdy nebudeš chcieť opustiť retro & vinobranie.

Kde? Cez Mecenate, 84

Kedy? Každú nedeľu

Ako sa dostať na východný trh v Miláne? Choďte po metre M2

Ceny vlakov z Florencie do Milána

Ceny vlakov z Florencie do Benátok

Ceny vlakov z Milána do Florencie

Ceny vlakov z Benátok do Milána

 

Milan Clothing Flea Market

 

záver

Európa je očarujúcim spojením retro a moderného, ktoré žijú na najúžasnejších blších trhoch. Výlet do Európy nebude úplný bez toho, aby ste strávili deň v jednom z najlepších 7 blšie trhy v Európe. navyše, návrat domov minimálne 1 kus vinobrania je, akoby ste nikdy nenavštívili Európu.

 

tu na Uložiť vlak, radi vám pomôžeme naplánovať si cestu na tieto miesta 7 trénujú najlepšie blšie trhy v Európe.

 

 

Chcete vložiť na svoj web príspevok „7 najlepších blších trhov v Európe“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-flea-markets-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)