Čas čítania: 6 minúty
(Aktualizované: 03/09/2021)

Môžete cestovať po celom svete, ale vďaka jedlu zažijete to najlepšie z každého miesta. náš 10 najlepšie trhy s potravinami na celom svete vám povedia všetko tajomstvo o svojich ľuďoch, kultúra, histórie, a ako to zmiešať, s každým sústom z cestovín, hviezdičkové ovocie, a párky. Navyše, ak to nestačí, vždy ste sa mohli opýtať stánkov s jedlom’ majiteľom za zasvätené tipy, z Európy do Číny.

 

1. Potravinový trh Cours Saleya v Nice

Najväčším vonkajším trhom v Nice je trh s potravinami a kvetmi na ulici Cours Saleya v starom Nice. Tu nájdete čerstvé pečivo, syr, bylinky na priniesť späť ako suveníry, a miestne pochúťky.

Nielenže si doprajete to najlepšie z francúzskej kuchyne, ale všetko zažijete na čerstvom morskom vzduchu. Kvety stoja v blízkosti, aby dokončili nastavenie pre a úžasný kulinársky zážitok.

Úžasný trh s potravinami v Nice na vás bude čakať každé ráno, okrem pondelkov.

Lyon do Nice vlakom

Paríž do Nice vlakom

Cannes do Paríža vlakom

Cannes do Lyonu s vlakom

 

Úžasný syr na trhu s potravinami Cours Saleya v Nice

 

2. Najlepšie potravinové trhy na svete: Mestský trh v Londýne

Londýn je známy svojimi úžasnými pouličnými trhmi, krásne štvrte, a ulice s jedinečnými vibráciami. Nič nemôže konkurovať zvláštnej a živej atmosfére na londýnskych trhoch s potravinami, a trh s potravinami Borough je najlepší.

Tu nájdete najlepšie pouličné jedlo: Toasty so syrom kappacasein, chlieb pred pečivom a koláčmi, Pani. Kráľovské bravčové koláče, a Greedy Goat’s zmrzlina ako dezert. Tento úžasný trh víta návštevníkov každý deň, naposledy 1,000 leta, a je jednou z najlepších londýnskych pamiatok.

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Paríž do Londýna s vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

Mestský trh v Londýne

3. Najlepšie potravinové trhy na svete: Trh Sanyuanli v Pekingu

Exotické ovocie a vzácne jedlá, Sanyuanli je jedným zo skrytých tajomstiev Pekingu. Potravinový trh je miestom, kde miestni kuchári a obyvatelia západných krajín prichádzajú nakupovať svoje hviezdne ovocie a čerstvé jedlá, a dovážané bylinky

tak, ak radi experimentujete v kuchyni, treba sa inšpirovať, to je miesto,. Na trhu s potravinami Sanyuanli nájdete všetko, za veľkoobchodné ceny, ale platiť iba v hotovosti. Trh s potravinami Sanyuanli sa nachádza v okrese Chaoyang a je otvorený denne.

 

Hviezdne jedlo na trhu Sanyuanli v Pekingu

4. Najlepší trh s potravinami v Mníchove: Na Viktualienmarkt

Ak ste ranné vtáča, potom o 6 ste uvítaní vôňou čerstvej kávy a praclíkov. Stojan na pečivo Karnoll je jedným z prvých stánkov s jedlom, ktoré sa otvorili na berlínskom trhu s potravinami Viktualienmarkt.

Okrem tejto mníchovskej špeciality, na Viktualienmarkt ochutnáte vynikajúcu bielu klobásu a ďalšie bavorské jedlá. Na námestí medzi Frauenstrasse a Heiliggeistkirche, nájdete farmársky trh a miesto stretnutí Muncheners.

Dusseldorf do Mníchova vlakom

Drážďany do Mníchova vlakom

Norimberg do Mníchova s ​​vlakom

Bonn do Mníchova s ​​vlakom

 

Ovplyvňovač na Viktualienmarkt, Potravinový trh v Mníchove

5. Najlepšie trhy s potravinami v Číne: Mokrý trh Kowloon City v Hong Kongu

S vynikajúcim počtom 581 stajne, trh s potravinami Kowloon je najväčší trh v Hongkongu. Tento úžasný trh nájdete otvorený každý deň od 6 mám 8 popoludnie, a spravodlivo 14 minút chôdze od stanice Lok Fu. Najlepší čas na návštevu trhu Kowloon je v noci, keď sú svetlá zapnuté, a začnú sa slávnosti jedla.

Mokrý trh Kowloon City ponúka najlepšie čerstvé produkty, od morských plodov po zeleninu. Tento trh je taký veľký, že na pokrytie všetkých budete potrebovať celý deň 3 príbehy, počnúc hongkonskými raňajkami až po obedy a večere. Patrí sem ochutnávka thajských jedál, pretože thajská populácia je tu najväčšia.

Náš najlepší tip na trh Kowloon je nasledovať davy ľudí. teda, najobľúbenejšie stánky a obchody ponúkajú najčerstvejšie výrobky, vďaka vysokému obratu produktu.

 

Štvrť Kowloon v Hongkongu je jedným z najlepších trhov s potravinami na svete

6. Trh s potravinami Quadrilatero v talianskej Bologni

S úžasnými vôňami balzamových olejov, druhy cestovín, a mortadella, Trh s potravinami Quadrilatero je absolútnym kulinárskym nebom. Budeš s tým súhlasiť Talianska kuchyňa je jedným z najlepších na svete, a pouličné jedlo je na prvom mieste v rebríčkoch potravín po celom svete.

Ak máte ešte pokoj, potom bude Romanzova značka studených rezov pastvou pre zmysly. Tento božský trh s potravinami nájdete blízko Piazza Maggiore, otvorené od pondelka do soboty.

Benátky do Bologne s vlakom

Florencia do Bologne s vlakom

Rím do Bologne s vlakom

Miláno do Bologne s vlakom

 

Mäso Sandwitch na trhu potravín Quadrilatero v talianskej Bologni

7. KadeWe Potravinový trh v Berlíne

Potravinový trh KadeWe je jedným z najluxusnejších potravinových trhov na našom trhu 10 najlepšie trhy s potravinami na celom svete. Tento nemecký trh s potravinami sa nachádza v jednom z najlepších berlínskych obchodných domov a rozprestiera sa na celom poschodí.

teda, aj keď je to hala s jedlom, na trhu s potravinami KadeWe nájdete neprekonateľný výber potravín. Napríklad, ak máte chuť na syr, potom 1300 iný syr podľa vášho výberu. alebo, vynikajúce dezerty a tradičné pochúťky, ako trh s potravinami KadeWe, je pre najjemnejšie a najchutnejšie jedlá.

Z Frankfurtu do Berlína vlakom

Lipsko do Berlína s vlakom

Hannover do Berlína s vlakom

Z Hamburgu do Berlína vlakom

 

Špeciálne jedlo v KadeWe Food Market v Berlíne

8. Trh s jedlom v Bastile v Paríži

Stolovanie na najväčšom potravinovom trhu v Paríži je niečo, čo by mal robiť každý milovník jedla. Obrovský trh je pomenovaný v mene veľkej revolúcie. Ochutnáte teda očami a mysľou všetko, čo Paríž ponúka.

Dvakrát týždenne vás privítajú s otvorenou náručou a francúzskym vkusom. Zmiešate sa s miestnymi a doprajete si francúzske pečivo, čerstvý syr, a báječné klobásy. Len choďte na bulvár Richard Lenoir, a uvidíte úžasné množstvo stánkov s jedlom, vône, a farby.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

9. Rybí trh Rialto v Benátkach

Na brehu rieky Canal Grande, uvidíte najstarší trh s potravinami v Benátkach, Rybí trh Rialto. Pomenovaný podľa centrálneho mosta v Benátkach, rybí trh Rialto ponúka úžasnú škálu morských plodov a je zmiešaný s Benátčanmi.

Trh Rialto je otvorený od 8 som do obeda, Utorok až sobota. Vedľa seba nájdete Pescheria a Erberia, aby ste na obed dostali všetko, čo potrebujete, od čerstvej zeleniny po lastúry priamo z mora.

Z Milána do Benátok s vlakom

Florencia do Benátok s vlakom

Bologna do Benátok s vlakom

Treviso do Benátok s vlakom

 

Rialto najlepší rybí trh v Benátkach

10. Trh s potravinami Testaccio v Ríme

Vlhké talianske dni alebo upršané zimné víkendy, trh s potravinami Testaccio je najlepším miestom stretnutia v Ríme. Tento úžasný trh s potravinami sa nachádza na rímskom archeologickom nálezisku, takže budete hrýzť jedlo čerstvých cestovín ochutených dávnou históriou.

Trh Testaccio sa volá Nuovo Mercato, pretože sa presťahoval do nového sídla v susedstve Testaccio 80 pred rokmi. však, stále nájdete staré pouličné krabičky s jedlom, Kousky a Valiho sendviče v krabici 90, Čerstvá pizza v krabici od Casa Manco 22, a mnoho ďalších.

Z Milána do Ríma vlakom

Z Florencie do Ríma vlakom

Pisa do Ríma s vlakom

Neapol do Ríma s vlakom

 

Pizza je vždy dobrý nápad

 

tu na Save A Train, radi vám pomôžeme naplánovať si nezabudnuteľné kulinárske dobrodružstvo po celom svete vlakom.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „10 najlepších potravinových trhov po celom svete“ na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-food-markets-world%2F%3Flang%3Dsk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)