Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 29/12/2019)

Európa je nádherné miesto stretnutia mnohých rozdielne kultúry - a kulinárske tradície. Každý národ má svoju vlastnú odlišnú totožnosť, ktorý priťahuje návštevníkov priamo do jeho histórie a všetko ostatné, ktoré ponúka. A v niektorých krajinách, to tiež znamená, sviežim nápoje!

Tí z vás, ktorí cestujú do rozrušiť vaše chuťové bunky a mať nejaký tunajšie ľud schválený zábavu bude páčiť návšteve týchto krajín. Tu sú naše top 5 Najlepšie miestne nápoje na pitie a pokúsiť v Európe:

 

1. Najlepšie Miestne nápoje v Taliansku: limoncello

limoncello Je skvelý taliansky vynález, ktorý nájdete po celé toto nádherná krajina. však, Ak chcete vyskúšať tento ľahký citrónový likér v celej svojej kráse, head Amalfi. tam, na krásne pobreží Amalfi, robia limoncello z najlepších citróny v celom Taliansku. Pôvodný recept je tento nápoj chuť ako aromatického limonády, ktorá je len mierne sladkasté. však, popíjať pomaly a opatrne, pretože jeho sila môže vás prekvapí.

Naples Salerna Vlaky

Neapol Pompeje Vlaky

Rím Neapol Vlaky

Bari do Naples Vlaky

 

[https://ww.youtube.com/watch?v = rR4qLmpJdh0

 

2. Bordeaux Najlepšie Miestne víno - Francúzsko

Pre milovníka vína, jeden z najlepších miestnych nápojov, aby sa pokúsili v Európe by určite Bordeaux víno. Aj napriek tomu, že je slávny francúzsky export, to je určite zážitkom ochutnať tohto skvelého vína, zatiaľ čo v Bordeaux. víno turné perfektný spôsob, ako preskúmať región a jeho vína. Čo je viac, sa naučíte veľa o výrobe vína, nádherné zámky, a microclimates.

La Rochelle do Nantes Vlaky

Toulouse do La Rochelle Vlaky

Bordeaux do La Rochelle Vlaky

Paris La Rochelle Vlaky

 

3. Pimms Cup - Anglicko

Ak sa ocitnete v Londýne V lete, si jednoducho nemôže nechať bez odberu Pimms Cup. Bol to James Pimm kto vynašiel nápoj v polovici roka 1800, a slúžil ju vo veľkom šálke, do ktorého mu prepožičal svoje meno. Je to osviežujúci nápoj, ktorý v sebe spája šumivé limonády a Pimms č. 1, rovnako ako kúsky ovocia a mätou vetvičkami. úplne vynikajúce, a ideálne pre teší na miernom letný deň v záhrade, Pimms Cup kúzlo vás.

Amsterdam Do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

Pimms Cup Anglicko

4. Najlepšie Miestne nápoje v Nemecku: pálenka

V Nemecku, Pálenka je zastrešujúci termín pre silné alkoholické nápoje, ktoré môžu mať rôzne príchute. Napríklad, Tie by mohli mať ovocnej pálenky alebo jeden bylina založeného. Podľa toho, čo si vyberiete, budete mať populárny miestnej nápoj, ktorý bude evokovať duch Nemecka. Miestni obyvatelia radi, že pálenka po veľkom, ťažké jedlá, kde jeho sila pomáha pri trávení. tak keď ste v Nemecku, neváhajte a hodovať a vypiť!

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

Najlepšie Miestne nápoje v Nemecku sa o Schnaps

 

5. Westvleteren Abbey Best miestneho piva v Belgicku

Belgicko je synonymom s pivom, snáď ešte viac ako je Nemecko. Ale medzi všetkými úžasné miestnou belgická piva, je tam jeden, ktorý vám ukradnúť vaše nohy. Abbey piva, tiež známy ako Trappists, sú veľmi populárne v Belgicku, ale Westvleteren opátstva pivo je najvzácnejšie jeden. Pochopiť to, je potrebné ju rezervovať z opátstva 60 dni dopredu. však, to je dobre stojí za námahu.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

Pripravení využiť tie najlepšie miestne nápoje Európa môže ponúknuť? Zbaľ si svoje tašky, aby svoje plány, a hlavu, ako ušetriť na vlak Zarezervujte Si Lístky vidieť Európu v celej inom svetle!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najlepšie Miestne nápoje na služieb v Európe” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-local-drinks-europe%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)