Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 21/05/2021)

Čo vás bude inšpirovať k tomu, aby ste sa vydali na cestu vlakom, viac ako sledovanie vzrušujúcich filmov s predstaveniami vlakov? Pozrite sa na náš zoznam najlepších filmov Vďaka Vlaky, a tweet nás @saveatrain a povedzte nám, ktoré z nich ste videli, a ak sa im páčilo, rovnako ako my.

 

Na vrchole našej pick do kina S vlaky – Filmy o Harrym Potterovi 1 do 8 (2001-2011)

Harry Potter film vystupoval vo filmoch Vďaka Vlaky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na slávnej série založená knihy od J.K. Rowlingovej, Týchto osem filmov Vďaka Vlaky vykresliť čarovný fantázie o mladého čarodejníka, Harry Potter. Sa dozvie, že má magickú moc a navštevuje Rokfortská stredná škola čarodejnícka, kde sa ponoril do nového života naplneného množstvom výziev, darebáci, a triumfy.

Ale kde vlaky prísť? Harryho prvý školský deň, že má na palube Bradavického Express, Vlak sa nachádza na plošine 9 ⅓. Je to len prístupný spustením – rýchly- smerom k tehlovej stene medzi platformami 9 a 10. Potom, čo na palube vlaku, stretne Rona Weasleyho a Hermionu Grangerovú, ktorí skončia tým, že jeho celoživotné priatelia.

Skrz všetky filmy, Hogwartský Express vlak naďalej symbolizovať začiatok a koniec školského roka a poskytuje plátno pre niektoré docela veľkolepé dejov. Zvlášť tej doby Harry a Ron ušiel vlak a mal za pochodu čarovný auto do školy!

Uistite sa, že si stiahnuť aspoň jeden z týchto filmov Vďaka vlaky do svojho telefón alebo tablet Než si rezervujete ďalšiu cesta vlakom.

Vlakom z Amsterdamu do Londýna

Vlaky do Rotterdamu do Londýna

Vlaky do Paríža do Londýna

Vlaky do Bruselu do Londýna

 

Darjeeling s ručením obmedzeným (2007)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagram

 

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Sinefil (@ city.of.cinema)

Nepredvídateľný a dojemné, Tento pick of, Filmy Vďaka Vlaky, má všetky znaky jeho režisér a scenárista, Wes Anderson. Potom, čo ich otec stretne s náhodnou smrť, Traja bratia cestujú po celej Indii vlakom v snahe viazať.

Hrajú Owen Wilson, Adrien Brody, Jason Schwartzman, každý brat trpí depresiou, a veľa naštvaná a bojuje nasledovať. Ale samozrejme, bytia Wes Anderson film – existuje veľa komické zvraty. Jeden z bratov opustil svoj tehotná manželka doma a ďalší sa odcudzuje svojej priateľke a nájde romantiku s jedným z sprievodcov vlaku.

K dispozícii je tiež jedovatý had, pohrebné, meditácia, a dobre, nedáme nič viac preč. Nechajte sa touto kultovou klasikou inšpirovať pri objednávaní svojich vlastných vlak dobrodružstvo.

Norimberg do Berlína vlakom

Cáchy do Berlína vlakom

Hanover do Berlína vlakom

Vlakom z Hamburgu do Berlína

 

Vražda v Orient Express (2017)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagram

 

Príspevok zdieľaný Stevom (@grushkov)

na slávnom Agatha Christie románu, Tento moderný remake má hviezda-husto obsadenie vrátane Judi Dench, Michelle Pfeifferová, Penélope Cruz, Johnny Depp, a Willem Dafoe. Kenneth Branagh je hlavnou úlohou Hercula Poirota, a on tiež režíroval film a to je súčasťou našej Filmy Vďaka Vlaky.

Na rozdiel od zavedenia a niektoré flashbacky, celý dej je situovaný na luxusným vlakom. Poirot nastupuje do Orient Expressu, aby si vzal zaslúženú dovolenku. V prvotriednom luxusnom bare a jedálenský vozeň, stretáva skupinu zdanlivo nesúvisiacich cestujúcich. Jedna z nich tvrdí, že jeho život je v nebezpečenstve a snaží sa regrutovať Poirota – vážený detektívne – ho udržať v bezpečí.

odmieta, a cestujúci všetci idú do postele. Ďalšie ráno, Cestujúci je nájdený zavraždený. Aby sa viac dramatické veci, že vlak vykoľají sa v sneh. Poirot je regrutovanie riešiť zločin pred tým, než vlak späť na trať a polícia sa dozvedela o vraždu.

V krásne povedané,, dramatický tajomstvo thriller, príbeh sa odvíja, keď Poirot rozpráva s každým cestujúcim a zisťuje, že každý z nich má tajomstvo a nie všetko je také, ako sa zdá.

To sa musí vidieť medzi, Filmy Vďaka Vlaky, nielen pre brilantné dej a prvotriedne herectvo, ale aj nádherné scenérie a pohľady na samotnom vlaku.

Vlaky do Bruselu do Amsterdamu

Vlakom do Londýna do Amsterdamu

Bonn do Amsterdamu vlakom

Vlaky do Paríža do Amsterdamu

 

Posledný na zozname filmov Vďaka Vlaky:

The Little motora, ktoré môžu (2011)

Ak máte malé dobrodruhov cestovanie s tebou, dostať je vzrušený na cestu s týmto dieťa-priateľský filmu. Klasické detské príbeh ožíva v plnej dĺžke filmu s obsadením hviezdnou. Celebrity uvádzaný zahŕňať Jamie Lee Curtis a Whoopi Goldberg.

Film sleduje mašinka – hračka vlak – Skrz jej dobrodružstvo v ríši snov, ako sa komunikuje s ostatnými postavami vlakov a hračiek. Tam je paralelný dej v reálnom svete, kde je hlavnou postavou je malý chlapec s názvom Richard. Avšak, Tieto dva svety sa zrazí, keď Richard a lopta končí v ríši snov. Jeho prítomnosť tu spôsobuje problémy, tak sa musí vrátiť. Dobrodružstvo a hijinks nasledovať, zatiaľ čo on a hračky pokúsiť sa ho dostať späť do reálneho sveta.

Aký skvelý spôsob, ako sa inšpirovať filmami o vlakoch pri cestovaní vlakmi!

Vlaky do Bruselu do Paríža

Vlakom z Londýna do Paríža

Vlakom do Marseille do Paríža

Vlakom z Amsterdamu do Paríža

 

 

Pripravení písať svoje vlastné filmy, kde hrá vlaky súvisiace príbeh? Navštívte www.saveatrain.com a lístky na vlak najlacnejšie na ďalšie vlakové dobrodružstvo.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-movies-featuring-trains%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)