Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 04/11/2022)

Ak vás zaujíma, kde nájsť najlepších múzeí v Európe, máme vás pokryté! Či to je umenie, národné, alebo prírodné histórie, múzeá z nášho zoznamu nesklame vás ohromí.

Čo je viac, sa môžete dostať všetky tieto destinácií vlakom ak hľadáte dostupné prostriedky cestovanie. Poďme sa bližšie pozrieť na najlepších múzeí v Európe a kde ich nájsť:

 

Lourve múzeum, Paríž, Francúzsko

Louvre by mohol byť jeden z najznámejších múzeí v Európe a vo svete. Jedná sa o najväčší, o rozlohe 72,735 metre štvorcové. Tento fantastický múzeum je domovom pre viac ako 35,000 položky a je jednou z dominánt v Paríži. Musíte to navštíviť, ak vás cestovať do Paríža vlakom!

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

 

Venaria Reale, Turín, Taliansko

Meno tohto zámku pochádza z latinského kráľovský lov, znamenať "Royal Hunt". V 17. a 18. storočí, to bol základ pre loveckých výpravách Vojvoda Karol Emanuel II. Teraz je zámok očarí moderný návštevníkov svojou barokovou krásy. Nemôžete to minúť, ak sa ocitnete v Turíne.

Miláno Turín Vlaky

Lake Como do Turín Vlaky

Janov do Turín Vlaky

Parma do Turín Vlaky

 

Múzeum pri potoku, Antverpy, Belgicko

The Museum by the Stream in Antwerp is one of the Best Museums in Europe

 

Múzeum pri potoku alebo MAS je najväčším múzeom v Antverpách. Ak si hľadáte panoramatický vyhliadka, tam je voľný prístup k strešné múzeá. Komplex MAS má tiež reštaurácia a kaviareň pod ním. Samotné múzeum je krásne a stojí za návštevu, ak ste v Antverpy.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

biblický, Amsterdam, Holandsko

Ďalší múzeum v Holandsko, a biblický múzeum sa nachádza v meste Amsterdam. Je to jeden z najlepších múzeí v Európe, ak sa chcete dozvedieť viac o Biblii. Návšteva Bijbels nám pomáha pochopiť význam a vplyv Biblie na holandskú spoločnosť. To je bezpochyby unikátne múzeum, veľmi vhodný pre tých, ktorí majú radi náboženský histórie.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

Kunsthistorisches Museum, Viedeň, Rakúsko

Kunsthistorisches Museum in Vienna Austria

Kunsthistorisches Museum je najznámejší umelecké múzeum Rakúsko, tiež známy ako Museum of Fine Arts. Niektoré z jeho najznámejších displejov patrí diela Rembrandta, Michelangelo, Raphael, a Rubens. Pre milovníkov umenia bolo úžasné toto umenie od jeho otvorenia v roku 1891. ktokoľvek hosťujúci Viedeň vlakom by sa mali pripraviť na návštevu Kunsthistorisches Museum.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

MACHmit Detské múzeum, Berlín, Nemecko

Pre cestujúcich s deťmi, nie je nič lepšie, než MACHmit deti múzeum Nemecko. Ak sa ocitnete v Berlíne, Uistite sa, že check-out MACHmit a jeho odroda atrakcií. Sú vhodné pre dospelých i, s mnohými zaujímavých aktivít, ako je umelecké laboratóriu, dielňa, a horolezectvo labyrint.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

 

Skanzen skanzen, Štokholm, Švédsko

Skansen skanzen bol prvý svojho druhu vo Švédsku. To sa otvorilo v 1891 a začal byť najslávnejší múzea v Štokholme. Bonusom návštevy Skansenu je nádherný výhľad z Royal Djurgarden. A pre tých, ktorí majú radi vidia Scandinavia-prirodzená zvieratá, je tam zoo ktorý ich zobrazuje.

 

 

Najlepších múzeí v Európe sú na vás čaká. Ak ste pripravení ísť, rezervovať lístky na vlak teraz a užívať si jazdu!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-museums-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)