Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 20/08/2022)

Európske hrady a zámky pôvabné ulice a miesta boli dejiskom úžasných rozprávok už tisíce rokov. Európa je dodnes hlavnou cieľovou stranou na svete. Je to Mekka večierkov pre cestujúcich z celého sveta bakalárske a bakalárske výlety. Takže, starostlivo sme vybrali to najlepšie 5 spoločenské mestá v Európe na epickú a divokú dovolenku.

Berlin do Amsterdam, zrúcaniny barov k najväčšiemu nočnému klubu v Európe, podľa cestovanie vlakom alebo klubové poskakovanie, zapnite si bezpečnostný pás na najdivokejší výlet.

  • Železničná doprava je najekologickejší spôsob cestovania v Európe. Tento článok je napísaný pre vzdelávanie o cestovaní vlakom tým ušetriť Train, Na Najlacnejšie lístky na vlak na svete.

 

1. Párty v Berlíne, Nemecko

Jedno z najpríjemnejších miest v Európe, Berlín je pre umelcov mekkou, hudobníci, a najlepších svetových DJov. Jeho história a kultúra ovplyvnili jeho rozmanitosť a super otvorený prístup, čo znamená, že všetko ide. teda, Berlín je najdivokejšie a najlepšie párty mesto v Európe.

Berlínska klubová a spoločenská scéna sa zvyčajne začína neskoro po zotmení. Ak chcete zažiť nočný život v Berlíne ako Berliner, zabalte si pohodlnú obuv, a bežné oblečenie a príde v piatok. Nápoje si môžete dať v jednom z mnohých barov v Berlíne a choďte do priemyselnej oblasti.

Najlepšie kluby v Berlíne sú ukryté v berlínskej priemyselnej zóne a pod železničnými stopami. Priprav sa na párty, ktorá sa nikdy nezastaví, alebo sa zastaví iba vtedy, keď stojí posledný muž. Berlinerove klubové noci začínajú už od 1 v sobotu až do nedele večer. To určite radí Berlín medzi najbláznivejšie a najlepšie párty mestá v Európe s turistami a klubmi cestujúcimi z celého sveta.

Aký je najlepší nočný klub v Berlíne?

Ak ste na párty na párty a máte čas len na jeden klub, potom nezabudnite na večierok v Berghain. Najlepšie zvuky techna a domu budú tancovať tanečný parket celý víkend.

Frankfurt do Berlín vlakom

Kodaň do Berlín vlakom

Hannover do Berlín vlakom

Hamburg do Berlín vlakom

 

Best party cities in Europe and Berlin Germany

 

2. Párty v Budapešti, maďarsko

Cez deň a západ slnka, Budapešť je s úžasnými architektonickými skvostami a pamiatkami absolútnym úžasom. Ako ste putovali po uliciach, vaše oči sotva sledujú najkrajšie pamiatky v Európe. ale, v noci objavíte alternatívny svet, svet opustených budov, ktoré sa menia na Najneobvyklejšie v Európe tyče, a táto jedinečná scéna kladie Budapešť na našu 5 najlepšie párty miest v Európe.

Po zotmení, v alternatívnom priestore, ak neexistujú etikety ani domáce pravidlá, veci sa musia zvrhnúť.

Aký je najlepší nočný klub v Budapešť?

Simple Garden je ikonická zrúcanina barov v Budapešti 7 a jeho labyrintová sekcia na poschodí a nutnosť návštevy obzvlášť ohromujúceho zážitku z večierkov v Budapešti.

Viedeň do Budapešti vlakom

Praha do Budapešti vlakom

Mníchov do Budapešť vlakom

Graz do Budapešti vlakom

 

 

3. Párty v Prahe, Česká republika

Praha je jedným z najkrajších miest v Európe. Cez deň sa budete cítiť, akoby ste sa vrátili v čase na hrady, kniežatá, a rytierske príbehy, ale v noci cestuješ do bláznivého nočného života, kde za dverami zostanú zábrany.

Mesto je plné pivních záhrad pri rieke, krčmy, a bary s úžasným výhľadom na mesto, a samozrejme notoricky známa klubová scéna.

Aký je najlepší nočný klub v Praha?

Praha je domovom najväčšieho klubu v Európe, 5-príbeh Klub Karlovy Vary. Takže, Ak plánujete výlet so svojimi priateľmi do Prahy alebo Eurotrip, aby ste preskúmali najlepšie mestá v Európe, potom je to pre vás nevyhnutné zastavenie. Uvedomte si, že akonáhle vstúpite do klubových dverí, môžete opustiť úplne inú osobu. Čokoľvek sa stane v Prahe, pobyty v Prahe.

Norimberg do Praha vlakom

Mníchov do Praha vlakom

Berlín do Prahy vlakom

Vlakom z Viedne do Prahy

 

People dancing at prague czech republic party at a nightclub instagram picture

 

4. Párty v Amsterdame, Holandsko

Slávne pre svoje krásne kanály a kaviarne, Amsterdam je populárny Európan cieľ dovolenky. Má veľmi pokojnú atmosféru, napriek svojej známej štvrti červených svetiel a kaviarní.

Zatiaľ čo Holanďania uprednostňujú nenápadné zhromaždenia, ak sa pýtate turistov z celého sveta, povedali by, že Amsterdam má inú stránku. V porovnaní s ostatnými mestami v našich najlepších párty mestách v Európe, v Amsterdame, vo väčšine klubov nájdete tranceové zvuky, ale tiež živá hudba. Živé predstavenia sú v Amsterdame veľmi populárne.

Aký je najlepší nočný klub v Amsterdam?

Len niektoré z najlepších živých hudobných klubov sú Melkweg a Bimhuis, a najlepšími nočnými klubmi sú De Marktkantine a Shelter.

Brémy do Amsterdam vlakom

Hannover do Amsterdam vlakom

Bielefeld do Amsterdam vlakom

Hamburg do Amsterdam vlakom

 

Amsterdam party at a nightclub instagram picture

 

5. Párty vo Viedni, Rakúsko

Mesto, ktoré všetci poznáme pre svoj bezprecedentný operný a kultúrny život, má tiež rozprávkový a zábavný nočný život. Na rozdiel od iných scén v nočných kluboch v susedných krajinách, scéna nočného života vo Viedni je priateľskejšia a uvoľnenejšia. Napríklad, vstupné vo Viedni je nižšie pri uvoľnených dverách.

vo Viedni, väčšinou nájdete techno kluby, ale v niektorých kluboch tiež štýly undergroundu a kyseliny.

Aký je najlepší nočný klub v Viedeň?

Najlepšie techno večierky nájdete na Das Werk a Grelle Forelle. Ak chcete, aby sa plazil v klube, zamierte na Gurtel, cesta vedúca centrom mesta. Tam nájdete väčšinu krčiem a klubov zoskupených dohromady. Nezabudnite sa pozrieť na Venster99.

Elektro Gonner je vynikajúcim príkladom bizarného nočného života vo Viedni. Nachádza sa v elektrickom obchode, je to tiež priestor na inštaláciu videa a elektro hudbu. Le Loft bar sa nachádza na vrchole Sofitel Vienna Stephansdom s epickým výhľadom na západ slnka a na mesto.

Mesta Salzburg do mesta Viedeň vlakom

Mníchov do Viedeň vlakom

Graz do Viedne vlakom

Praha do Viedne vlakom

 

Best party cities in Vienna Europe

 

Viac informácií o stranách v Európe

Aká sezóna je najlepšie zažiť nočný život v Európe?

Jar a skorý jeseň sú najlepšie obdobia na cestovanie a objavovanie najlepších párty miest v Európe.

 

Aký je rozsah cien vstupných poplatkov v nočných kluboch v Európe?

Vstupné sa v jednotlivých krajinách líši. Väčšina európskych miest je veľmi prijateľná, napríklad, Praha a Budapešť, 5-20 eur vstup a alkohol za rozumné ceny, niektoré miesta sú drahšie, ale najdôležitejšia vec, má prísť skoro, takže nebudete musieť dlho čakať vo fronte.

 

Aké mesto má najlepší nočný život v Európe na Silvester a Vianoce?

Najlepšie mesto na vianočné a silvestrovské večierky je určite Berlín, ak cestujete po a nízky rozpočet. Amsterdam a Praha sú v zime nádherné, ale trochu drahšie.

Uzavrieť, Európa má čo ponúknuť pre akýkoľvek vkus, túžba, úroveň bezbožnosti, a rozpočet. Náš top 5 mestá večierkov ponúkajú to najlepšie zo všetkých svetov. S barovým poskakovaním alebo živými hudobnými klubmi určite môžete začať jemne a pokračovať do najdivokejších tanečných parkiet v Európe, všetko za jednu noc. Na začiatok to všetko, každé mesto je ľahko dosiahnuteľné cez vlak cestovanie, takže ak je váš najdivokejší sen mať bláznivý párty a navštíviť všetkých 5, potom čaká Európa.

 

tu na Uložiť vlak, Radi vám pomôžeme nájsť najlacnejšie cestovné lístky do niektorého z prekrásnych párty miest v našom zozname.

 

 

Chcete na svoj web vložiť náš blogový príspevok „5 najlepších párty miest v Európe“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-party-cities-europe/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)