Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 11/04/2022)

Či už cestujete na víkend alebo na dlhú dovolenku v Európe, mali by ste si vždy urobiť čas na odpočinok. Piknik je úžasný spôsob, ako si oddýchnuť a obdivovať niektoré kultové miesta a názory. Takže, aby sme vám pomohli začať s európskym sviatkom, vybrali sme si ručne a zabalili sme piknikový kôš s najlepším piknikovým spotom v Európe. Len si sadnite, a vychutnať si výhľad!

 

1. Piknik v Petřín, Praha

Výhľady a atmosféra v parku Petřín - kopec robia z jedného z nich 5 najlepšie piknikové spoty v Európe. ironicky, sa nachádza na Malom Meste, Petřín je zelený a očarujúci park s výhľadom na Pražský hrad. Petřín ponúka najkrajší výhľad na hlavné mesto, a vy ste mohli vystúpiť na vyhliadkovú vežu naozaj malebné výhľady mesta, zámky, a mosty.

Na jar je Petřín ideálny na piknik v Európe, jeseň alebo leto. Listy budú vyzerať ohromujúci na jeseň a na jar av lete budú všetky stromy a krajina kvitnúť a zafarbené zelenou farbou. Zoberte si nejaké koláčiky z bobúľ Artic Bakehouse a všetci ste pripravení na úžasný piknik v Prahe.

Ako sa dostať na Petřín?

Petrin Hill sa nachádza priamo oproti Starému Mesta a centru mesta. Môžete cestovať lanovkou, električkou alebo autobusom, ako všetci turisti. ale, na Petřín sa dostanete pešo, cez Karlov most na Malou Stranu a Lennonovu stenu. Ak bude dobré počasie, bude to trvať asi hodinu a piknik na západ slnka bude skvelým koncom tohto zasneného dňa v meste..

Norimberg do Praha vlakom

Mníchov do Praha vlakom

Berlín do Prahy vlakom

Vlakom z Viedne do Prahy

 

What Ingredients are needed for the Best Picnic Spot In Europe

 

2. Piknik pri rieke v Saskom Švajčiarsku, Nemecko

Veľké rieky, zasnežené vrcholy pred nami, a zelené lúky okolo vás, Saské Švajčiarsko Národný park je veľkolepým rajom. Na lenivé ráno alebo na konci roka dlhá túra, most Bastei je ideálnym miestom pre nádherný piknik.

Ak ste v dobrodružstve a máte nadšencov turistiky, Určite oceníte prestávku na piknik. Na druhej strane, ak dávate prednosť krásnemu bývaniu a odpočinku, piknik pri rieke v Saskom Švajčiarsku vyvrcholí všetkými vašimi európskymi sviatkami.

Ako sa dostať do Saského Švajčiarska?

Saské Švajčiarsko je iba 30 minút jazdy vlakom z Drážďan. Takže, zabaliť Eierschecke, káva, jarabiny, a ovocie z miestneho trhu a všetci ste pripravení na skvelý čas na jednom z najmalebnejších miest na piknik v Európe.

Düsseldorf do Mníchov vlakom

Drážďany do Mníchov vlakom

Norimberg do Mníchov vlakom

Bonn do Mníchov vlakom

 

Binocular watching The River In Saxon Switzerland, Germany

 

3. Piknik pri jazere v Lago Di Braies, Taliansko

Modré nedotknuté vody a vrcholky hôr odrážajúce sa v jazere, Výhľad na jazero di Braies v Južnom Tirolsku v Taliansku sfarbí váš piknik krásne spomienky. Taliansko je kulinárske nebo, kombinovaný s veľkolepé jazerá a hory, Je naozaj zbytočné rozprávať z mnohých dôvodov, prečo je toto jazero na vrchole 5 najlepšie miesto na piknik v Európe.

Ak máte chuť na pešiu turistiku v Dolomitoch, denná túra na okruhu lago di Braie je pomerne ľahká. Takže, dokončíte nádherný deň v prírode, uhryznúť si z Panini alebo pizze a obdivovať výhľady na najväčšie prírodné jazero v Dolomitoch.

 

 

Ako sa dostanem do Lago Di Braie?

Lago di Braies je vzdialený vlakom od Bolzana, najbližšie mesto. Vlakom to trvá asi hodinu, alebo nájdete nádherné ubytovanie v okolí.

Miláno do Benátky vlakom

Padova do Benátok vlakom

Bologna do Benátky vlakom

Rím do Benátky vlakom

 

Picnic Spot in Lago Di Braies Lake, Italy

 

4. Piknik na ostrove na ostrove Margret, Budapešť

Nachádza sa na rieke Dunaj, medzi Buda a Pešť, Ostrov Margaret je ideálnym miestom pre jarný piknik v Budapešti. Ostrov je 2.5 km, obľúbený medzi miestnymi obyvateľmi pre vonkajšiu zábavu na slnku. Navyše, v blízkosti je miestny trh, takže nemusíte so sebou nosiť piknikové pochúťky z mesta mestskou hromadnou dopravou. Stačí chytiť všetky svoje obľúbené a pár miestnych pochúťok na trhu a zamieriť na ostrov.

K dispozícii je tiež japonská záhrada na ostrove Margaret, ktorá stojí za návštevu pred alebo po vašom nádhernom pikniku.

Ako sa dostanem na ostrov Margaret?

Električkou alebo autobusom, Ostrov Margaret je veľmi dobre dostupný verejnou dopravou. Tip zasvätených: Budapest Card vám poskytne špeciálne doplnky pre verejnú dopravu a atrakcie.

Viedeň do Budapešti vlakom

Praha do Budapešti vlakom

Mníchov do Budapešť vlakom

Graz do Budapešti vlakom

 

Best picnic spot in Europe are inside the city

 

5. Piknik v Champs De Mars v Paríži

Paríž ich má nespočetné množstvo prekrásne záhrady a miesta na piknik pozdĺž Seiny. Najlepšie piknikové miesto v Paríži sa nachádza priamo v kultovom priestore Champs de Mars.

Je to veľký zelený priestor medzi siedmym obvodom a Eiffelovou vežou. Je ideálny na piknik v Paríži a ponúka najlepšie miesta na západ slnka. Okrem krajiny, je tiež jedným z 10 najlepšie vyhliadky na Eiffelovej veži v Paríži.

Každé leto prichádzajú parížske rodiny, aby nasiakli slnkom alebo si užívali scenériu záhrad. Je veľmi pokojný a poskytuje nádherné prostredie pre pozorovanie nočných svetiel Eiffelovej veže.

Takže, nezabudnite zabaliť novú bagetu, hermelín, čerstvé ovocie, víno, a zamierte do jedného z najlepších miest na piknik v Európe.

dobrú chuť!

Ako sa dostať na záhradu Champs De Mars?

Môžete ísť metrom alebo vlakom RER. Jednoducho vystúpte na Eiffelovej stanici Champ de Mars-Tour.

Cestovanie môže byť ohromujúce a vyčerpávajúce, pretože vždy budeme chcieť vidieť a zažiť absolútne všetko. Európa má toľko pozoruhodných a nezabudnuteľných aktivít a názorov, ktoré môže ponúknuť. Aj keď by ste sa vždy mali snažiť vidieť čo najviac, niekedy stačí jednoducho vziať to ľahké. Mať piknik s miestnymi pochúťkami je fantastický spôsob, ako spoznať krajinu a kuchyňu, bez toho, aby urobil krok.

Amsterdam do Paríž vlakom

Londýn do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríž vlakom

Brusel do Paríž vlakom

 

Picnic In Champs De Mars Paris

 

tu na Uložiť vlak, Radi vám pomôžeme nájsť najlacnejšie cestovné lístky na ktorékoľvek z krásnych miest na piknik na našom zozname.

 

 

Chcete na svoj web vložiť náš blogový príspevok „5 najlepších piknikových spotov v Európe“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-picnic-spots-europe/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)