Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 06/08/2021)

Tí, ktorí majú to šťastie navštíviť Európu poznať vzrušenie a zmysel pre dobrodružstvo, že ponúka. Cestovanie v Európe môže obohatiť váš život v mnohých ohľadoch. z jazykov, fantastické pamiatky, a histórie na fantastické jedlo, ktoré nemôžete nájsť späť domov. Tie, ktoré majú zvláštnu chuť na sladké zmrzliny môžu zažiť niečo úžasné. Rôzne zmrzlina po celej Európe ponúkajú explózii fantastické chuťou. Po všetkom, zmrzlina je ideálny spôsob, ako sedieť v tieni a relaxáciu po dlhom dni objavovania mesta. Ak cestujete po Európe a sú zmrzlina milenec, sme prijali naše bohaté skúsenosti s cestovaním po Európe a dať dohromady zoznam pre vás. teda, Tu sú niektoré z najlepšie miesta jesť zmrzlinu v Európe.

 

Kde jesť zmrzlinu v Taliansku?

Taliansko je známa svojou láskou k životu a chutné jedlo. Ich zmrzlina zdá kombinovať dva. Mnoho milovníkov zmrzliny sa zhodujú, že ste žil, kým ste okúsil kopček pravej talianskej zmrzliny. Bohatá chuť a textúra sú jasné ukazovatele, že zmrzlina bola spracovaná osobou, ktorá je vášnivý svojho remesla. To znamená, ak máte to šťastie naraziť na dobrej zmrzliny miesto.

ako mlieko

Rím je doma k jednému z najlepších zmrzlinových stánkov v Európe, ako mlieko. Mesto je plné milovníkov zmrzliny. Malebné scény ľudí sa teší gelato sú typické. Avšak, v meste s nespočetnými obchodmi zmrzliny, jeden vyčnieva ako skrytý klenot že akýkoľvek gelato milenec potrebuje návštevu. Nespočet turisti aj miestni obyvatelia sa hrnú prísť Il Latte. Čo môže robiť ich zmrzlina tak unikátne by ste sa pýtať? Po prvé, mnohí ľudia majú bohaté a lahodnej chuti, ktoré ponúkajú. Pripravujú svoje zmrzliny denne a využívať prírodných ingrediencií. Ich zmrzliny sú bohaté a krémové, ako už názov napovedá. Ak vás zaujíma, čo No Il Latte prostriedky, budete radi vedeli, že sa premieta do “Rovnako ako mlieko”. Aj ľudia, ktorí nenávidia mliečne výrobky, si môžu vychutnať svoje príchute bez mlieka. Chuť je úžasná. za druhé, ľudia zbožňujú atmosféru v obchode. To zahŕňa podstatu a správanie Rím.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Pisa do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

Kde jesť zmrzlinu v Nemecku?

Fantastická zmrzlina nie je nič, čo by si mnohí spájali s Nemeckom. Avšak, Ballabeni Zmrzlina Je tu pre zmenu, ktorá so svojimi neuveriteľnými kopčeky. Tento vynikajúci zmrzlinový zmrzlina sa nachádza v Mníchove a má veľa priaznivcov. Dojáreň patrí Giorgio Ballabeni, veľmajster v odbore výroby zmrzliny. So zmrzlinou začínal ako s koníčkom, a všetky z Mníchova je vďačný za to. Mnoho turistov a miestni obyvatelia radi obchod, zanecháva neuveriteľné recenzie. Pri pokuse svoju zmrzlinu, Nie je ťažké pochopiť, prečo. Majú piloval svoje remeslo k dokonalosti a sú jedným z najlepších vo svojom odbore. Ich vášeň prejde každý kopček. Ďalšie bonus je, že majú svoje ice cream truck a môže obstarávať súkromným osobám!

Vlaky z Düsseldorfu do Mníchova

Vlaky z Drážďan do Mníchova

Norimberg do Mníchov Vlaky

Vlaky z Bonnu do Mníchova

 

 

Kde jesť zmrzlinu v Maďarsku?

Ak by ste niekedy ocitnete v hlavnom meste Maďarska, uistite sa, že k návšteve Geralta Rosa. Tento úžasný zmrzlina obchod je v srdce Budapešti. Sú to všetko o tradícii, intimita, romantika, a vášeň, čo je vidieť vo svojej práci. Inými slovami, sú to skutoční odborníci v odbore. Pokiaľ ide o ich zmrzlinou, budete radi, keď počujem, že sa používajú len tie najlepšie organických zložiek. Každá veľká zmrzlina obchod vyhýba umelou zmrzlinu. Avšak, čo robí Geralta Rosa jedinečná je ich remeselník prístup k tvarovaniu zmrzlinu do ruže. Ak ste niekedy v Szent Istvan Námestie počas horúceho dňa, určite uvidíte veľa ľudí, ktorí chodia okolo so zmrzlinami v tvare ruže.

Best Places To Eat Ice Cream In Hungary

 

Švajčiarsko

Ďalšia zmrzlináreň, ktorú musíte navštíviť, je z Zürichu. hore je zmrzlina salon, ktorý dostal jeho inšpiráciu z Argentíny. Zakladateľ Rofé Bote tam žil po dve desaťročia a vzal v kultúre. Bol ohromený ich ovocno, osviežujúci, a prírodné zmrzlina. Bol tak ohromený, že priviedol do Švajčiarska. V súčasnej dobe existujú dva obchody v Zürichu, a usilujú o ich argentínskej korene. Pulzujúca hudby a Latinská pocit istí, že zdvihnúť náladu ešte viac, ako si vychutnať lahodné zmrzliny. Hasta je vynikajúca zmes argentínskych chuťou a švajčiarskej vynaliezavosť.

Mníchov do Zürichu Vlaky

Berlín do Zürich Vlaky

Bazilej do Zürichu Vlaky

Viedeň do Zürich Vlaky

 

 

Ice Cream Vo Francúzsku

Francúzi sú známi pre mnoho vecí,. Po prvé, je ich láska k umeniu, architektúra, a filozofia, čo je nepopierateľný. Paríž je živým dôkazom, že. za druhé, ktoré sú dobre známe pre svoje úžasné varenie. Francúzskej kuchyne patrí medzi najviac vysoko hodnotené vo svete, a môžete si byť istí, že disciplína v kuchyni prejavuje vo svojich púšťach. Vzhľadom k tejto vášni pre jedlo, nie je divu, že majú jedny z najlepších zmrzlín v Európe.

Berthillon

Jeden z najpopulárnejších z nich je Berthillon. To je jeden z najznámejších salónoch v Paríži a pre dobrý dôvod. To bolo otvorené v 60. rokoch a slúžil lahodnú zmrzlinu odvtedy. Môžete si vybrať jednu zo svojich vynikajúcich chutí, a môžu dokonca kombinovať chuť nájsť správne kombinácie pre vás.

Všade tam, kde sa rozhodnete cestovať, ste si istí, užiť si dobrú kopček zmrzliny. Len pamätajte, že sedieť a užiť si scenérie a chuť, ak tak urobíte. Vezmite to všetko a vychutnajte si úžasné chute zmrzliny v týchto rôznych miestach.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

Best Places To Eat Ice Cream In France

 

Pripravte sa na vkus a chute, že Európa má ponúknuť? Zarezervujte Si Lístky teraz. Potom, môžete zažiť vynikajúce svet zmrzliny v Európe.

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najlepšie miesta k jedlu zmrzlina v Európe” na vaše stránky? Môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-places-eat-ice-cream-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)