Čas čítania: 8 minút
(Aktualizované: 17/12/2021)

Jedným z najlepších spôsobov, ako rozkvitnúť láska, je stráviť nejaký čas osamote, len vy dvaja, a znova sa pripojte. Moderný život je taký hektický a zaneprázdnený, je ľahké nechať kúzlo a špeciálne spojenie, ktoré máte, ustúpiť do pozadia. Takže, zhromaždili sme niektoré z najosamelejších lokalít, a 12 najlepšie miesta pre milovníkov samoty na opätovné zapálenie iskier a ohňa.

Pod borovicami, s výhľadom na oceán z domu na strome, tieto nádherné miesta nájdete na tých najúchvatnejších miestach.

 

1. Najlepšie miesta pre milovníkov samoty: Škótsko

Bohatá zelená vysočina, rozsiahle pozemky, a kopce, kde sa môžete maznať pri pohľade na Atlantický oceán. Škótska malebná krajina je jedným z najúžasnejších pohľadov na svete. Medzi turistikou, skrývať sa vo svojej dodávke, alebo roztomilá chatka, Isle of Sky je jedným z nich destinácie najžiadanejších párových výletov.

navyše, Isle of Sky je známy svojimi úchvatnými ostrovmi, jazierka, a rozprávkové miesta. Takže, ľahko by ste sa mohli túlať, a objavujte spolu nádhernú prírodu. Mystická takmer božská scenéria na Isle of Sky má množstvo romantických miest pre milovníkov samoty, takže sa nemusíte obávať, že vás vyrušia zvedaví cestovatelia, a zažijete spolu ten najlepší romantický čas.

 

Best Places For Solitude Lovers: Scotland

 

2. Indonézia

Divoká a neskrotná príroda v Indonézii je známa tým, že je jedným z najromantickejších prostredí na svete. navyše, a prírodné rezervácie v Indonézii je domovom nespočetných vodopádov, prírodné bazény, a čuduje sa, kde sa môžu zamilovaní skryť pred svetom na nejaký čas osamote.

Avšak, Ak ty preferujú úchvatné výhľady Indického a Tichého oceánu, potom pobyt v odľahlom súkromnom domčeku na strome bude perfektný. Indonézia je známa svojou veľkoleposťou ekologická dovolenka ubytovanie. Drevené chatky, domčeky na stromoch, a vily sú najromantickejšie dovolenkové prenájmy v Indonézii. Na Bali, Ubud, s výhľadom na oceán alebo džungľu, Indonézia patrí medzi top 5 najlepšie miesta pre milovníkov samoty.

 

Sunny day in Indonesia

 

3. Najlepšie miesta pre milovníkov samoty: Bled, Slovinsko

Vstávanie s výhľadom na jazero uprostred hôr, Jazero Bled je očarujúcou destináciou pre párový útek v Slovinsku. Nachádza sa v Julských Alpách, s lesmi okolo, slávny Bledský hrad, a ostrov, na ktorý sa dá plávať, Bledské jazero je mimoriadne romantické. Tyrkysové vody odzrkadľujúce stromy a okolité hory vytvárajú jedinečnú a pokojnú atmosféru na raňajky pre dvoch.

navyše, mnohé z dovolenkové prenájmy na jazere Bled prísť so súkromným brehom, priamo z vašej súkromnej chatky. Takže, aj keď jazero Bled je obľúbenou dovolenkovou destináciou v Slovinsku, určite nájdete kúsok odľahlého neba pre svoj osamelý útek.

 

Solitude Lovers - Fog picture: Bled, Slovenia

 

4. Francúzske Alpy

Túpiť sa pri ohni za zasneženej noci hlboko v Alpách je jedna z najromantickejších vecí na svete. V zime sú všetky francúzske alpské hory pokryté snehom, trblietavé na slnku za slnečného zimného rána. Vzduch je chrumkavý a svieži, popíjajte dúšok čiernej kávy predtým, ako začnete svoj deň na svahu.

V noci sú výhľady obzvlášť romantické hlboko v Alpách, keď vychádzajú hviezdy, a jediné svetlo v míľach vychádza z vášho glamping modulu. Ak ste nevedeli, že Rhone-Alpy sú jedny z najlepších romantický glamping v Rhône-Alps vo Francúzsku. Na samote, intímne, luxusným, a jedinečný, ideálne pre romantiku a samotu.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

A Couple Sitting On Snowy French Alps

 

5. Najlepšie miesta pre milovníkov samoty: Piemont Taliansko

Ďalšou skvelou destináciou pre romantickú dovolenku v Európe je Piemont v Taliansku. Na krásna vinárska oblasť sa nachádza medzi Francúzskom a Švajčiarskom, na úpätí Álp. Piemont je domovom niektorých z najkrajších prenájmov pre milovníkov na samote v údoliach Val di Susa.

Okrem ochutnávky vín, môžete ísť na romantické túry, a zakončite romantickým piknikom. Ďalším skvelým spôsobom, ako spolu tráviť čas, je návšteva stredoveké hrady, a Piemont má niekoľko nádherných zámkov. Takže, Piemont je fantastickým miestom pre párové útočisko v Taliansku.

Z Milána do Turína vlakom

Jazero Como do Turína vlakom

Z Janova do Turína vlakom

Z Parmy do Turína vlakom

 

Piedmont Italy Is For Solitude Lovers

 

6. La Sage Švajčiarsko

Z Chamonix do Zermattu, La Sage do Le Prelet, alebo Arolla, sú tri z známe turistické chodníky v La Sage. Trate sú dosť dlhé, ale výhľady sú epické a stoja za všetko vaše úsilie. navyše, Výhľady, ktoré sa vám na ceste naskytnú, sú jedny z najkrajších na svete.

Keďže tieto trasy sú dosť dlhé, budete mať veľa miest na sedenie, relaxovať, a majte nádhernú prírodu len pre seba. Davy turistov budú ďaleko pozadu, a budeš to len ty, obloha, zelená tráva, údolia pod nimi, a tvoja milovaná po tvojom boku. Vo Švajčiarsku nie je lepšie miesto na spoločné chvíle romantiky a samoty.

Bazilej do Interlaken s vlakom

Ženeva do Zermattu s vlakom

Bern do Zermattu s vlakom

Luzern do Zermattu s vlakom

 

Above the clouds in La Sage Switzerland

 

7. Najlepšie miesta pre milovníkov samoty: Toskánsko Taliansko

Víno, talianske vily, a stovky kilometrov medzi očarujúcimi malými mestami, nič nemôže prevýšiť Toskánsko ako romantický útek pre milovníkov samoty. Scenéria ako z pohľadnice zrýchli každé srdce úžasom a umocní magickú atmosféru. Keď vy dvaja dorazíte do Toskánska, úplne stratíte samých seba a necháte všetky problémy za sebou.

Počasie v Monticchiello, napríklad, dedina z pätnástich storočí, je jedným z najlepších miest pre milovníkov samoty v Toskánsku. Môžete sa túlať po tejto starobylej dedinke, vymieňať si bozky, vnútri jeho stien, kamenné chodby a obdivovať výhľady na zelené kopce Toskánska.

Z Milána do Ríma vlakom

Z Florencie do Ríma vlakom

Z Benátok do Ríma vlakom

Neapol do Ríma s vlakom

 

 

8. Čierny les Nemecko

Husté, vždyzelený Čierny les v juhozápadnom Nemecku je taký rozsiahly, že každý pár môže ísť úplne mimo radar. Od turistiky až po relax, Čierny les je úžasným miestom na útočisko vo dvojici. Napríklad, Ak ste pár milujúci outdoor, v Čiernom lese nájdete množstvo skvelých turistických trás, ako chodník k vodopádom Triberg, a možno si v blízkosti urobíte piknik.

alternatívne, môžete zamieriť do Baden-Baden a oddýchnuť si v luxusných kúpeľoch alebo len zostať a relaxovať vo svojej súkromnej vonkajšej vírivke. Tak aj tak, cestu do Čierneho lesa bude prísľubom pre magické chvíle, pre milovníkov samoty v Európe.

Offenburg do Freiburgu vlakom

Stuttgart do Freiburgu vlakom

Z Lipska do Freiburgu vlakom

Norimberg do Freiburgu vlakom

 

A Small Waterfall In the Black Forest, Germany

 

9. Najlepšie miesta pre milovníkov samoty: Severné pobrežie Severného Írska

S fantastickými útesmi a nádhernými výhľadmi, Severné pobrežie Írska je jedným z najpôsobivejších regiónov Spojeného kráľovstva. Severné Írsko malo malebné prímorské mestečká, s malými pôvabnými chalúpkami, a chodník, ktorý vedie priamo k výhľadu na oceán. Takže, existuje dostatok romantických odľahlých miest na sledovanie západu slnka alebo prechádzky pozdĺž pobrežia.

napríklad, Prístav Ballintoy má skalnatú krajinu a pobrežie na romantické prechádzky a pikniky. Ďalším veľmi romantickým miestom je Giant Causeway, jedinečné miesto na objavovanie so svojou polovičkou. Severné pobrežie Írska je krásnym dovolenkovým miestom pre milovníkov samoty.

 

The Best Place For Solitude Lovers: North Coast Of Northern Ireland

 

10. Ferdi Mountain Rakúsko

Medzi očarujúcim údolím Enns a pohorím Dachstein, Fredi Mountain je jedným z najlepších miest pre milovníkov samoty. Hrubé borovice, dramatické vrcholy pred vami, a pokoj všade naokolo, Fredi Mountain vytvára ideálne prostredie pre romantickú dovolenku.

navyše, tento odľahlý región je domovom niektorých z najromantickejších domov mimo domova. S vlastnou saunou, terasa, a exkluzívny výhľad na rakúske hory, Fredi Mountain je jedným z nich 12 najlepšie milostné destinácie, na nejaký čas magickej kvality. v skutočnosti, Fredi je taký vzdialený, najlepší spôsob, ako sa k nemu dostať, je autom, pretože neexistuje verejná doprava na toto konkrétne miesto v rakúskych horách.

Mníchov do Hallstattu s vlakom

Z mesta Innsbruck do mesta Hallstatt vlakom

Passau do Hallstattu s vlakom

Rosenheim do Hallstattu s vlakom

 

A Couple On Ferdi Mountain, Austria

 

11. Najlepšie miesta pre milovníkov samoty: Algarve Portugalsko

pieskové pláže, dramatické zátoky, tyrkysová voda, a slnko bozkáva tvoju tvár, nie je miesto snovejšie ako Algarve. Ponta Da Piedade so svojimi pivnicami, útesy, oblúky v medových tónoch proti tyrkysovej vode je jedným z najúchvatnejších obrázkov na svete, a jeden z najromantickejších. Ďalšou nádhernou plážou, na ktorej sa môžete stratiť, je Praia da Rocha. Na samote, tichý, krásne, a ideálne pre vašu lásku vtákov, aby sa túlali po okolí, slnečný kúpeľ, a relaxovať.

Prírodné skvosty Algarve sú úžasným letným rajom. Pláže a červenkasté zátoky sú ako stvorené na romantickú zábavu pri mori. Pozerať sa do západu slnka, skočiť do vody, alebo si dať pohár vína, v Algarve je vo vzduchu romantika. Na začiatok to všetko, táto odľahlá kráska sa nachádza v tesnej blízkosti Lagosu, takže môžete utiecť kedykoľvek budete chcieť.

 

Paddling On Algarve, Portugal

 

12. Cotswolds Anglicko

Rozprestiera sa v piatich okresoch, Panstvo v Cotswolds, a kamenné mosty akoby zamrzli v čase. Tento malebný región je domovom sídla Prince of Wales’s Highgrove a pôvabných kamenných domov. Niekto si môže myslieť, že sa vrátili v čase, v súkromí vlastnej chaty. navyše, pretože existuje vynikajúca architektúra, vhodné pre kráľovskú rodinu, nádherné záhrady nezaostávajú za Kráľovninou záhradou v Buckinghamskom paláci.

Takže, zatiaľ čo Cotswolds je trochu ďaleko, na samote na anglickom vidieku, je to ideálne miesto pre milovníkov samoty. Voľba medzi turistikou, a ochutnávka syrov, na dovolenke to môže byť náročné, ale jedno je isté, Cotswolds je veľmi romantická destinácia v Anglicku.

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Paríž do Londýna s vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

Cotswolds England countryside

 

My v Uložiť vlak vám radi pomôžu pri plánovaní cesty do nich 12 Najlepšie miesta pre milovníkov samoty.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „12 najlepších miest pre milovníkov samoty“ na svoju stránku?? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Fbest-places-solitude-lovers%2F – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)