Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 11/04/2021)

Návštevou víno regióny v Európe je snom každého vína znalca. Úžasne nádherné vinice, teplé a slnečné počasie, kúzelné stráne, a dobré jedlo definovanie týchto hlavných vinárskych oblastí. Ak ste milovníkom vína a chcete vidieť najlepšie vinárstva v Európe a ako sa tam dostať, Save A Train vám pomôže sa tam dostať!

Prečítajte si o to zistiť, čo Európa môže ponúknuť milovníkom vína. Stavíme sa, že by ste si to už zabalili do svojej mysle pred dokončením tohto článku!

 

Najlepšie vinárstva v Európe: Francúzsko

Región Champagne, Francúzsko

Champagne Region France Integral part of Best Wineries In Europe

 

Niektoré z najznámejších a Najlepšie vinárstva v Európe sa nachádzajú v šampanské. To je ideálne miesto pre jednodňový výlet z Paríž, ale existuje mnoho Champagne domov, aby preskúmala ako v Remeši a Épernay, kde nájdete prestížne mená ako Veuve Clicquot a Tattinger. V regióne Champagne bol nedávno menovaný Svetového dedičstva UNESCO, čo je hlavný remíza v oblasti cestovného ruchu na území, spolu s krásnou zvlnené svahy plné viníc.

Paris sa Reims Vlaky

Paríž Nancy Vlaky

Metz do Paríža Vlaky

Nancy, Paríž Vlaky

 

Údolie Rhony, Francúzsko

Rhone Valley is in the Best wineries in Europe

 

Rhone Valley vinohradnícka oblasť má veľa čo ponúknuť, od kultúrnych názor s Lyon je jedným z zapísané v zozname Svetového kultúrneho Dedičstva unesco. Vďaka svojej jednoduchej, autentický gastronómia, Rhone je vínny milovníka neba so slávnymi vínami Crozes-Hermitage, Cote-Rotie, a Chateauneuf-du-Pape, ktorí čerpajú turistov s vínom z celého sveta.

Sa necíti strach, ak ste práve hľadajú dobrý čas s niektorými kamarátmi by si! Od začiatočníkov až po expertov, Rhone je určite jeden, ak chcete pridať do zoznamu. Tu je prehľad kam ísť a veci vidieť.

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence vlakom

Marseille Provence Vlaky

 

Najlepšie vinárstva v Európe: Toskánsko, Taliansko

Tuscany Italy is gorgeous

 

V Toskánsku vinárstvo ponúka perfektné víno krajiny skúsenosť. Toskánsko obsahuje nielen niektoré z nich Talianska najslávnejšie označenia, ako nový Val d'Orcia DOC, Víno Nobile di Montepulciano, ale región tiež srší pýchou, láska k zemi, a nesmiernej radosti z zdieľanie s ostatnými.

Ak by ste radšej nemali plánovať svoje vlastné víno, Toskánsko prehliadka, môžete sa spoľahnúť na odbornosť sprievodcu alebo vodiča. My zvyčajne požičať auto a urobiť to sami, ale my sme majú vlastný ovládač v Montalcino, ktorý nás zobral okolo našej pre-plánovanej zastávke. Je to skvelý spôsob, ako ísť, ak máte obavy o jazdu v plochu, alebo chcete piť víno, namiesto toho, pľuvanie to.

Môžete si objednať prehliadku vopred. Myslíme si, že to je najlepšie ísť s vlastnou tour, ako toto Prehliadka Montepulciano, Prehliadka Montalcino, alebo Prehliadka Chianti od Viator.

Tip: Tiež sme veľmi naznačujú pridanie vinice obed vašich plánov každý deň. Toskánskeho vína sú určené, aby sa tešili s jedlo.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Pisa do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

Najlepšie vinárstva v Európe: Moselle, Nemecko

Amazing Mosel Germany

 

Všetci vieme, Nemecku, pre jeho pivo a autá, ale až teraz, nevedeli sme, že aj oni majú kopaničiarsku vinársku oblasť.

Medzi Koblenz a hranice pre Luxembursko Leží najstaršie vinárskej oblasti Nemecka. už, Rimania videli potenciál v teplé podnebie a na živiny bohaté pôdy. dnes, vinice v regióne Moselle produkujú niektoré z najlepších rizlingov na svete.

Existuje pomerne málo z čoho vyberať, ale v hornej časti nášho zoznamu je Vinárstvo Willi Schaer. A malá vinice, ktorá siaha až do 1121. Na Schafer rodina väčšinou sa opiera o ich vyškolení na chuť a ich čriev inštinkt, keď ide o určenie najlepší čas na ťažbu každú časť ich vína. Ktoré si myslíme, že je poriadne!

Rodina výhradne vyrába Riesling na ich 4.2 hektárov pôdy, ktoré sa vyznačujú dokonalú rovnováhu medzi kyslosťou a štruktúrou. Kriticky uznávané vína sú distribuované do celého sveta. Ak by ste chceli ochutnať víno priamo na mieste, uistite sa, že si stretnutie vopred.

Kolín nad Rýnom Bonn Vlaky

Bonn Koblenz Vlaky

Koblenz na Bingen Vlaky

Bingen vo Frankfurte nad Mohanom Vlaky

 

Najlepšie vinárstva v Európe: Lavaux, Švajčiarsko

Lavaux Switzerland featuring in Best Wineries In Europe

 

Heroic vinohradníctvo: Je to výraz sa často používa na opis chov ťažkých krajiny. Lavaux, Švajčiarsko je región, ktorý tento príklad dokonale ilustruje.

Lavaux je víno podoblasť Vaud, sa nachádza na severnom brehu Ženevského jazera, Švajčiarsko. Tento priestor, ktorý zaberá záviděníhodné pozíciu na východnej polovici jazero, je známy pre výrobu oceľovo biela vína, hlavne z Chasselas hrozna.

Prvýkrát, keď sa vaše oči nastaviť na jeho strmých terasách, ste zasiahnutý impracticality toho všetkého. (Zvlášť písať niekoľko fliaš vína). Uznal UNESCO ako svetové dedičstvo UNESCO, táto slnkom požehnaná strana Ženevského jazera evokuje rozprávkové prostredie kvetinových balkónov, trblietavé modrej vody, ktorá môže byť ďalej zdokonalil iba s pohárom miestneho Chasselas. podobne, jej jazero-objímanie pozemky stúpať na extrémne sklony, ktoré by mala zbierať iba horská koza a tím.

V priebehu 11. storočia, tieto obrovské svahy patril Benediktínsky a Cisterciánsky kláštory. Bolo to mnísi, ktorí sa obrátili na predtým zalesnenej oblasti do produktívnych viníc, ktoré náhodou majú zametanie priehľady.

To je pohľad z okna vlaku na prístupe k Lausanne:

Lausanne Switzerland Fields

 

Mesto Lausanne je situovaný na jednom konci Lavaux. Vytvára dobrú výhodu pre skúmanie región. vo Švajčiarsku, Lausanne je vlastne majoritným vlastníkom, pokiaľ ide o vinohradoch. (Obec je vinohradníckou oblasťou, ktorá nie je menšia ako 62 futbalových ihrísk, produkovať až 400’000 fliaš ročne.)

Interlaken do Zürich Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Zürich Vlaky

Geneva do Zürich Vlaky

 

 

Zálohovať svoje kufre a nabíjať sklo. Je čas chytiť vlak alebo dva a pozrieť si najlepšie vinárstva v Európe. Uložiť vlak vám poskytne rýchle a bezproblémové letenky bez skrytých poplatkov. Na čo čakáš? Čas, aby si svoje víno, na!

 

 

Chcete vložiť naše blogu Najlepšie Vinárstvo V Európe A Ako Sa Tam Dostať na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-wineries-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)