Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 16/09/2022)

Cestovanie s deťmi do Európy môže byť výzvou. Takže, je veľmi dôležité pridať niekoľko aktivít, ktoré by sa deťom páčili, ako návšteva jedného z 10 najlepšie zoologické záhrady v Európe. Niektoré z najlepších zoologických záhrad na svete sú v Európe. V srdci najlepšie mestá v Európe, sú tam zelené svätyne, a 10 najlepšie zoologické záhrady na návštevu s deťmi v Európe.

  • Železničná doprava je najšetrnejší k životnému prostrediu spôsob, ako cestovať. Tento článok bol napísaný vzdelávať o cestovaní vlakom a bol vyrobený ušetriť Train, Najlacnejšie lístky na vlak na svete.

1. Schonbrunn Zoo vo Viedni

Schonbrunn Zoo vo Viedni, je tiež domovom 500 druhov zvierat, od tej doby 1752. napríklad, v najstaršej zoo v Európe žije slon africký a panda veľká. Na 42 akrov viedenskej zoo sa nachádza v paláci a má niekoľko úžasných atrakcií pre deti a rodičov.

Napríklad, dom dažďových pralesov v zoo je úžasná umelou replikou skutočného dažďového pralesa s búrkami. Pri potulkách okolo dávate pozor na ázijské vydry s malými drápmi a upírske kraby. Navyše, Dom ľadových medveďov, tigre a gepardy, dom koala, a mnoho ďalších domov úžasné zvieratá čakajú na teba.

Vstup do viedenskej zoo Schonbrunn je zadarmo s viedenským preukazom. Dostanete sa tam pod zemou U4 Hietzing.

Ceny vlakov z Milána do Benátok

Ceny vlakov z Florencie do Benátok

Ceny vlakov z Bologne do Benátok

Ceny vlakov z Trevisa do Benátok

 

Schonbrunn Zoo In Vienna Elephant

2. 10 Najlepšie zoologické záhrady v Európe: Alpská zoo v Innsbrucku

Nachádza sa v úchvatnom Tirolsko v rakusku, alpská zoo v Innsbrucku je domovom viac ako 150 živočíšnych druhov. Túto úžasnú zoologickú záhradu nájdete na úpätí pohoria Nordkette v rakúskych Alpách. Takže, ak plánujete rodinný výlet do Álp, nezabudnite si urobiť čas na Alpenzoo Innsbruck.

Vaše deti by boli hnedými medveďmi úplne ohromené, Lynx, orly krikľavé, vydry, a mloka ohnivého. Je to iba niekoľko druhov zvierat, ktoré uvidíte v alpskej zoo. Zatiaľ čo vaše deti budú obdivovať zvieratá, vás odvezie úžasné výhľady.

Môžete sa dostať do tejto úžasnej zoo je mestskou hromadnou dopravou, z centrum mesta. Ďalej, existujú rôzne možnosti zoologickej záhrady, ktoré sú priateľské k rozpočtu, aby ste videli všetko.

Ceny vlakov z Mníchova do Innsbrucku

Ceny vlakov zo Salzburgu do Innsbrucku

Ceny vlakov z Oberstdorf do Innsbruck

Ceny vlakov z Grazu do Innsbrucku

 

Bear in Alpine Zoo In Innsbruck

3. Najlepšia zoologická záhrada v Českej republike: Pražská zoologická záhrada

Praha je známa svojimi ohromujúcimi mostami, scénické výhľady, architektúra, a večierky. Avšak, o pražskej zoo veľa ľudí nevie, a to je čestné miesto medzi najlepšími zoologickými záhradami v Európe, ktoré môžete navštíviť s deťmi.

o. 5 štvorcových kilometrov robí z pražskej zoo jednu z najväčších zoologických záhrad v Európe, bývanie viac ako 4000 zver. teda, je tu veľa pavilónov a zvierat na pozdrav, napríklad, Ázijský slon Shanti, Bikira, priateľská gorila, a mnoho ďalších jedinečných a krásnych zvierat.

Pražská zoologická záhrada je otvorená každý deň a je dostupná autobusom alebo električkou. Náš tip na skvelú rodinnú zábavu v Prahe je naplánovať si celodenný rodinný výlet do pražskej zoo, pretože vaše deti by to všetko chceli preskúmať.

Ceny vlakov z Norimbergu do Prahy

Ceny vlakov z Mníchova do Prahy

Ceny vlakov z Berlína do Prahy

Ceny vlakov z Viedne do Prahy

 

4. 10 Najlepšie zoologické záhrady v Európe: Berlínska zoologická záhrada

Najstaršia zoologická záhrada v Nemecku je domovom niektorých z mimoriadnych zvierat na svete. Plameňák čílsky a tučniak africký sú len niektoré zo zvláštnych obyvateľov, ktorých stretnete pri svojej rodinnej návšteve berlínskej zoo.. Vďaka vzácnym a exotickým zvieratám je Berlín jednou z najlepších zoologických záhrad, ktoré môžete navštíviť so svojimi deťmi v Európe.

Berlínska zoologická záhrada sa nachádza v strede jednej z nich najzaujímavejšie mestá v Európe, a zoo nie je výnimkou. Ak ste v meste na predĺžený víkend, potom by ste si určite mali nájsť čas na deň v zoo, pavilóny, a akvárium.

Jedna z najlepších vecí na tejto zoo je, že existujú špeciálne ceny leteniek pre malé alebo veľké rodiny, jediný vstup do zoo, alebo kombo so vstupom do akvária.

Ceny vlakov z Frankfurtu do Berlína

Ceny vlakov z Lipska do Berlína

Ceny vlakov z Hannoveru do Berlína

Ceny vlakov z Hamburgu do Berlína

 

10 Best Zoos In Europe: Tigris in Berlin Zoological Garden

5. Najchladnejšia zoo v Hamburgu: Zoo Hagenbeck

Hamburg je skvelý cieľová zastávka mesta, a zábavné mesto na návštevu s deťmi. Hagenbeck Tierpark v Hamburgu je jedným z príkladov zábavných aktivít, ktoré môžete robiť v Hamburgu s deťmi. Je to jedna z najchladnejších zoologických záhrad v Európe a Nemecku. Domov pod šírym nebom viac ako 1,800 zver, táto fantastická zoo má Severný ľadový oceán. V Severnom ľadovom oceáne sa môžete vydať na rodinné dobrodružstvo, a navštívte ľadové medvede, tučniaky, a morské medvede.

Ak ste v Hamburgu niekoľko dní, potom by ste mali dostať kartu Hamburg. Takto získate vynikajúce zľavy turistické atrakcie, a zľavy do zoo a tropického akvária v zoo.

Ceny vlakov z Berlína do Hamburgu

Ceny vlakov z Brém do Hamburku

Ceny vlakov z Hannoveru do Hamburgu

Kolín nad Rýnom do Hamburgu ceny vlakov

 

Hamburg Hagenbeck Tierpark Penguin

6. Antverpská zoo v Belgicku

Jeden z top 10 najlepšími zoologickými záhradami v Európe je antverpská zoo. Rovnako ako všetky úžasné zoo v našom zozname, v antverpskej zoo môžete obdivovať najkrajšie zvieratá sveta. Avšak, jedna z vecí, ktorá odlišuje antverpskú zoo od ostatných zoologických záhrad, je osobitný program pre ohrozené zvieratá, ako bonobovia a okapi.

Najlepšia zoo v Belgicku sa za tie roky ohromne rozšírila. Zoologická záhrada sa rozrástla natoľko, že sa nenachádza v centre mesta, veľmi blízko k hlavnej stanici. navyše, najviac odhalí zoo Skywalk úchvatný panoramatický výhľad záhrad a jedna z mestá v Európe, ktoré nie sú známe.

Ceny vlakov z Bruselu do Antverp

Ceny vlakov z Amsterdamu do Antverp

Ceny vlakov z Lille do Antverp

Ceny vlakov z Paríža do Antverp

 

Large Birds Antwerp Zoo In Belgium

7. Zoo La Palmyre v Les Mathes, Francúzsko

Prekrásna zoologická záhrada Les Mathes v La Palmyre je situovaná v zelených lesoch a dunách. Existujú značené chodníky, ktoré vás a deti prevedú na výlet po svete zvierat a divoch prírody v jednej z najlepších zoologických záhrad v Európe.

Divé morské levy a divé mačky, Karibské plameniaky, a obrie korytnačky, je niekoľko špeciálnych zvierat, ktoré stretnete. Táto nádherná zoologická záhrada sa nachádza v oblasti Novej Akvitánie vo Francúzsku, na pobreží Atlantiku, veľké dobrodružstvo od Paríž vlakom.

Ceny vlakov z Amsterdamu do Paríža

Ceny vlakov z Londýna do Paríža

Ceny vlakov z Rotterdamu do Paríža

Ceny vlakov z Bruselu do Paríža

 

giraffe drinking water in La Palmyre Zoo In Les Mathes, France

8. Artis Zoo v Amsterdame

proste 15 minút od centra mesta, nájdete prvú zoo v Amsterdame a jednu z najlepších zoologických záhrad v Európe. Artis Royal Zoo je domovom zebier, motýle, tropická ryba, a najmenšie organizmy, ktoré zaujmú vaše deti, pri ARTIS-Mikropia.

A návšteva amsterdamskej zoo je jednou z najlepších rodinných aktivít v Amsterdame. S dostatkom pavilónov, do akvária, a staré duby, zoo Artis v Amsterdame je jedným z malebných a špeciálne miesta na návštevu, keď ste v Holandsku.

Radšej si kúpte lístok Artis Zoo a Micropia, aby ste si mohli vychutnať všetko, čo amsterdamská kráľovská zoo ponúka.

Ceny vlakov z Bruselu do Amsterdamu

Ceny vlakov z Londýna do Amsterdamu

Ceny vlakov z Berlína do Amsterdamu

Ceny vlakov z Paríža do Amsterdamu

 

Lion Watchng Artis Zoo In Amsterdam

9. Najlepšie zoo v Anglicku: Zoo v Chesteri

Najväčšia zoologická záhrada v Anglicku sa nachádza v Cheshire a je domovom viac ako 35,000 zver. Zoo Chester je jednou z najlepších zoologických záhrad v Európe, ktoré môžete navštíviť so svojimi deťmi, pretože je tu toľko zvierat a záhrad, ktoré môžete preskúmať. Existujú zvieratá z celého sveta, ako lemury, zoborožce veľkého, zoborožec, a mnoho ďalších jedinečných zvierat.

Tiež, ak máte čas rozšíriť svoj rodinný výlet, určite navštívte rozkošné záhrady v zoo. Kvetinové zbierky v zoologickej záhrade v Chesteri majú svetovo preslávené meno, a orchidey sú úplne výnimočné. Návšteva zoo v Chesteri je dokonalou rodinnou outdoorovou aktivitou.

Ceny vlakov z Amsterdamu do Londýna

Ceny vlakov z Paríža do Londýna

Ceny vlakov z Berlína do Londýna

Ceny vlakov z Bruselu do Londýna

 

The best zoo in England is Chester Zoo

10. Najlepšie zoologické záhrady v Európe: Bazilejská zoo vo Švajčiarsku

Najlepšia zoologická záhrada vo Švajčiarsku sa nachádza v srdci Bazileja. Bazilejská zoo je domovom zvierat z celého sveta, a objavíte každé zviera v jeho prirodzenom obyvateľovi v rôznych výbehoch.

Ďalšia úžasná vec, ktorá do našej bazilejskej zoo zaradila 10 najlepšie zoologické záhrady v Európe, je detská zoo. Tu vaše deti dostanú neoceniteľnú príležitosť stretnúť sa s domácimi zvieratami z celého sveta, pohladkať ich, a nakŕmi ich.

Návšteva zoo je úžasná outdoorová aktivita pre celú rodinu. Zelené záhrady a lesy, mimoriadne zvieratá a rastliny, bude fascinovať a baviť deti. Na 10 najlepšie zoologické záhrady v Európe, ktoré môžete navštíviť so svojimi deťmi, sú skryté európske skvosty a majú hodnotu minimálne za celodenný výlet.

Ceny vlakov z Mníchova do Bazileja

Zürich do Bazileja ceny vlakov

Ceny vlakov z Bernu do Bazileja

Ceny vlakov zo Ženevy do Bazileja

 

Best Zoos In Europe: Basel Zoo In Switzerland

 

tu na Uložiť vlak, radi vám pomôžeme naplánovať úžasnú návštevu najlepších zoologických záhrad v Európe vlakom.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „10 najlepších zoologických záhrad, ktoré môžete navštíviť s deťmi v Európe“ na svoju stránku?? Môžete buď nasnímať naše fotografie a napísať text, alebo nám môžete uviesť odkaz na tento blogový príspevok. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-zoos-visit-kids-europe/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)