Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 24/12/2021)

Cestovanie vlakom je preslávený dávať cestujúcim jedny z najkrajších vlakových Bridges, filmový zobrazenie krajiny. Dostať šancu cestovať vlakom Bridges, môžete vidieť Rolling Hills, vidiek, a oceány všetko od svojho pohodlného sedadla pri prechode Európy po železnici. Niekedy železničnej sám je najviac prehliadajú krása. títo štyria Európska železničná Vlaková Bridges vám vezme dych.

 

Naša prvá vlak Bridges pick je Viadukt Landwasser, Švajčiarsko

Viadukt Landwasser, Švajčiarsko
Švajčiarsko železničnej cesty

 

Tento železničný most je neuveriteľným architektonickým zázrakom. Môžete vidieť šesť vápencové oblúky odpočíva na piatich vysokých pilieroch. Most vedie priamo k 216 metrov dlhému Landwasseru Tunel.

Most preklenuje rieku Landwasser medzi mestami Schmitten a Filisur, v Oblasť Graubunden z Švajčiarsko. To tiež bolo vyhlásené Zoznam svetového dedičstva UNESCO. V prevádzke je dnes a trvá od jej dokončenia v r 1902.

Mníchov do Bazilej Vlaky

Zurich do Bazilej Vlaky

Bern Bazilej Vlaky

Geneva do Bazilej Vlaky

 

Forth železničný most, Horná Vlak Bridges v Škótsku

Štvrtý most, Škótsko
Škótsko Železničný most

 

Táto nádherná škótska pamiatka prechádza cez rieku Forth na Queensferry, západne od Edinburghu.

Je vyrobená z troch oceľových dvojitých konzolách spojené dlhými nosníkmi. Obrovské nity pripojiť ich k hlavnej štruktúre vlaku Bridges. Žulové piliere podporovať konzoly. Je to naozaj počin viktoriánskej inžinierstva.

Vlak most bol dokončený v roku 1890 a zrekonštruovaná a prestriekaný 2011-2012. Štvrtá Železničný most bol Svetové dedičstvo UNESCO site keďže 2005. existuje medzi 190 a 200 vlaky, ktoré jazdia cez neho denne.

 

Most Hohenzollern, Nemecko

Most Hohenzollern, Nemecko
Nemecko vlaky most

 

Rieka Rýn rozdeľuje Nemec Mesto kolínska. Sedem mostov prekročiť majestátne rieka v Kolíne nad Rýnom. Vlaku Bridges Hohenzollern je nielen najkrajšie, ale tiež najviac používa železničný most v Nemecku. vidí cez 1200 trénuje každý deň cez šesť stôp.

Hohenzollernbrücke je oblúkový most, s tromi železnými oblúky pozdĺž jeho dĺžky. To bolo dokončené v roku 1911 a zrekonštruovaný v roku 1940, 1950s, a 1980.

Vzhľadom k tomu, že je to len 409 metre dlhé, tam je tiež časť mosta pre peších a cyklistov. Je tu ešte jedna na každej strane koľaje. Ľudia začali umiestňovať “visiace zámky lásky” na plote medzi koľajnice a pešej zóny od 2008.

Frankfurt do Kolína Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Mníchov do Kolín Vlaky

 

Viadukt z Chamborigaud, Francúzsko

Viadukt z Chamborigaud, Francúzsko
France staré vlaky most

 

Nájdete tento nádherný polkruhové oblúkové mosty vlaku vo francúzskej dedine Chamborigaud, dokončené v 1867. To je ešte v použití dnes.

Kamenný viadukt prekročí rieku Luech. To je zakrivený most s celkovou dĺžkou 387 metrov. Avšak, je to veľmi úzky široký len 14m. Mosta o Chamborigaud krivke stoja proti prúdu, Na rozdiel od väčšiny ostatných mosty tohto druhu.

Lyon Marseille Vlaky

Paríža do Marseille Vlaky

Som rád, že Marseille Vlaky

Bordeaux do Marseille Vlaky

 

Santa Giustina Železničný most, Taliansko

Santa Giustina Železničný most, Taliansko
Taliansko historický vlak most

 

Vlak viadukt je číslo 31 na zozname svetových najvyšších železničných mostov. stojí 145 metre vysoká a len 78 metre dlhé. Je situovaný na konci Santa Giustina jazero v Dermulo, Severné Taliansko.

Jazero Santa Giustina je človekom, a voda, ktorá tečie z nej vyrába elektrina. To je tiež dobre známy pre vodné športy a kanoistika.

Miláno Dermulo Trento Vlaky

Turin do Dermulo Trento Vlaky

Padua na Dermulo Trento Vlaky

Venice do Dermulo Trento Vlaky

 

Pripravení prijať vlakom na vlakových Bridges vidieť všetky tieto divy ľudskej činnosti? Rezervovať miesto a neplatí žiadny rezervačný pri www.saveatrain.com.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbreathtaking-train-bridges-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)