Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 08/01/2021)

tancujúci drakmi, jednorožce, a lietajúci ošípané. Áno, ošípané! Oslávte rok prasaťa, Osláviť čínsky Nový rok v Európe!

čínsky Nový rok, tiež známy ako pružina Festival alebo Lunárny Nový rok, je najdôležitejšia udalosť v čínskom kalendári. Je to zvláštna príležitosť poznačený rodina stretnutie, potravinové rituály, ponuky v chrámoch, a - samozrejme - ohňostroje. Je tu niečo zvláštne na oslavu čínsky Nový rok v Európe. Je to jedinečná príležitosť podieľať sa na starovekej čínskej tradícii, datuje sa až do 4000 leta. Nenechajte si ujsť na to, keď máte šancu!

 

Osláviť čínsky Nový rok v Európe, 2019

 

No.1 pre Oslávte čínsky Nový rok v Európe | madrid, španielsko

Počet Číňanov žijúcich v španielsko výrazne vzrástol v posledných rokoch, a tento nárast bol odráža úroveň čínskych osláv Nového roka v krajine. v 2019, očakávať nič iné.

Za tretím rokom, španielsky kapitál je miesto, kde na oslavu čínsky Nový rok v Európe v Španielsku, s kultúrnym a slávnostného programu organizovaného čínsku ambasádou. koncerty, dielne, pouličné sprievody, a gastronomické trasy všetko bude súčasťou osláv sa konala v okrese User - domov v Madride Chinatown.

 

Paríž, Francúzsko

Paríž nie je prvým mestom vás napadne, keď premýšľanie o miesto osláviť čínsky Nový rok v Európe. Ale toto magické romantický mesto premení v mesto čínskeho osláv počas slávnosti.

Paríž nie je len o efektné sprievody a prepracované dekorácie hoci. Jeho najlepšie stráženým tajomstvom v priebehu tejto doby sú dva budhistické chrámy sa nachádza v 13. okrese. Tu rodiny z Čína, Vietnam, a Kambodža prichádzajú pokloniť a privítať v Nový rok. Užite si ukážky čínske umenie a remesiel, varenie, a tradičný tanec a hudba. Pozrite sa na mesto svetiel naozaj žiť až do tejto ročnej dobe jej názvu. A tie najlepšie veci, ktoré môžete cestovanie vlakom z Paríža do Amsterdamu a osláviť v oboch mestách!

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

Osláviť čínsky Nový rok v Európe, Paríž

 

Amsterdam, Holandsko

Zábavný fakt: Amsterdam je neslávny Red-Light District je domovom skutočného budhistickom chráme. Každý rok, Môžete osláviť čínsky Nový rok v Európe v Amsterdame a jeho okolie Fo Guang Shan On Hua so špeciálnym programom.

Táto časť mesta je tiež skvelé, ak máte chuť na autentickej čínske jedlo. Chytiť sami jedlo v preslávenej Pozri paláca (Prvý plávajúce čínskej reštaurácii v Európe) alebo v jednej z mnohých čínskych reštauráciách na Geldersekade.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Osláviť čínsky Nový rok v Európe, Haag

 

Posledné Oslávte čínsky Nový rok v Európe | Anglicko

Londýn Anglicko si zakladá na ktorý sa môže pochváliť tým, že má najväčší svetový spôsob, ako osláviť čínsky Nový rok v Európe, mimo Ázie. tak, samozrejme, toto je hit, keď oslavujete čínsky nový rok v Európe.

Toto mesto má jeden deň festival poškodený plný aktivít, vrátane tradičných potravín, každoročné sprievod, výkony, a tradičné remeslá. (Mal ste nás na tradičné potraviny!) Počítať s nami!

V Anglicku sú tieto hlavné slávnosti tri hlavné oblasti; Trafalgar Square, čínska štvrť, a Shaftesbury Avenue. Každý jedinečný v konkrétnych aktivít a udalosti, ktoré ponúkajú; Návštevníci budú mať ťažké rozhodovanie, ktoré do činenia.

Chinatown ponúka to najlepšie z najlepších, pokiaľ ide o tradičné potraviny. Uistite sa, že ste knihu skoro na zabezpečenie stôl v jednej z mnohých rozprávkové reštaurácie. Chinatown dostane vyzdobil v najviac rozprávkové dekorácie s šťastia červené lampióny a prápory. Čínske tanečných skupín a interpretov možno nájsť nastaviť na mnohých stupňoch v priebehu. London môže byť nováčik na čínsky nový rok scénu, ale každým rokom sa stáva väčšie a lepšie a my sa nemôžeme dočkať, až uvidím, čo sa stane v 2019!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Aký je najlepší spôsob, ako osláviť čínsky nový rok v Európe a dostať sa do jedného z týchto miest? Vlakom, samozrejme! použitie SaveATrain rezervovať najlepšie riešenie v priebehu niekoľkých minút!

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkaz na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrate-chinese-new-year-europe%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite k kód pre vloženie)