Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 06/08/2021)

tancujúci drakmi, jednorožce, a lietajúci ošípané. Áno, ošípané! Oslávte rok prasaťa, Osláviť čínsky Nový rok v Európe!

čínsky Nový rok, tiež známy ako pružina Festival alebo Lunárny Nový rok, je najdôležitejšia udalosť v čínskom kalendári. Je to zvláštna príležitosť poznačený rodina stretnutie, potravinové rituály, ponuky v chrámoch, a - samozrejme - ohňostroje. Oslavovať čínsky nový rok v Európe je niečo špeciálne. Je to jedinečná príležitosť podieľať sa na starovekej čínskej tradícii, datuje sa až do 4000 leta. Nenechajte si ujsť na to, keď máte šancu!

 

Osláviť čínsky Nový rok v Európe, 2019

 

No.1 pre Oslávte čínsky Nový rok v Európe | madrid, španielsko

Počet Číňanov žijúcich v španielsko výrazne vzrástol v posledných rokoch, a tento nárast bol odráža úroveň čínskych osláv Nového roka v krajine. v 2019, očakávať nič iné.

Za tretím rokom, španielsky kapitál je miesto, kde na oslavu čínsky Nový rok v Európe v Španielsku, s kultúrnym a slávnostného programu organizovaného čínsku ambasádou. koncerty, dielne, pouličné sprievody, a gastronomické trasy všetko bude súčasťou osláv sa konala v okrese User - domov v Madride Chinatown.

 

Paríž, Francúzsko

Paríž nie je prvým mestom vás napadne, keď premýšľanie o miesto osláviť čínsky Nový rok v Európe. Ale toto magické romantický mesto premení v mesto čínskeho osláv počas slávnosti.

Paríž nie je len o efektné sprievody a prepracované dekorácie hoci. Jeho najlepšie stráženým tajomstvom v priebehu tejto doby sú dva budhistické chrámy sa nachádza v 13. okrese. Tu rodiny z Čína, Vietnam, a Kambodža prichádzajú pokloniť a privítať v Nový rok. Užite si ukážky čínske umenie a remesiel, varenie, a tradičný tanec a hudba. Pozrite sa na mesto svetiel naozaj žiť až do tejto ročnej dobe jej názvu. A najlepšie je, že môžeš cestovanie vlakom z Paríža do Amsterdamu a osláviť v oboch mestách!

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

Osláviť čínsky Nový rok v Európe, Paríž

 

Amsterdam, Holandsko

Zábavný fakt: Amsterdam je neslávny Red-Light District je domovom skutočného budhistickom chráme. Každý rok, Čínsky nový rok môžete osláviť v Európe v Amsterdame a okolí Fo Guang Shan On Hua so špeciálnym programom.

Táto časť mesta je tiež skvelé, ak máte chuť na autentickej čínske jedlo. Chytiť sami jedlo v preslávenej Pozri paláca (Prvý plávajúce čínskej reštaurácii v Európe) alebo v jednej z mnohých čínskych reštauráciách na Geldersekade.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Osláviť čínsky Nový rok v Európe, Haag

 

Posledné Oslávte čínsky Nový rok v Európe | Anglicko

Londýn Anglicko si zakladá na ktorý sa môže pochváliť tým, že má najväčší svetový spôsob, ako osláviť čínsky Nový rok v Európe, mimo Ázie. tak, samozrejme, toto je hit, keď oslavujete čínsky nový rok v Európe.

Toto mesto má jeden deň festival poškodený plný aktivít, vrátane tradičných potravín, každoročné sprievod, výkony, a tradičné remeslá. (Mal ste nás na tradičné potraviny!) Počítať s nami!

V Anglicku sú tieto hlavné slávnosti tri hlavné oblasti; Trafalgar Square, čínska štvrť, a Shaftesbury Avenue. Každý je jedinečný v konkrétnych činnostiach a udalosti, ktoré ponúkajú; Návštevníci budú mať ťažké rozhodovanie, ktoré do činenia.

Chinatown ponúka to najlepšie z najlepších, pokiaľ ide o tradičné potraviny. Uistite sa, že ste knihu skoro na zabezpečenie stôl v jednej z mnohých rozprávkové reštaurácie. Chinatown dostane vyzdobil v najviac rozprávkové dekorácie s šťastia červené lampióny a prápory. Čínske tanečných skupín a interpretov možno nájsť nastaviť na mnohých stupňoch v priebehu. London môže byť nováčik na čínsky nový rok scénu, ale každým rokom sa stáva väčšie a lepšie a my sa nemôžeme dočkať, až uvidím, čo sa stane v 2019!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Aký je najlepší spôsob, ako osláviť čínsky nový rok v Európe a dostať sa do jedného z týchto miest? Vlakom, samozrejme! použitie SaveATrain rezervovať najlepšie riešenie v priebehu niekoľkých minút!

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkaz na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrate-chinese-new-year-europe%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite k kód pre vloženie)