Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 13/08/2021)

Italy pravdepodobne má najväčší kávovej kultúry na Zemi. Prvou európskou krajinou dovážať kávu z Egypta, Taliansko má za sebou úspešné kaviarní uskutočnenej od 16th storočia, a dnes my vám poradíme 5 úžasné kaviarne v blízkosti stanice v Taliansku.

 

Ak hľadáte pre kávu v blízkosti vlakovej stanice v Taliansku máte šťastie. Taliani rovnako ako ich kávy varí silný a rýchly. Preto ich preferencie espresso je a Taliani sú tiež zodpovedné za rozvoj mliečnych kávových nápojov, ako je cappuccino a latte.

v skutočnosti, Takmer všetci káva kultúra v Európe a západný svet prichádza z Talianska. To je dôvod, prečo majú všetky rôzne štandardné druhy kávy, ktoré pijeme talianska mená.

Takže, to by malo prísť ako žiadne prekvapenie, že Milano Centrale, Najstaršia a najstaršia v Taliansku najrušnejšia vlaková stanica v Taliansku, nechválil úžasné možnosti pre získanie kofeínové nápoje. 330,000 ľudia používajú v Miláne za deň. cezhraničné vlaky od Milano Centrale vziať cestujúci na majora európskych destinácií Páči sa mi to Paríž, Mníchov, a Viedeň.

Strasbourg do Paríža Vlaky

Zurich do Paríža Vlaky

Frankfurt je Parížskej Vlaky

Ženeva je Parížskej Vlaky

 

 

Tu sú naše top 5 vyberá pre neprehliadnuteľná kaviarňach okolia staniciach v Taliansku

  • Bláznivý Cat Cafe

bláznivé mačací kaviarne v blízkosti vlakovej stanice v Taliansku

Táto kaviareň sa nachádza pár minút chôdze od milánskych železničných staníc v Taliansku a je presne popísaná svojim názvom. V tejto útulnej kaviarni chodia mačky, kým jete a pijete. Táto funky kaviareň je známa tým, že má vynikajúci čaj podávaný v hrnčeku v tvare mačky a má chutné koláče. Zamestnanci sú super priateľskí a väčšina mačiek je vždy spí, To je to, čo chcel robiť.

Webová stránka Crazy Cat Cafe

adresa: Cez Napo Torriani 5 | Rohový cez Cappellini, 20124 Milan

 

Janov do Miláno Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Bologna do Miláno Vlaky

Siena do Miláno Vlaky

 

  • Caffe Panzeri 1931

Táto kaviareň sa nachádza hneď vedľa stanice a je otvorená do 3 AM. Naposledy 87 rokov, ľudia prišli do tohto rodinného konania získať rýchly kávu a sendvič pred nástupom svoje vlaky. Táto kaviareň sa môže pochváliť veľký výber ľahké jedlá ktoré sú k dispozícii v jeho kaviarni časti a pre tých, ktorí hľadajú viac elegantný zážitok, tam je časť reštaurácia, ktorá ponúka chutné pizze a cestoviny. Počas obeda je kaviareň mimoriadne zaneprázdnená, ale mimo to, Je rýchly servis s úsmevom.

webové stránky

adresa: Piazza Duca d'Aosta 10 | ang.

cez Vitruvio, 20124 Milan

 

Rimini do Miláno Vlaky

Pisa do Miláno Vlaky

Turin do Miláno Vlaky

Venice do Miláno Vlaky

 

  • Kaviareň

Ak hľadáte vidieť, čo je tak veľký, o taliansku kávu, To je miesto k návšteve. Široká škála kávy a chutné domáce občerstvenie, aby to populárne káva miestom pre turistov i miestnych obyvateľov. To je skvelé miesto, aby si raňajky a predáva niektoré kávy na euro alebo menej. Táto kaviareň je bezbariérový prístup, má WIFI, je vhodné pre domáce zvieratá, a mal a dobre zásobený alkoholický bar. Sedem minút chôdze od stanice.

adresa: cez Vitruvio 40 | Železničná stanica v Taliansku | milan Lombardia

 

Florence na Milan vlakov

Naples Milanovi Vlaky

Bergamo do Miláno Vlaky

Bari do Miláno Vlaky

 

Rímska stanica Termini

Ak ste tiež prechádzajúce vlaková stanica Termini a v Taliansku, Tu sú niektoré ďalšie must-návšteva kaviarne.

  • bar prostriedky

Ak hľadáte pre neuveriteľný kávu za skvelú cenu, Potom Bar Fondi je odpoveď. Táto skvelá kaviareň ponúka skvelú živú hudbu, sprevádzaný vynikajúce ľahké jedlá. Cestovatelia doporučujeme vyskúšať múčniky. Objednanie jedla a nápojov tu je rýchly a príjemný proces, a kaviareň je obľúbená u cestovateľov aj miestnych obyvateľov. (Cena tejto kaviarne je v porovnaní s inými kaviarňami v Ríme masívna)

adresa: via Milazzo 16, 00185 Rím, Taliansko

 

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Pisa do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

  • moka Cafe

Tento bar Espresso je ďalší kaviareň vo veľmi výhodnej polohe pre ľudí s použitím Termini stanica a ponúka rýchly servis. Tieto cappuccina sú božské a existuje veľa možností pre kávu, a čučoriedkové muffiny sú tiež veľkým hitom. Ak ste neskoro na vlak a potrebujú rýchlu kávu, to nedostane rýchlejšie ako Moka.

adresa: Piazza Dei Cinquecento | Železničná stanica v Taliansku | Rím Termini, Rím

 

Terni do Ríma Vlaky

Foggia do Ríma Vlaky

Grosseto do Ríma Vlaky

Arezzo do Ríma Vlaky

 

Takže nabudúce sa dostanete na mesto v Taliansku, prečo nedošlo k pádu do jednej z úžasnej kaviarne blízko stanice v Taliansku príliš.

 

Si rezervovať ďalšiu cestu vlakom pomocou Uložiť vlaku a vidieť mnoho vlakových staníc v Taliansku.

 

Chystáte sa na výlet do Milána alebo Ríma v blízkej budúcnosti? Prečo nevyužiť 3 minúty a nájsť lacnejšie lístky na vlak na Uložiť vlak. Vyplniť dátum a čas, a ktoré vlak stanice v Taliansku by ste chceli cestovať a my vám poskytne najlepšiu cenu pre vaše cesty, ktoré môžete platiť niekoľkými spôsobmi.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcoffee-shops-train-stations-in-italy%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite k kód pre vloženie)