Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 06/11/2020)

Najlepšie hodnotené jednodňové výlety z Berlína sú nevyhnutnosťou aj napriek tomu, že samotný Berlín je fantastickým miestom na návštevu! Existuje dosť veľká atrakcia v Nemecku hlavnom meste, aby vás obsadené celé dni. Avšak, Jednodňové výlety z Berlína do susedných miest a vidieka môže ponúknuť vynikajúcu úľavu od davov. Od krásne paláce a nedotknutej parky Potsdam k prirodzenej kráse riek Havel a Spree, Ponuka okolia Berlína veľa atrakcií a čo robiť. Mesto železničnej a verejnej dopravy siete, aby bolo ľahké sa dostať von a asi, a organizované zájazdy uľahčujú cestovanie, ak je to potrebné.

 

Day Trip Z Berlína: Potsdam

Žiadny únik z Berlína sa dostáva viac pozornosti než Potsdam. Takže sme nemohli mať zoznam Jednodňové výlety z Berlína bez neho. Dôvod je prostý. vnútri 40 minút budete obchodovať v metropole za deň prechádzky medzi nimi záhrady a paláce tohto bývalého pruského kráľovského mesta.

Začnite svoj výlet do Potsdam putovanie smerom Old Dutch Quarter. Červená murovaná holandský štýl architektúry Potsdam holandskej štvrti je jedinečný, a to nielen v Nemecku, ale v celej Európe. Dokonca aj v Holandsku, hľadá prístavby, ktoré zodpovedajú Jan Bouman výtvory 18. storočia v Potsdam je nemožné.

Berlín do Potsdam Vlaky

Dresden do Potsdam Vlaky

Magdeburg na Potsdam Vlaky

Hanover sa Postupim Vlaky

 

 

Day Trip Z Berlína: Muskau

Väčšina ľudí príde tráviť čas visí von u Svetové dedičstvo UNESCO stránky, Muskauer Park s jeho ohromujúci anglických záhrad a zámku novorenesančnej obklopený jazierka. Niečo osobitného o tomto parku je, že jeho geografia rozširuje oba Nemecko a Poľsko! Takže prechádzka parkom zahŕňa návštevu oboch krajín v jednom zábere. radi efektivitu! Nie je veľmi čo robiť okrem toho, takže je návšteva Bad Muskau je najlepšie spárovaný s ďalším zaujímavostiam v okolí, ako je Devils Bridge.

Berlín do Bad maskám Vlaky

Dresden do Bad maskám Vlaky

Potsdam do Bad maskám Vlaky

Magdeburg do Bad maskám Vlaky

Muskauer Park Germany

 

Day Trip Z Berlína: Brémy

ok, ok! Viem, že to je trochu pritiahnuté za vlasy ako jednodenný výlet. Ale akonáhle ste tam, budete rozumieť, prečo som nemohol nechať ho naše výlety zo zoznamu v Berlíne! Čo robiť v Brémach patrí večeru v záhradka na lodi, visí v nádhernej Schnoorviertel, pešo na krátku vzdialenosť z 100 m dlhý Böttcherstraße, a relaxáciu s kávou a zákuskom u Základňa veterný mlyn. Máte musím to vidieť na vlastné oči!

Berlín Brémy Vlaky

Hamburg Brémy Vlaky

Hanover do Brémy Vlaky

Potsdam Brémy Vlaky

Bremen is on Day Trips To Take From Berlin

 

konečný výber: Drážďany

Dresden robí skvelý výlet z Berlína! Mesto je približne dve hodiny vlakom Z nemeckého hlavného mesta. To leží na polceste medzi Berlínom a Prahou, a to je celkom malý a ľahko ovládateľné, To znamená, že aj pri len jeden deň budete mať možnosť vidieť celkom dosť.

Na Labe rozdeľuje mesto; Na jednej strane je tu Altstadt (alebo Staré Mesto), a na druhej strane, tam je Neustadt (nové Mesto), ale vieš čo, Altstadt je vlastne novší!

Drážďany boli bombardované na zem na konci 2. svetovej vojny (uistite sa, že budete čítať Slaughterhouse Five Pred návštevou, ak ste do histórie) a oblasť Altstadt bol prestavaný presne tak, ako to bolo pred vojnou, ale niektoré z budov bol len dokončený po 2000.

Berlín do Dresden Vlaky

Hanover do Dresden Vlaky

Potsdam na Dresden Vlaky

Norimberg do Dresden Vlaky

Dresden is on Day Trips To Take From Berlin

 

Pripravení, aby sa vymanili z Berlína pre niektoré skvelé výlety? Zviesť tam s pomocou Uložiť vlak. skryté poplatky, žiadny povyku, len zabava!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Najlepšie hodnotené Výlety brať od Berlína” na vaše stránky? Môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fday-trips-from-berlin%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)