Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 30/09/2022)

Disneyland Paris je často prvým medzinárodný Disney Park pre mnoho fanúšikov k návšteve. Chceš vedieť ako plánovať najlepšie Disneyland dovolenku v Paríži v zime aj v lete? Potom ste na správnom mieste! Nachádza sa v Marne-la-Vallée, predmestí Paríža, Disneyland Paris je o 45 len pár minút od centra mesta vlakom. Celá letovisko pozostáva z 7 Oficiálne Disney-tematické hotely, niekoľko partnera hotely, Disney Village zábava a nákupné stredisko, a dva parky: Parc Disneyland a Walt Disney Studios Park. nadšení navštevovať? Tu sme zdieľať niektoré z našich najlepšie tipy za ktorých došlo k zimné deň alebo v lete na dovolenku na Disneyland Paris.

 

POZNÁMKA:

Ak ste na návšteve v Európe prvýkrát, Prečo nemožno zobraziť náš zoznam toho, čo si nemôžete nechať ujsť, ak ste na návšteve v Európe: TU

 

Posledné správy o Disneyland dovolenku v Paríži V zime aj v lete

Disneyland Paris hľadá fantastické! Jedná sa o návod, ako plánovať najlepšie Disneyland dovolenku v Paríži v zime aj v lete, ale je to vážne úžasné v každom sezóna. nedávno, vďaka rozsiahlym rekonštrukciám pred výročím Disney Paris, veľká časť parku bola obnovená do svojej pôvodnej lesk. Oslava sám skončil, ale tam je ešte dobrá správa. Väčšina nových zábavy zdržiava! Jéj! Bude tiež ďalej doplnený Halloween a vianočné zábava až do konca roka.

Ak uvažujete o návšteve na začiatku roka 2019, podujatie Legendy síl Force Star Wars trvá od januára 12 Na pochod 17, 2019, a piráti & Festival princezien sa uskutoční od januára 19 Na pochod 17, 2019. Potom, Marvel Season of Super-Heroes bude prebiehať od marca 23 jún 16, 2019, a lev kráľ a Jungle Festival sa budú konať od júla do septembra 2019, nasleduje Halloween a Vianoce ročné obdobia.

Paris sa Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Brusel Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Letisko Lyon do vlakov Disneyland Marne-la-Vallee

Lille do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky


KEDY mali by ste navštíviť Disneyland Paris?

Ak ste dlhodobým plánovačom a chcete byť úplne pripravení na svoju dovolenku v Disneylande v Paríži v zime aj v lete, potom sa táto informácia sa budete usmievať. Disneyland Paris oznámila svoje dlhodobé plány, ktoré zahŕňajú Marvel, Hviezdne vojny, a mrazené ako súčasť $2.5 miliardy revitalizácie do Walt Disney Studios Park.

Tento multi-rok rekonštrukcie Walt Disney Studios Park sa bude valiť von v niekoľkých etapách počnúc 2021. Aj vtedy, je vysoko pravdepodobné, že menšie prvky budú debutovať na skoršom konci tohto rozsahu. Prevažná časť expanzie zavŕši pred Paríža 2024 Letné olympijské hry.

Haagsky k Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Maastricht Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Kolín nad Rýnom do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Frankfurt do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

 

ZIMNÉ CESTOVANIE:

Na počasie v Paríži okolo marec /apríl, a septembra do novembra je za studena, ale nás to baví! Ide o najviac mierneho časy roka, a hoci to môže sneh v zime, je to zvyčajne nie je príliš chladno v polovici novembra. (Mid-to-koncu decembra by mohlo byť tlačiť svoje šťastie, hoci.)

Ak uvažujete o návšteve na začiatku roka 2019, podujatie Legendy síl Force Star Wars trvá od januára 12 Na pochod 17, 2019, a piráti & Festival princezien sa uskutoční od januára 19 Na pochod 17, 2019. Potom, Marvel Season of Super-Heroes bude prebiehať od marca 23 jún 16, 2019, a Lion King a Jungle festival dôjde od júla do septembra 2019, nasledované obdobiami Halloween a vianočné.

 

Disneylandu Vianoce

bezpochyby, najviac zábavný čas na návštevu Disneyland Paris je Christmas-right Približne v polovici novembra, kedy začne. typicky, Disney Enchanted Christmas prebieha od začiatku novembra do začiatku januára. Je to skvelý čas na návštevu Disneylandu v Paríži pre ďalšiu sezónnu zábavu a krásnu výzdobu celého parku. Plus, nemôžete poraziť pocit z Mesto Paríž Počas prázdninových mesiacov.

Stuttgart do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Geneva na Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Marseille do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Luxembursko sa Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky


Koľko dní k Disneyland dovolenku v Paríži počas zimnej aj letnej?

Ak ste veľkým fanúšikom, jedného dňa sa to preťahovanie. Dúfame, že máte dobré bežecké topánky! ideálne, chceš 3 dni v Disneylande v Paríži. Je tu veľa preskúmať v parku Disneyland, a park je neuveriteľne detailné, takže v pláne prideľovania 2 alebo 2.5 dni tohto parku je vaše najlepšie stávka.

Väčšina ľudí môže dosiahnuť park Walt Disney Studios v pol dňa alebo deň. K dispozícii je sortiment zábavné atrakcie tam. Ak máte iba jeden deň skúsenosť Disneyland v Paríži, preskočiť Studios a jednoducho park Disneyland.zimné 2019/2020: Book Early a uložiť

Zobraziť všetky ponuky

Plánovať dopredu a uložiť, s najlepšou dostupnosťou na zimné 2019/2020 s príchody od 7th novembra 2019 do 1sv apríl 2020. Zorganizujte si svoju vysnívanú dovolenku Vopred!

Získajte až 25% Z vášho hotela & Park Ticket balenie *

+

Zadarmo Polpenzia **

po celú dobu pobytu, ak si pobyt v Disney hoteli alebo u Disney Davy Crockett Ranch.

Alebo

Bez raňajky a obed alebo večera ***

Počas svojich dvoch dní v Disney Parks, ak si pobyt v Les Villages Nature Paríži.

Ak máte v pláne prísť v inú dobu, skontrolujte všetky svoje aktuálne ponuky tu.

https://www.disneylandparis.com/en-ie/offers/early-booker-winter/

 

NAJLEPŠÍ Jazdy pri Disneyland dovolenku v Paríži počas zimnej aj letnej

Tu je to, čo si myslíme, že by ste mali uprednostňovať pri návšteve Disneyland park. Niektoré z nich budú znieť povedome, ak ste boli na amerických parkov, ale existuje dostatok zvyčajne rozdiely (buď neskúsenosť alebo estetický) aby parížskej verzia cítiť jedinečná. A najlepšia jazda tu je skutočnou jedinečnou atrakciou, ktorá spája klasické Disney triky s očarujúcim novým príbehom.

Amsterdam Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Antwerp do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Rotterdam Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Strasbourg do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

10. Indiana Jones et le Temple du Peril, Indiana Jones a chrám Peril

Disneyland Vacation in Paris During Winter and Summer roller coaster


9. Dobrodružný ostrov

Disneyland Paris Adventure Isle


8. Alicin Curious Labyrinth

Disneyland Paris Alice Labyrinth


7. Star Wars Hyperpriestor Mountain

Disneyland Vacation in Paris During Winter and Summer at night

 


6. Les Mysteres du Nautilus Tajomstvo Nautile

Disneyland Paris nautilus


5. The tanier drak Dračí doupě

The Dragon’s Lair

 


4. Je to malý svet

Disneyland Paris its a small world

 


3. Big Thunder Mountain

Disneyland Vacation in Paris During Winter and Summer water park

 


2. Piráti z Karibiku

Pirates of the Caribbean


1. phantom Manor

Phantom Manor

 

Ready for Disneyland dovolenku v Paríži počas zimnej aj letnej a najkrajšie verzii Disneyland vo svete? skáču na vlak do Paríža s pomocou SaveATrain Žiadne PEAK ďalšie poplatky, čo znamená viac peňazí pre jazdu! Rezervujte si letenku v priebehu niekoľkých minút.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fdisneyland-vacation-paris%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)