Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 01/04/2021)

Ubytovne mal zlú reputáciu pre bytie špinavý, stlmiť, a páchnuce. Vedeli ste však, že hostely boli teraz inovované? Pre tých, ktorí nevedia, čo sú ubytovne, hotel sme len nesprávne napísali a nebežali sme s ním. Ubytovne sú lacné ubytovanie ktoré vám pomôžu pretiahnuť svoje cestovné rozpočtu.

 

Či už ste individuálne cestovateľ alebo na cestách s rodinou či ďalších významných, ubytovne majú typ ubytovania len pre vás. Ubytovne zvyčajne majú spoločné miestnosti. Spoločná miestnosť by mohla mať 8 na 10 všetci ľudia dohromady bunking. Niektoré z nich majú v izbách, ktoré by mohli mať 3 alebo 4 ľudia zdieľajúce izbu. Ak dávate prednosť vlastný priestor, veľa miest ponúkajú súkromné ​​izby alebo rodinné izby, Ak ste cestovanie s rodinou.

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

na ceste do nášho hostela

 

Čo očakávať

Ubytovne nemusí mať ozdôbky, ktoré hotely ponuka. Tak tam môže byť žiadny kávovar vnútri miestnosti, žiadne mydlá zadarmo, alebo vlastná chladnička. Nebudete dokonca získať zadarmo uteráky. Ale niektoré ubytovne v skutočnosti predávajú mydlo a ďalšie nevyhnutnosti za lacné ceny. a istý, pravdepodobne nebude mať svoj vlastný komodu alebo skriňu v zdieľaných izbách, ale majú šatne, kde si môžete ukladať svoje veci. Možno budete musieť priniesť vlastné visiaci zámok hoci. Ak je vaša taška je príliš veľká a po vyskúšaní, si napriek tomu chcete urobiť nejaký last minute vyhliadkové, môžete nechať tašku v batožinovom obchode.

Okrem čistého miesta na spanie a zabezpečenú skrinku na uloženie vašich vecí, Niektoré z týchto miest ponúkajú ďalšie vybavenie, ako. Niektoré miesta budú mať veci, ako je prístup k bazénu, raňajky zadarmo, káva zdarma, spoločenské aktivity. Niektorí dokonca majú sauny a masážne sprchy a vnútorná reštaurácia.

dobre, istý, pravdepodobne nebude mať rovnaký súkromie by ste v hoteli. K dispozícii sú spoločné priestory, ako sú kúpeľne, kuchyne, salóniky, a pracovné stanice. však, To je dobrý spôsob, ako stretnúť ľudí. Ak si servítky v spoločných priestoroch môžete stretnúť turistov z celého sveta. A dokonca začať zmysluplné priateľstvo s ľuďmi, ktorých stretnete vo vašom cesty a mať nové budúcnosť cestovné kamarátov, tiež! Ľudia, ktorí pracujú v ubytovniach sú väčšinou zábavné a spoločenskí ľudia, takže je dobré, aby sa prelína a pracovať s nimi, tiež.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Tam, kde ich nájsť

Niektoré hostely sa nachádzajú v centrá miest alebo miesta, inak nebude ani objavovať. ruky Miami, ubytovňa na Floride, je len dva bloky od pláže a ponúka bezplatné ľadovú kávu svojim hosťom. A švajčiarsky kúpele hostel zahájená neziskové organizácie s názvom Hostelling International má vnútornú reštauráciu, ktorá s výhľadom na švajčiarske Alpy.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

 

Koľko zvyčajne stojí

Ak ste rozpočtu cestovateľ, je veľmi pravdepodobné, že budete mať veľký záujem o pobyt v ubytovni. Ceny mohli začať od pár centov do $100 pre zdieľané izby, podľa toho, ktorá časť sveta ste v, ale to je veľmi zriedkavé pre ceny ísť vyššie, než je. Dokonca aj ubytovňa, ktorá má výhľad na Alpy ide dookola $64 za noc.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

Posledné informácie chceme, aby vám ich, Najlepší spôsob, ako sa dostať do svojho hostela je o cestovaní vlakom s Save A Train a dôvod pre to je, že vlaky vždy dorazí v centre mesta, a to je miesto, kde sa hostel ubytovanie sú, užite si cestovanie a cestovanie vlakom.

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fenjoying-a-guilt-free-trip-hostel-accommodation%2F%3Flang%3Dsk- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)