Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 21/02/2021)

EÚ navrhla investovať viac ako 100 miliárd EUR do vlakov na podporu európskeho cestovania, Táto investícia bude kombinovať s verejného a súkromného financovania. dohromady, Celková investícia presiahne 4,5 miliardy €. Investície príde prostredníctvom financovania skupiny nazvanej prepojenie Európy zariadenie. V skratke, financovania bude pochádzať z niekoľkých skupín. Tieto skupiny zahŕňajú celoštátnej, súkromné, a investičné banky.

Financovanie pomôže inovovať európsku cestovné železničnú sieť. Tiež, investícia pomôže rozvinúť alternatívne možnosti palivo pre vlaky. Okrem toho, financovania pripraví pôdu pre doprava s nulovými emisiami.

 

Európske turistické projekty

Projekty budú zamerané na chrbticovej siete európskych travel. 719500000 € je pre Európska železničná sieť. 99.600.000 € je určená pre modernizáciu cestnej doprave. Tiež, 78.900.000 € je pre rozvoj prístavov. A 44,7 miliónov € je pre vnútrozemskú plavbu.

Hlavných iniciatív, že finančné prostriedky budú zahŕňať zahŕňať;

  1. zvýšenie rýchlosť vlakov medzi Dánskom a Nemecko.
  2. Modernizácia železničnej trate v Slovinsku
  3. Železničný tunel medzi Talianskom a Francúzskom
  4. pridanie 340 dobíjacích staníc z dôvodu elektrickej autá
  5. Adaptácia vodných ciest v dôsledku nákladná doprava

Kolín nad Rýnom Kodaň Vlaky

Dresden do Kodaň Vlaky

Norimberg do Kodaň Vlaky

 

Dodatočné finančné prostriedky EÚ vlak € 37 miliárd pre európsku cestovanie

podľa niektorých zdroje, Európa investuje ďalších € 37 miliárd v železničný priemysel. Táto suma dá viac ľuďom prácu a príjmy. Európska železničná sieť je spôsobená zvýšením kapacity a udržateľnosti. Tu sú niektoré z projektov € 37 miliárd sa používa pre;

Dusseldorf do Hamburg Vlaky

Bonn Berlín Vlaky

Heidelberg do Mníchov Vlaky

 

 

1. Gotthardský tunel

Aj keď to tunel 17 rokov starý, otvorilo sa to iba pre európske cesty v roku 2016. kvôli alpské hory, trvalo 2,400 pracovníci prevŕtať. Dĺžka tunela je takmer 57 KM, čo je najväčší tunel na svete. Vzhľadom k veľkosti tunelu, cena bola € 11 miliardy.

Tento tunel spája Severné Taliansko s južnom Nemecku, ktoré sú dve významné krajiny Európskej cestovnej ekosystému. V budúcnosti, 240 nákladné vlaky využije túto tunel. Vzhľadom k tunelu, že Nákladné nahradí v priebehu 2 miliónom jázd nákladných áut ročne. Nákladné automobily musia ísť do hôr a čakať v radoch mýta. Ako výsledok, sa Nákladné, ktorá bude cestovať neprerušená 160 sa dáva prednosť km za hodinu.

Trento je Jazero Garda Peschiera Vlaky

Bolzano Bozen na Gardské jazero Peschiera Vlaky

Bologna na Gardské jazero Peschiera Vlaky

Venice na Gardské jazero Peschiera Vlaky

 

2. Odkaz Fehmarnbelt

Toto pevné spojenie tunel bude najdlhší ponorený tunel na svete. Tunel spojí Dánsko s nemeckým ostrovom Fehmarn. Celkové náklady na tento odkaz tunela je 7 miliárd €. Tento odkaz bude vystrihnutá cesta vlakom čas medzi Štokholm a Hamburg od 2 hodiny. Nákladné priemysel medzi Nemeckom, Dánsko, a Švédska získali masívne z tohto odkazu, toto určite zlepší európske cestovanie.

Vlaky zo Stuttgartu do Hamburgu

Vlaky z Antverp do Hamburgu

Vlaky z Lipska do Hamburgu

Vlaky z Bonnu do Hamburgu

 

3. Projekt prepojenia európskej cestnej železničnej siete VDE 8

VDE 8 je pravdepodobne najväčší železničné stavby v Nemecku. Projekt zlepšuje transport cez Nemecko. Vzhľadom k svojej veľkosti a technológie VDE 8 Hranice medzi Berlínom a Mníchov náklady na 10 miliárd €.

Vlaky z Düsseldorfu do Mníchova

Vlaky z Drážďan do Mníchova

Norimberg do Mníchov Vlaky

Vlaky z Bonnu do Mníchova

 

rezervácie vstupeniek na 3 minút

Rezerváciu lístok na vlak V európskej cesty? Prečo nevyužiť 3 minút na našich stránkach nájsť najlacnejšie vstupenky pre svoje trasy. Prihlásiť sa na našich stránkach teraz kniha vlaky. Vstupenky je možné uhradiť niekoľkými spôsobmi, vrátane ideálne a Platobné karty.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feu-invest-1-billion-euros-european-travel%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)