Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 14/01/2022)

Nemusíte byť Bollywood herec skutočne vidieť vnútro z nich senzačný, luxusné vlaky, ale musíte nastaviť statný kus peňazí stranou na ne teší. Ak ste sa dostali približne £ 3, 000+ nazvyš, zvoliť cieľ, zbal si veci, a nech sa začne táto skúsenosť na celý život! Všetko, čo o tejto zmesi luxus, pohodlie, a veľa scénický vyhliadkové v Európe urobí nezabudnuteľný zážitok.

 

Tu je návod k Európe tri najpopulárnejšie, luxusné vlaky.

Venice Simplon-Orient-Express

Vlak, ktorý predstavil cestujúci do sveta železničnej extravagancie späť 1982 je ten istý vlak, ktorý je stále voľbou číslo jeden pre mnohých cestujúcich v Európe a fanúšikov luxusných vlakov. Takže, pre každého, kto si vyzerá užívať luxus vlakov nad rámec porovnania, Venice Simplon-Orient-Express je spôsob, ako to urobiť. Najviac slávna cesta tohto luxusného úniku je medzi Londýnom a Benátkami. Avšak, mnoho z nich nemôže odolať ísť ďalej do Istanbulu a v Berlíne, s Berlín je poslednou zastávkou zahájený na vlak. Keď jazdíte týmto vlakom, Máte niektoré z najlepších svetových kuchárov, ktorí pracujú na vaše jedlo a jednolôžkových a zdieľaných apartmánoch, ktoré majú 5-hviezdičkový materiál.

Spolu s jedálnom vozni a obývačky, tam je dobre zásobený bar priestor pre hostí ... KHM, cestujúci. Keď si myslíte, crème de la crème luxusných vlakov, Venice Simplon-Orient-Express je miesto, kde vaša myseľ okamžite prejde!

Venice do Londýn lístok vás bude stáť približne £ 2,700. Jazda trvá niektoré 16 hodiny.

Bolzano do Venice Vlaky

Vienna do Venice Vlaky

Trieste do Venice Vlaky

Udine v Benátkach Vlaky

 

 

Belmond Royal Škót Luxusné vlaky

Vlak, ktorý naozaj žije až do kráľovských tradícií, Kráľ Belmond Royal Scotsman je splnený sen. Byť medzi špičku 3 luxusné vlaky, Belmond organizuje tematické trasy, ktoré si zamilujete. Tie obsahujú Scotch Malt Whisky Trail, Západné Scenic divov, Škótsky Classic splendours, Jazerá Dales & záhrada, a ešte oveľa viac. Belmond sa môže pochváliť kúpeľných služieb, tiež! 4-dňový Highland Classicmost je najpopulárnejšia prehliadka. Vlak premáva od apríl október, a zahŕňa mnoho absolútne nádherné malebnej krajiny, vrátane Isle of Skye. Sedieť a relaxovať u veľkého sklá okien, sip na niektoré z najlepšie vína a oplývala nad krásou, ktorá je Škótsko.

Ceny leteniek začínajú na 2350 £ na osobu.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Kolín nad Rýnom do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Luxembourg do Londýna Vlaky

 

Luxusné vlaky v Budapešti

Luxusným Vlaky Golden Eagle Danube Express

Už nikdy zažiť Európu spôsobom by ste cestovať s Golden Eagle Dunaja Express. Vlak si zakladá na prekvapivo luxusné apartmány, deluxe a dedičstvo kabíny. Tiež sa môže pochváliť bývanie najlepšie reštaurácie a bar alebo salónik na kolieskach. Zďaleka jeden z najviac luxusné vlaky kedy budete jazdiť v Golden Eagle Danube Express ponúka 5 do 12 cesty dní,. Pokrýva niekoľko destinácií vrátane Budapešti, Praha, Zurich, Viedeň, Benátky, Istanbul, Innsbruck, sofia, a mnoho ďalších. Existuje tiež veľa ďalších lokalitách (zájazdy) vybrať si z. Všetky Golden Eagle Danube Express cesty zahŕňajú okrem vlaku výlety a skúsenosti.

Vstupenky na tomto jedinom štarte z 22.260 £ pre Superior Class Deluxe.

Zurich do Innsbruck Vlaky

Salzburg Innsbruck Vlaky

Vienna do Innsbruck Vlaky

Kolín nad Rýnom do Innsbruck Vlaky

 

 

Výlet do Európy zahŕňa Luxusné vlaky a už sám o sebe je potešením, ale cesta do Európy ktorýmkoľvek z týchto vlakov je VŠETKO. Kúpte si lístok na každú cestu vlakom, aj z bodu do bodu, pomocou Uložiť vlak a začnite si užívať Európu.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo môžete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-luxurious-trains%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)