Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 05/12/2020)

Ktokoľvek tu z krajín mimo Európy? Zdvihnite ruku, ak ste tak zmätení mestskou hromadnou dopravou, ako som ja. istý, New York má metro, a Toronto vedie metro, ale z veľkej časti, svetu sa darí na autách. Takže vždy, keď sa ocitáme robiť hop cez rybník za vymysleného francúzskou bagetou, veci môžu vymknúť z rúk,. To platí najmä pre nováčikov, ktorí často nemajú predstavu, ako presne riadiť svoje Europe cestu vlakom, nieto kde by mali cestovať.

Či je to rozdiel medzi Eurostarom a Eurostarom? Vlaková sieť TGV (Tdážď a Ghrana Vitesse) alebo sa snaží navigovať rezervácie miest a pokročilé predaj lístkov, to všetko môže byť trochu moc. Pre tých, ktorí ako stratené ako ja, sme zhromaždili najlepšiu trasu, aby vám konečný Europe výlet vlakom začiatočníkov.

 

Cesta vlakom pre začiatočníkov v Európe 1: Londýn

Existuje celý rad dôvodov, prečo sme si vybrali z Londýna ako prvá zastávka na tejto ceste, ale celkovo to proste dáva najväčší zmysel. Zo Severnej Ameriky lety do Londýna sú časté a lacné, čo znamená, že ušetríte nejaké vážne peniaze za lety do Frankfurtu alebo do iných európskych stredísk.

Londýn je obrovský náboj a budete mať žiadny problém nájsť veci na prácu. Ak ste fanúšikom Harryho Pottera, mesto je presýtený knižných a filmových referencií. Ak ste do divadla, Soho je domovom najväčšej zábavy v Broadwayi, a môžete často nájsť vstupenky so zľavou.

Môžete ľahko stráviť týždne tu bez odsávania činnosti, ale minimálne, odporúčame štyri dni. Potom, čo ste pripravení ísť ďalej, to je čas, aby vedúci k svojmu ďalšiemu cieľu.

Vstupenky na Amsterdam - Londýn

Vstupenky do Paríž - Londýn

Vstupenky Berlín - Londýn

Vstupenky Brusel - Londýn

 

Europe Train Trip to London

 

Vlaková zastávka 2: Paríž

Európu nemôžete zasiahnuť bez toho, aby ste trávili čas najromantickejší na svete mesto. Mesto svetiel je must-stop, či už je to váš prvý alebo vaša desiata návšteva, a našťastie pre cestovateľov, a Eurostar vlak jazdí takmer každú hodinu z Londýna do Paríža. Cesta trvá niečo málo cez 2 hodín a vlakové lístky je možné rezervovať s predstihom.

Odporúčame stráviť aspoň štyri dni aj tu, ale ak čas dovolenky je obmedzená, môžete ju stlačiť na dve.

Vstupenky na Amsterdam - Paríž

Vstupenky Londýn - Paríž

Vstupenky do Rotterdam do Paríža

Vstupenky Brusel - Paríž

 

Train trip to Paris

 

Cesta vlakom pre začiatočníkov v Európe 3: Barcelona

Hoci tento ďalší zastávka je celkom cesta vlakom, môžete využiť výhody spáč auto aby ste sa odložili pred príchodom do tohto pobrežného mesta. Zamierte sa na gotickú štvrť a užite si niekoľko čokoládových máp pred tým, ako sa vydáte do Parc Guell.

Jednou z najlepších častí Barcelony je, že Španielsko je v porovnaní so svojimi severnými susedmi veľmi lacné, takže pre vás bude veľa peniaze tu. Odporúčame pobyt minimálne dva dni tu k objavovaniu mesta.

 

Barcelona skyline during day light

 

Stop 4: Nice Ville

Známy pre svoje promenáde a veľmi blízko Cannes, Nice Ville stojí za zastavenie na vašej ceste vlakom do Európy. Kým mesto samo o sebe nie je tak veľký ako kapitál francúzskej, jeho umiestnenie je v blízkosti niekoľkých hodných výlety. najprv, Hlava do Monaka a strácajú päť dolárov v kasíne. Užite si exkluzívne autá a nasledovať vzorec 1 Trasa na svetovo preslávené závodnej dráhe. Ďalšie, choďte vlakom do Cannes – ak ste tam v priebehu festivalu dávať pozor na veľké osobnosti!

Odporúčame tu najmenej štyri dni Urobte si priestor pre všetky tie jednodňové výlety.

 

 

Cesta vlakom pre začiatočníkov v Európe 5: Rím

Talianskom hlavnom meste je pastvou pre oči. Od Španielskych schodov na Fontána Di trevi, takmer nikde vás nebude fúknuť dychberúci architektúru. Ak to nestačilo, jedlo stojí slintať nad. Ručne vyrábané cestoviny súperí s čerstvým zmrzliny a byvolie mozzarellou prišla priamo z farmy.

Úprimne nikdy nie je príliš veľa čas strávený v Ríme, ale ak musí opustiť, aby to po dobu najmenej piatich dní.

Vstupenky na Miláno do Ríma

Vstupenky na Florencia - Rím

Vstupenky do Pisa do Ríma

Vstupenky na Neapol do Rím

 

Europe Train Trip to Rome Italy

 

Stop 6: Benátky

Bola by som nedbalá, keby som nespomenul Benátok počas svojho prvého výletu. Aj keď som nemal najlepšie skúsenosti (príliš mnoho turistov), Toto mesto je must-do. Medzi gondolami a verejnými člnmi, nájdete cestu po kanáloch na niektoré z najromantickejších miest v Európe.

Odporúčame stráviť najmenej dva dni v Benátkach pred nástupom vlaku do najbližšieho cieľa.

Vstupenky na Miláno do Benátok

Vstupenky do Padovy

Vstupenky na Bologna do Benátky

Vstupenky Rím na Benátky

 

A Stop In Venice

 

Cesta vlakom pre začiatočníkov v Európe 7: Viedeň

Tu odchádzame najviac prejdenú trasu a mieri trochu z cesty. Je na to dobrý dôvod, hoci, as viac centrálne umiestnené európske krajiny by nikdy nemala byť prehliadaná. Tie majú chuť a atmosféru na západe s niektorými nápadné rozdiely. vo Viedni, to znamená zúri káva kultúra a najvyššie ceny. Čo viac si priať?

Odporúčame aspoň dva dni vo Viedni pred prechodom na.

Vstupenky na Salzburg do Viedne

Vstupenky na Mníchov - Viedeň

Vstupenky Graz na Viedeň

Vstupenky Praha - Viedeň

 

Europe Train Trip to Vienna in the winter

 

Stop 8: Praha

Toto tisícročné mesto je známe svojím starým mestom. Keď navštívite, nezabudnite zastaviť u orloja, než sa vydáte vidieť Ježiška. Pokiaľ máte záujem o históriu, Starý židovský ghetto stále nesie stopy osídlenia núteným. Zatiaľ čo v súčasnosti oblasť bola rozsiahle rekonštruovaný, stále môžete navštíviť jeho šesť synagóg.

Odporúčame pobyt v Prahe najmenej tri dni, aby ste mohli objaviť mesto.

Vstupenky na Norimberg do Praha

Vstupenky do Mníchov - Praha

Vstupenky Berlín - Praha

Vstupenky na Viedeň - Praha

 

Train trip to Prague

 

Cesta vlakom pre začiatočníkov v Európe 9: Berlín

Dôkaz pre znovuzrodenie, Berlín dnes je centrom bedrového nemeckej kultúry. Či už sa snažíte navštíviť bedrový bar alebo bar múzeum umenia zamaskované ako luxusné reštaurácii, Berlín je miesto, kde chcete byť. Existuje veľa vecí, ktoré sa tu, vrátane návštevy zvyšky Berlínskeho múru. Samozrejme, tam sú všetky tradičné múzeí a galérií, ako.

Odporúčame najmenej tri dni tu užiť všetci Berlín má ponúknuť.

Vstupenky na Frankfurt - Berlin

Vstupenky do Lipska do Berlína

Vstupenky na Hanover do Berlín

Vstupenky na Hamburg - Berlín

 

Europe Train Trip to Berlin

 

Stop 10: Amsterdam

Videli ste kanály v Benátkach, ale nič nemôže pripraviť na úhľadné, usporiadané mesto Amsterdam. Holandský kapitál je domovom lodí a kol skôr než autá, a môžete ľahko stráviť všetok svoj čas tu gawping v architektúre.

Odporúčame vám cestovať do Amsterdamu najmenej tri dni tu, keď radšej robiť štyri alebo päť.

 

Amsterdam house on canals

 

Tu to máte. Z Londýna do Amsterdamu a všade medzi tým, to je najlepšie vodítko pre európske vlaku začiatočníkov. v Amsterdame, môžete sa vrátiť do Londýna pomocou Uložiť vlak, alebo hlava domov priamo z Holandska.

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Cesta vlakom Ultimate Europe pre začiatočníkov” na vaše stránky? Môžete buď vziať svoje fotografie a text a dávajú nám úver s odkazujúce na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-train-trip-beginners%2F%3Flang%3Dsk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)

  • Ak chcete byť láskavý ku svojim užívateľom, môžete ich viesť priamo do našich vstupných stránok vlakovej cesty.
  • V nasledujúcom odkaze, nájdete naše najobľúbenejšie trás vlakov – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- Tento odkaz je určený pre trasy vstupných stránok anglických, ale máme tiež https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, a môžete nahradiť es do fr alebo tr a ďalších jazykov podľa vášho výberu.