Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 27/08/2021)

Europe Travel v apríli znamená Europe Travel počas jari času! Vzhľadom k tomu, väčšina z Európy je tak ďaleko od rovníka, väčšinu preslávený mestá sú ešte trochu chladno v apríli (baliť zodpovedajúcim). stále, Europe Travel v apríli môže byť jedným z najlepších mesiacov roka k návšteve najrušnejšie a najobľúbenejšie mesta tu. teploty je dosť teplo na zábavný vyhliadkové, Zatiaľ veľkosti dav sú oveľa menšie, než uvidíte začína v máji a júni. Tu je náš zoznam miest, ktoré môžete navštíviť na svojej jarnej ceste do Európy!

 

Talianska jazera

Europe Travel During Spring Time

 

Tento snímok bol zhotovený v Europe Travel v priebehu jari, picture mierové Lakeside dedín a hlboké modré vody nastaviť proti podhorí Alpy, kde zasnežené vrcholky tvoria dramatickú kulisu čarovné ostrovy Borromeo; očarujúce Como, kde hory strčiť do hlbokých vôd a malebný Dedina lipnú na svahoch. Tieto druhy scén sa o druh inšpirovať písať poéziu alebo spontánne zložiť do spodnej polohy psa. Je to proste tak úžasne pokojný!

Navštíviť oblasť v apríli, Jar ako súčasť Insight Guides Očarujúce Italian Lakes trip aby zostali pred davmi.

Miláno Lake Como vlaky

Turin do Lake Como vlaky

Padua na Lake Como vlaky

Venice do Lake Como vlaky

 

Europe Travel počas jari v Barcelone / Španielsko

Barcelona

 

Oslavu začiatku jari a vlak do Barcelony. Nebude to trvať veľmi sa zamilovať v tomto španielskom meste sa španielskymi ľuďmi, ktorí vždy pamätať na odpočinok a denné siestu – rýchly obed po obede, pri odpočinku na bielom pláží, jesť lahodné paella, a piť čerstvé sangria.

Ležiace v oblasti Katalánsko, priamo na severovýchodnom pobreží Stredozemného mora v Španielsku, Barcelona je druhé najväčšie mesto v Španielsko, a jeden z najznámejších destinácií pre cestovateľov Europe Travel v priebehu jari. Barcelona je zaujímavý crossover neuveriteľne starých architektonických skvostov a moderným dizajnom. Ak ste veľkým fanúšikom Gaudího architektúry, sem pre zobrazenie lákavý Sagrada Familia, Casa Batlló, a Güell Park. Barcelona je zvyčajne zahriať po celý rok, a môžete navštíviť túto turistickou priateľský city ​​v každom ročnom období.

 

v Bruggách / Belgicko

"In Bruges"

Možno viete, že Bruggy, Belgicko, je vyslovovanie “broozh,” ale mnohí, a hrdinovia “v Bruggách” film, rozhodne nie. Sú to dublinskí nájomní vrahovia, poslal tam svojho šéfa po dobu dvoch týždňov potom, čo hit ide veľmi zle. Jedným z nich je mladý cholerik, ktorý nevidí žiadny dôvod byť kdekoľvek, ale Dublin; ostatný, staršie, jemnejšia, zvedavejší, kúpi Guidebook a oznámi: “Bruggy je najzachovalejšie stredoveké mesto v Belgicku!”

Tak to je nesporne. Ak je film vykonané nič iného, inšpirovalo mnohých k urgentnej túžbe navštíviť Bruggy.

Použité je celoročne špeciál dva za jedného! Ležiace medzi Francúzskom a Španielskom, toto malé mesto je dobre známe silný vplyv obe mestá prinášajú, kulminovať neslávny pivo a čokoláda. Spolu s Paríž, Praha, a Budapešť, To je jeden z najviac romantický mestá v Európe plnej kanálov a starých stredovekých domov.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dve Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

 

Europe Travel počas jari v Kolíne nad Rýnom / Nemecko

Cologne - Europe Travel During Spring Time

 

Toto 2,000 rok staré mesto sa nachádza v západnej Nemecko a je hlavným kultúrnym centrom v regióne. S stredovekých katedrál a úchvatný výhľad na rieku, kolínska je cieľ chtíč-hodné. Zvlášť pre tých, ktorí chcú skočiť do novej kultúry a skúsenosť nový spôsob života a zároveň cestovaní v Európe. Nezabudnite na fotoaparát! Kolín nad Rýnom je open-minded city. Na prvý pohľad to možno nie je také krásne ako v iných mestách, ale keď idete okolo, uvidíte, že to je jeden z najkrajších miest v Nemecku a rozhodne na našom zozname pre Európu cestovanie v priebehu jari.

Na Altstadt (staré Mesto) má niekoľko veľmi pekných budov, ktoré ležia priamo pri rieke Rýn. Hneď vedľa je kolínska katedrála, dedičstva UNESCO svet. Je to stojí za to vyliezť hore do jednej z dvoch veží.

Kolín nad Rýnom je zhruba atmosféra a jeho ľudia. Ľudia v Kolíne nad Rýnom milujú svoje mesto. Majú svoj vlastný dialekt a dosť veľa hudba skupiny, ktoré spievajú o meste v týchto dialektoch. Čas oprášiť učiť nový jazyk!

Frankfurt do Kolína Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Hanover do Kolína Vlaky

 

Na čo čakáš? Je ich dosť sviatky ktoré môžete využiť a ísť do Európy Cestovanie v priebehu jari. Uložiť vlak tiež robí to super ľahké rezervovať lístok na vlak na niektorú z týchto destinácií, rýchlo a bez námahy!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-travel-during-spring%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)