Čas čítania: 6 minúty
(Aktualizované: 28/08/2021)

Kvintesenční cesta cestovanie je cestovať do Európy vlakom. To sa rýchlo stáva preferovaným ekologický cestovný metóda. Cestovanie, v podstate, nielen rozširuje naše obzory, ale rozširuje svoj pohľad. Myslite na St. Augustína plodní slová, "Svet je kniha a tí, ktorí necestujú, len na čítanie jednu stránku ".

V tejto technicky zdatných, digitálne vekové spojenie je rýchle a zbesilo. So všetkými jeho výhodami, strácame spojenie s najdôležitejšou súčasťou cestovania a života, prítomný okamih. Vlak výlety do Európy INSPIRE, sú pohodlné a romantické.

Pre tých z nás, ktorí nežijú v krajine, kde je prominentný cestovanie vlakom, to môže byť záhadné dobrodružstvo. Ďalším veľkým vyzdobiť európskej cestovanie vlakom je to, že, na rozdiel od letiska, Európske vlakovej stanice sú umiestnené priamo v centre miest. To znižuje zbytočné náklady našich jemne vyladených cestovné rozpočty.

Výberom vlakom po Európe, sme sa rozhodli prostriedok na cestovanie, ktoré nám zaberajú nielen, ale nám umožní vidieť oveľa viac, ako sme zvyknutí. Jeden taký smerovanie otvára dvanástich hlavných európskych vrcholov a je vykonané o 3 týždne. Prečítajte si o to zistiť, ako cestovať európskej Najzaujímavejšie vlakom 3 týždne.

 

Európski Highlights vlakom deň 1: Viedeň, Rakúsko

Vlak cez európske cesty začína vo Viedni, Hlavné mesto Rakúska. Dve slávne dni dobrodružstvo čakajú. Barokový streetscapes a cisárskych palácov udával tón, aby predviedli umelecké, architektonický, kultúrne, a hudobné diela. To je spolu s jeho závidel coffee-house kultúry a vzrušujúcim dizajnovom scény.

MUMOK je must-robiť, keď vo Viedni. Je známy pre svoje avantgardné a niekedy šokovať umelecké výtvory, ktoré zahŕňajú diela Pabla Picassa a Andy Warhol. Kolekcia v celom rozsahu sa skladá z takmer 10,000 umeleckých skvostov.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

Viedeň je zastávka na európskej zdôrazňuje vlakom

 

deň 2: Salzburg, Rakúsko

Váš vlak cez Európu pokračuje, stráviť deň v rakúskom Salzburgu. To je na hraniciach s Nemeckom a má nádherný výhľad Východné Alpy. Salzburg tvrdí, že je slávnym mestom príbehov, ktoré bolo kedysi domovom najväčšieho svetového skladateľa, Mozart.

Kopce sú živé v Salzburg. To bolo raz použitý ako umiestnenie filmovanie pre vysoko uznávaný, “Zvuk hudby” a je tu cítiť citeľný zmysel pre umeleckú tvorbu. To tiež vyžaruje pokoj pokoj.

Mníchov do Salzburg Vlaky

Viedeň do Salzburg Vlaky

Graz Salzburg Vlaky

Linz Salzburg Vlaky

Salzburg, Rakúsko

 

európski Highlights Dni 3: Mníchov, Nemecko

Ďalšie dve zastávky vlakom po Európe sú Mníchov a Stuttgart v Nemecku. To by bolo najlepšie, aby stráviť deň v každej z týchto renomovaných destináciách.

Mníchov a jeho bavorské dedičstvo sú miestom, kde pivo a pivovarnícka tradícia tvoria neoddeliteľnú súčasť ich kultúry, takmer sedem storočí. Oktoberfest je na vrchole zoznamu v Mníchove. To je oslavovaný milióny ľudí, ktoré návštevy z celého sveta, podieľať sa na slávnosti.

Dusseldorf do Mníchov Vlaky

Dresden do Mníchov Vlaky

Norimberg do Mníchov Vlaky

Bonn Mníchov Vlaky

Návšteva v Mníchove na svojich európskych Highlights vlakom

 

deň 4: Stuttgart, Nemecko

Stuttgart má elegantný atmosféru, kde rýchle autá a galantérne reštaurácie vytvoriť atmosféru moderného života, ale tam je viac než len moderné Stuttgarte. Stuttgart má vinární a hrudníka matice zatienené pivné záhradky, ktoré ukazujú, uvoľnený, kopať nohami nahor.

Norimberg Stuttgart Vlaky

Mníchov Stuttgart Vlaky

Frankfurt nad Mohanom do Stuttgartu

Heidelberg Stuttgart Vlaky

 

 

európski Highlights Dni 5: Strasbourg, Francúzsko

Poskakovanie späť na vlak, je to preč do Francúzska! Stráviť deň v Štrasburgu.

Strasbourg balansuje medzi stredoveké minulosti a progresívne budúcnosti. Jeho gotická katedrála je architektonický zázrak a potuluje sa po krútiacich sa uličkách starého mesta a teší sa pohostinské jedlo.

Paríža do Štrasburgu Vlaky

Luxembourg do Štrasburgu Vlaky

Nancy do Štrasburgu Vlaky

Dijon do Štrasburgu Vlaky

Štrasburg je na európskej zdôrazňuje vlakom

 

Dni 6 – 8: Paríž, Francúzsko

Paris nepotrebuje dlhý úvod s jeho kultový architektúry, vrátane Eiffelovej veže, Arc de Triomphe, a Katedrála Notre Dame. Slovo Parížsky je synonymom štýlu a to z dobrého dôvodu. očakávať world-class kuchyne, nakupovanie, a galérií, ktoré sú nekonečným zdrojom inšpirácie a blaženosti. Najlepšie vlakovej cesty v Európe bude vždy obsahovať toto preslávené mesto.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

Eiffelova veža v Paríži, Francúzsko

 

európski Highlights Dni 9 & 10: Brusel, Belgicko

Akonáhle Paris očarila s romantikou, stráviť ďalšie dva dni v Bruseli, Pred ďalším vlaku nohe. Dva dni v Bruseli, sa bude skladať z Art Deco fasád a návšteva Veľkého paláca námestí. Je umiestnený v centre mesta, kde 17th Minulé storočie ožíva.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

farebné Brussels, Belgicko

 

Dni 11 – 13: Amsterdam, Holandsko

Amsterdam je miesto, kde sa na plavbu po historických kanálov, čo je samozrejmosťou, a prechádzka múzeí a vintage plnené obchody. pitie, stolovanie, a dizajnové scény nadchýnajú a bavia. Amsterdam je mesto prekvapenie a je doma k múzeu Van Gogh, rovnako ako celá rada ďalších pokladov na displeji.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

Amsterdam, Holandsko

 

európski Highlights Dni 14 – 17: Brémy & Berlín, Nemecko

Hlava späť do Nemecka a stráviť päť dní vo vlaku cez Európu v Brémach, Berlín, a Drážďany. Jeden deň pre Brémy (na obrázku nižšie), návšteve jeho mnoho múzeí a galérií, ako je Bremen Zámorské múzeum. Je to prístavné mesto, Bremerhaven je miesto, kde sa na vychutnať čerstvé morské plody a dozvedieť sa o fascinujúce histórii prístavu.

Berlín bude potrebovať tri dni ponorenia. Berlín má povesť “mesto, ktoré nikdy nespí”. Využite svoje živosti! Noci sú veselí a dni sú pre kultúrne prenasledovania.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Brémy a Berlín, Nemecko

 

deň 18: Drážďany, Nemecko

Dresden potrebuje len jeden deň, zázrak ako jeho Veľkého dómu a jeho Versailles-inšpiroval Zwinger domy múzeí. Mesto bolo založené v 1743 a musela byť prestavaná po druhej svetovej vojne 2. To bolo přezdíval, Florencia na Labe’ vďaka svojej idylické miesto.

Berlín do Dresden Vlaky

Hanover do Dresden Vlaky

Potsdam na Dresden Vlaky

Norimberg do Dresden Vlaky

Drážďany, Nemecko zastavenie pozdĺž európskeho zdôrazňuje vlakom

 

európski Highlights Dni 19 – 21: Praha, Česká republika

Výlet vlakom v Európe končí v Prahe, Po vieru zázrak. Praha je mestom veží a je často prirovnávaný ku kráse Paríži. To je tiež popisovaný ako domov pre najlepšie pivo v Európe. Teraz podívanou A 14th storočia kamenný most, hrad na kopci, a lenivá rieka. Je to ideálny spôsob, ako ukončiť vlakovú cestu po Európe.

Norimberg do Prahy vlaky

Mníchov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Viedne do Prahy vlaky

Praha, Česká republika

 

Najlepšie vlakovej cesty v Európe bude uistite sa, že sú pohodlné a odpočíval. Oceniť krajinu pozdĺž cesty, bezpečnosť cestovania vlakom, a vtlačiť do nich čo najviac pamiatok. Neexistuje lepší spôsob, ako cestovať. kniha s Save A Train dnes!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Európski Highlights vlakom 3 týždne” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feuropean-highlights-by-train%2F%3Flang%3Dsk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)