Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 18/12/2022)

Tam je veľa rozprávkových zámkov v Taliansku, musíte navštíviť! S tak dlhú, bohatá história a kultúra, táto krajina je miesto, kam ísť pre objavovanie hrady. Pomôcť ti naplánovať cestu, tu sú 10 rozprávkové hrady v Taliansku, ktorý sa určite bude páčiť:

 

1. Castle Brolio

Ak ste zvedaví o rodiskom Chianti víno, toto je miesto, kde by ste mali ísť. Tento hrad majetkom sa rozlieha nad 3,000 akrov, kompletný s vínnej révy a olivovníkov. Ďalej, Je úplne úžasná uvidíte po západe slnka prehliadka.

Bari do Fasano Vlaky

Taranto do Fasano Vlaky

Milan Florencii vlakov

Venice do Miláno Vlaky

 

 

2. Sammezzano

krásne kopce Toskánsko skryť tento pútavý hrad s unikátnou architektúrou. Jeho majiteľ z 19. storočia ho chcel prepracovať s orientálnymi vplyvmi. Inými slovami, dal to zmysel, že žiadny iný taliansky zámok môže zodpovedať.

Salerno Paestum Vlaky

Naples je Paestum Vlaky

Bari Florencii vlakov

Salerno Florencii vlakov

Sammezzano

 

3. Castle Banfi

Hľadajú niečo trochu iné? V tomto hrade, si môžete vychutnať relaxačnú dovolenku a nie len krásu architektúry a jeho okolie. Od roku 1700, Tento hrad stál strážiť zvlnených kopcov oblasti a je teraz hotel s bohatým vybavením.

Rím Tivoli Vlaky

Tivoli do Ríma Vlaky

Perugia do Tivoli Vlaky

Orvieto do Tivoli Vlaky

Banfi Castle

 

4. Castle Valenzano

Zabudovaný v 10. storočí, zámok Valenzano je jedným z najstarších rozprávkových zámkov stále stojí v Taliansku. Dnes je to stále rovnako impozantné a majestátne ako to bolo potom. Avšak, miesto slúži ako základňa, Tento zámok je teraz hotel, dokončené s tenisové kurty a kurzy golfu.

Rím Bracciano Vlaky

Bracciano do Ríma Vlaky

Bracciano na Manziana Vlaky

Santa Marinella sa Bracciano Vlaky

 

5. Montalto

Tento rozprávkový hrad príbeh začal pred viac ako tisíc rokmi, a vlastnosť vymenil ruky medzi dobyvateľmi mnohokrát od. Avšak, Je to pokojné miesto v dnešnej dobe, s mnohých poľnohospodárskych nehnuteľností a viníc. Návštevníci ho milujú, pretože jeho fascinujúcou históriou a nádherná architektúra.

Miláno Neapol Vlaky

Florence na Naples vlakov

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

Fairytale Castles in Italy

 

6. Castle Poppi

Tam je zaujímavá legenda o jednom zo svojich veží. Ako miestni hovoria, Je miestom odpočinku jedného z jeho bývalých majiteľov. údajne, sa používa k zablokovaniu návšteve mužov v tej istej veži, ktorý hneval ľudí. Avšak, legenda nie je jediná vec, prilákanie návštevníkov. nádherné pohľady z údolia okolo hradu, aby výlet stojí za to.

Milan do Janova vlaky

Rím Genoa Vlaky

Florence do Janov vlakov

Venice do Janova vlaky

 

7. Vicchiomaggio

Táto nedotknutá vyzerajúce zámok ponúka nádherný výhľad a vynikajúcu príležitosť na štúdium architektúry obdobie renesancie. Ďalej, to je ďalší z ročných tisícky medzi talianskymi hrady. Tento rozprávkový zámok sa nachádza v blízkosti Florence, a to je ideálny pre celodenný výlet odtiaľ.

Pompeje je Paestum Vlaky

Napájanie Paestum Vlaky

Florence na Pisa vlakov

Florence k Rímu Vlaky

Vicchiomaggio

 

8. Castle Cabbiavoli

Cabbiavoli Castle môže byť dokonalým obrazom toskánskej hradu. S jeho krásny vzhľad, poľa, vinice, a olivové háje, Tento zámok má proste všetko. Môžete dokonca ísť jazda na koni, keď navštívite tu!

Reggio Emilia Florencii vlakov

Janov Florencii vlakov

Sestri Levante do Ríma Vlaky

Parma Florencii vlakov

 

9. Castle hrnček

Jeden z najkrajších hradov v celom Taliansku je posadený neisto na útese. Vlny prestávke Stredozemného mora po skalách, a tento hrad vznáša nad nimi. Nebudete môcť prezrieť interiér, ale hrad je stále ideálne pre obrázky.

Torre Del Greek vlaky do Pompejí

Pompeje na Nocera Lower Vlaky

Vlaky do Salerno Nocera Inferiore

Vlaky do Salerno Mercato San Severino

Fairytale Castles in Italy

 

10. Castle Montegufoni

Pre všetkých milovníkov umenia medzi cestovateľov, Montegufoni bude fascinujúce destinácií. Je domovom slávneho sieni Masky, obsahujúce Gina Severiniho nádherné fresky. Ďalej, to vyzerá úplne ohromujúca, a to je miesto, ktoré si každý môže užiť.

Salerno na Maratea Vlaky

Bari do Maratea Vlaky

Neapol Maratea Vlaky

Výkonové Vlaky do Maratea

Montegufoni Castle

 

Pripravení na rozprávkové hrady v Taliansku? Uistite sa, že naplánovať si dovolenku a Zarezervujte Si Lístky načas!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “10 Rozprávkové zámky V Taliansku musíte navštíviť” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, ale prosím, stačí nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffairytale-castles-italy%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)