Čas čítania: 5 minúty
(Aktualizované: 30/04/2021)

V regióne Normandie sa nachádza v severozápadnej časti Francúzska a je relatívne krátka cesta preč z Paríža. To je populárny destinácia pre mnohých z tých, ktorí chcú zažiť podstatu severnom Francúzsku. Normandy má to všetko, od A bohatá história ktorá siaha storočia, do úžasnej krajiny a vynikajúcou kuchyňou, ktorá opustí vás chcieť ešte viac. však, Jedným z hlavných atrakcií v Normandii je neuveriteľné architektúra. Táto oblasť je domovom ohromujúci rozprávkových miest, ktoré skutočne zachytiť predstavivosť. Na prirodzená krása že zmesi s týmito rušných miest opúšťa veľa ľudí v úžase. Vzhľadom k neuveriteľnej popularite týchto obrazových perfektné lokalít, Save A Train má dať dohromady zoznam 5 Rozprávkové miest k návšteve v Normandii. Pokúste sa zahrnúť do vaša cesta Nabudúce ste na cestách cez Francúzsko.

 

1. Rozprávkový Mesta k návšteve v Normandii: Honfleur, calvados

Honfleur môže byť najznámejšie mesto na tomto zozname. Mnoho turistov navštevuje toto fantastické prístavné mesto a užíva si všetko, čo ponúka. Je to jedinečný a rozoznateľný pre jeho vysoký, zúžiť, a farebné budovy. To slúžilo ako inšpirácia pre rad umelcov v priebehu rokov, a jedinečné a farebné budovy boli zachytené v mnohých obrazoch. Prechádzka ulicami Honfleur opustí vás pocit, že ste vstúpili do majstrovské dielo. To bude nepochybne vás očarí.

Mesto má veľa turistov prichádzajúcich cez neho a ponúka všetko od lahodné plody mora, na vzrušujúce múzeí. Ak ste niekedy navštíviť toto fantastické mesto, trvať v jeho scenérie a históriu. Čo je najdôležitejšie, uistite sa, že teraz prístav mesta, ktorý je známy ako Vieux Bassin. To je jedným z najznámejších turistických destinácií v Normandii. Prístav bol kedysi domovom prevažne rybárskych lodí a obchodných plavidiel. však, v priebehu rokov sa stal domovom mnohých jachty.

Paris Rouen Vlaky

Paris Lille Vlaky

Rouen do Brest Vlaky

Rouen do Le Havre Vlaky

Honfleur, Calvados Je súčasťou rozprávkovej miest k návšteve v Normandii

 

2. les Andelys, tvoj

Les Andelys je všetko, čo potrebujete v typickým francúzskym mestom. Pôvabné mestečko sa nachádza priamo pri rieke Seiny. Okrem blízkosti krásnej rieky, Les Andelys tiež má malebné zelené kopce a všade okolo útesy z bieleho kameňa. Les Andelys je obraz dokonalý, čo je dôvod, prečo sa mnohí návštevníci snap stovky fotografií z tejto fantastickej mesto a jeho okolitej krajiny.

Okrem svojej kráse, Les Andelys je tiež známy pre jeho hrad z 12. storočia. Zámok, Chateau Gaillard, Bol kedysi domovom Richard Levie srdce. Kým hrad môže byť v troskách teraz, jeho impozantný veľkosti a budovať stále Impress návštevníkov, ktoré vyšplhať až na skalnaté blaf to vidieť.

Paris Le Mance Vlaky

Paris Brest Vlaky

Le Havre do Le Mans Vlaky

Paríža do Nantes Vlaky

Chateau Gaillard Les Andelys, Eure Francúzsko

 

3. Rozprávkový Mesta k návšteve v Normandii: Giverny, tvoj

Giverny je najviac známy pre Claude Monet domu. Claud Monet prenajal nehnuteľnosť v roku 1880 so svojou rodinou. V priebehu rokov sa jeho bohatstvo obrátila k lepšiemu, a stal sa bohatší. následne, on bol schopný kúpe nehnuteľnosti, rovnako ako niektoré z okolitých krajín. Monet staval štúdio tam a vytvorili mnoho jeho práca Na túto vlastnosť, ktorý dal Giverny na mape. Na rozdiel od Giverny bývanie páči of Monet, to bolo tiež domov pre iných impresionistických umelcov. Patrí medzi ne Claude Camburi, Christophe Demarez, a Ramier. Bohatá história priťahuje veľa milovníkov umenia, ktorí chcú zažiť životy a diela týchto neuveriteľných umelcov.

Okrem pôsobivej umeleckej histórie mesta, Mesto je tiež známe pre svoju malebnosť. To bol jeden z hlavných dôvodov, prečo umelci to páčilo. Toho istého kúzlo čerpá v početných návštevníkov dnes. Pôvabné dedinské domy, záhradami, a živé prírodné atmosféru sú must-see. Uistite sa, že sa zastaviť Giverny, ak ste niekedy v tejto oblasti Eure Normandie.

Paríža do Le Havre Vlaky

Paríž Rennes Vlaky

Le Mans do Paríža Vlaky

Nantes do Paríža Vlaky

 

4. Beuvron-en-Auge, calvados

Tento úžasný malé mestečko sa nachádza v Pays daug región. Táto oblasť je známa pre svoje likérom a syrom. Okrem fantastické chute región ponúka, môžete tiež zažiť krásne historické mestá. Jeden z najznámejších miest v tejto oblasti je Beuvron en Auge. Je plná historických obydlia, ktoré sa datujú do roku 1500. Stavby ako je Vieux zámok zo 16. storočia, v kombinácii s hrazdené domy zo 17. storočia, sa budete cítiť, akoby ste cestovali späť v čase. chôdza nadol dláždené ulice of Beuvron en Auge, je ideálny spôsob, ako stráviť popoludnie.

Brest Le Mans Vlaky

Nantes do Brestu Vlaky

Le Mans Rennes Vlaky

Le Mans do Rouene Vlaky

Beuvron-en-Auge, Calvados je na rozprávkové miest k návšteve v Normandii

 

5. Rozprávkový Mesta k návšteve v Normandii: Barfleur, niektorí

Na severovýchodnej časti Normandii Cotentin leží krásne pobrežné mesto Barfleur. Toto pokojné rybárske mestečko len o 700 Obyvatelia je najviac známy pre svoju ohromujúci krásu. To bolo oficiálne vyhlásený za jeden z najkrajších miest vo Francúzsku. To bol poctený titulom Plus Beaux de France Village, a je jasné, prečo.

Barfleur je klenotom ako žiadny iný. Okrem malebnom prostredí a obrovské výhľadom na more, to je tiež domov pre historickej architektúry. za prvé, ulice samotné sú dláždené a pomerne starý. za druhé, niektoré staré domy sa datujú do 16. storočia. Najstarší dom v obci siaha oveľa ďalej, než je. V Sainte Catherine nádvorí, môžete vidieť dom, ktorý siaha až do stredoveku. má vstup, vonkajšie schodisko, a stĺpikom okná. Hoci Barfleur je malé mesto, to je stojí za návštevu ak ste v tejto oblasti.

Brest Rennes Vlaky

Brest Nantes Vlaky

Lille do Le Havre Vlaky

Zájazdy do Le Havre Vlaky

Barfleur, kanál France

 

Normandia je pomerne veľká, a to aj cez to, že doma k početným rozprávkových miest, každý z nich je jedinečný. Každý z nich má svoju podstatu a charakter, ktorý opúšťa návštevníci v úžase. Ak chcete zažiť zázraky týchto miest, rovnako ako všetko ostatné Normandy ponúka, Kniha A Train Ticket a začať svoju cestu.

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Rozprávkový Mesta k návšteve v Normandii” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffairytale-towns-visit-normandy%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)