Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 05/03/2021)

Tam je toľko o láske Paríži. Kde vôbec začať, správny? Prvá vec, ktorá príde na myseľ, je skvelé stránky, ako je Eiffelova veža a Louvre. Ale prečo nie tiež objavovať skryté drahokamy v meste? Začnime s 5 Najznámejších ulíc v Paríži k videniu!

  • Železničná doprava je najšetrnejší k životnému prostrediu spôsob, ako cestovať, a to je dôvod, prečo thJe článok obsahuje vzdelávať o cestovaní vlakom a bol vyrobený ušetriť Train, Najlacnejšie Train Vstupenky portálom na svete.

 

1. Najznámejších ulíc v Paríži k videniu: Avenue Victor-Hugo

Avenue Victor Hugo je avenue v 16. parížskom obvode. počnúc Charles de Gaulle (tiež známy ako Etoile) a končí v Tattegrain (stávať avenue Henri Martin). To je jeden z dvanástich ciest počínajúc Etoile, a druhá najdlhšia z dvanástich, po Avenue des Champs Elysees.

Pomenovaný po slávnom Victor Hugo, ktorý strávil svoje posledné dni v hoteli Particulier. Socha Hugo možno nájsť na križovatke s avenue Henri Martin. Avenue Victor Hugo je známy pre svoje neuveriteľne krásna architektúra čo je ideálne pre príležitostné prechádzky a a skvelý Instagram picture! Urob to pre gram!

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

Avenue Victor Hugo Most Famous streets in Paris

 

2. avenue Montaigne

Fan opery? Potom je táto slávna ulica v Paríži je pre vás! Táto ulica je doma na Theatre des Champs-Elysées. Opera je domovom dvoch nádherných orchestrov. Ak máte trochu viac času, určite odporúčame navštíviť tento historický miesto konania vystúpenia. Okrem toho, táto trieda je rešpektovaný pre jeho významu pre módneho priemyslu. Mnoho známych značiek možno nájsť tu, vrátane Vuitton, Loewe, Celine, a viac.

Paríža do Marseille Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Som rád, že Marseille Vlaky

Marseille do Clermont Ferrand Vlaky

 

 

3. Najznámejších ulíc v Paríži k videniu: Ulica Rivoli

Pripravení sa dostať do centra Paríža? Potom je táto ulica musí byť na zozname 5 Väčšina ulíc preslávil v Paríži! Tento vysoko osídlené, energický ulice vedie stredom Paríža, paralelne k rieke Seine. Pomenované po Napoleonovi čoskoro víťazstve v bitke pri Rivoli, Tento krásny bulvár je doma k Louvru a záhrad Tuileries. Royal Palace, hneď vedľa Louvre, je ideálne miesto užiť si deň v preslnených záhradách. To je perfektné ulici Ak chcete zahliadnuť starej aristokratickej strane Paríži. Nezmeškaj to!

Paris Rouen Vlaky

Rouen je Parížskej Vlaky

Paríža do Calais Vlaky

Rouen do Calais Vlaky

Rue De Rivoli Most Famous streets in Paris

 

4. kryté pasáže

Užívanie krátky odklon od masívnych bulvármi, ktoré ovládajú väčšinu Paríži hlavného prostredníctvom veľtrhov, Priechody Couverts sú útulnejší voľba. Tieto kryté nákupné uličky vytvárajú úžasné skratky mestom. Nájdete kuriózne kaviarne, krčmy, a cenovo dostupné nakupovanie. Nielen to, ale architektúra v týchto krytých uličiek je úplne úžasná, takže si nenechajte ujsť ich!

Marseilles Lyon Vlaky

Paríža do Lyonu Vlaky

Lyon je Parížskej Vlaky

Letisko Lyon do vlakov Avignon

Passages Couverts Paris

 

5. Najznámejších ulíc v Paríži k videniu: Boulevard De Clichy

montmartre bol na jednom mieste považovaný oázou pre parížskej umeleckej davu. bohužiaľ, vyššie ceny v dôsledku cestovného ruchu riadili väčšinu umelcov do rôznych štvrtí. Nájdete tam Boulevard de Clichy, ktorý je domovom Moulin Rouge a parížskej štvrti červených svetiel. Nájdete nočný život a ten správny čas ani mAtter ktorú dennú dobu sa rozhodnete k návšteve. Zvážiť návštevu Moulin Rouge sledoval predstavenie kabaretný!

La Rochelle do Nantes Vlaky

Toulouse do La Rochelle Vlaky

Bordeaux do La Rochelle Vlaky

Paris La Rochelle Vlaky

Boulevard de Clichy Paris

 

Dať na svoj obľúbený pár poltopánky, a dostať sa do Paríža vidieť 5 Väčšina ulíc preslávil v Paríži! zviezť? Myslel, že sa nikdy pýtať! chytiť cestovný lístok Uložiť vlak, teraz. Si môžete v priebehu niekoľkých sekúnd bez dodatočných či skryté poplatky.

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najznámejších ulíc v Paríži k videniu” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/famous-streets-paris/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)