Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 05/03/2021)

Slávne divadla v Európe sú tkané do štruktúry európskej kultúry. Slávnych divadiel v Európe sľubujú mimoriadne výkony. Bude nechať mieša, dojatý, a očarený! Povaha divadelného umenia je pominuteľná a tvorivosť darí pozoruhodne. Tieto záblesky brilanciu žiť len v našich spomienkach. Slávnych divadiel v Európe vytvoriť pocit exkluzivity a vzácnosti. Je to krátky okamih v čase zdieľania, a budete chcieť sa slniť vo svetle jeho žiara.

To sú niektoré z našich najlepších ponúk z najznámejších divadiel v Európe, proste must-vidí za kultúrou milenca:

 

1. Teatro Alla Scala, Taliansko

Zdá sa logické, že by sme začať v Taliansku, dominujúci vplyv na známych divadiel v Európe. Na Teatro alla Scalla je svetovo preslávený domovom talianskej opery.

Väčšina veľkých spevákov minulosti, Za posledných dvesto rokov, vykonali tu. Mnoho slávnych opier mali svoje prvé výrobu tu taký ako Othello, Nabucco od Verdiho, a Madame Butterfly od Giacoma Pucciniho.

Toto divadlo je veľký a krásny. To má múzeum, kde môžete nahliadať súkromnej oblasti, ktoré nie sú bežne prístupné verejnosti. Obrovský sála je vyrobený z dreva a je pokrytá dekadentnej červeným zamatom. To je osvetlená českým výrobcom krištáľových lustrov.

Janov do Miláno Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Bologna do Miláno Vlaky

Florence na Milan vlakov

Teatro Alla Scala Taliansko je na zozname slávnych divadiel v Európe

 

2. Globe Theatre, Londýn

Globe Theatre je známy ako Shakespeare Globe. Neukojiteľná fanúšikovia The Bard musíte navštíviť tento slávny divadlo v Európe. William Shakespeare diela ukazujú hlboké pochopenie ľudskej povahy. Jeho dielo zaujme publikum. Jeho zvládnutie anglického jazyka urobila jeho hry a básne nadčasový kúsky génia.

Ak ste milovníkom Shakespeara, je to určite miesto na návšteve! Lord komorníci Men spálil dole 1613. Moderné rekonštrukcia, ktorá stojí na jej mieste je dnes kúsok od svojho pôvodného umiestnenia.

Do tejto trojposchodovej, amfiteátrom pod šírym nebom, aby si hry. Podieľať sa na seminároch. Sit-in na prednáškach a postupné čítania. K dispozícii je dobre navštevoval divadelný program, po celý rok, a to je potrebné na zozname známych divadiel v Európe.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

 

3. Paradis Latin, Paríž

Paradis Latin je súčasník prichádzajúci kabaret to je nástupca pôvodného Latinského divadla. Latinský divadlo bol poverený pôvodne nikto iný ako Napoleon Bonaparte v roku 1800.

Mnohé stavby vypálený počas tejto doby. Patrí sem tento. Preslávený pre jeho pozlátko a vkus, takže ak hľadáte theatrics, nájdete ju na bonafide parížsky kabaret. V spojení s vynikajúcimi kabaretných predstavení, môžete tiež vidieť výnimočné akrobatické a trapézové akty.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

Paradis Latin divadlo, Paríž

 

4. Volkstheater, Viedeň

Volkstheater vo Viedni je krásny pohľad pozerať. Je to prvýkrát otvorený v roku 1889. Je jedným z najväčších svojho druhu v celom svete v nemecky hovoriacich krajinách a je nevyhnutnosťou.

Postavený ako prístupnejšie náprotivok Burgtheater, to bolo vybrané miesto v tej dobe na vysokej spoločnosti, ale performing arts je určený pre každého, aby si. Na začiatku tohto slávneho divadla, bol kladený dôraz na rakúskych autorov. dnes, môžete byť svedkami rozsiahleho repertoáru, ktorý obdržal medzinárodné uznanie.

Rote Bar sa nachádza na hornom poschodí divadla. Je to rozhodne viac formálne miesto. Je to tu, že môžete počúvať ambientu, teraz klubových akcií, rovnako ako čítanie a moderné výstavy.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

Volkstheater vo Viedni je na zozname slávnych divadiel v Európe

 

5. národné divadlo, Praha

Nie je žiadnym prekvapením, že Národné divadlo v Prahe bol přezdíval, zlatá kaplička. Stojí hrdo vo všetkých jeho novorenesančnej sláve. Budete sa cítiť, akoby ste sa časť šľachty sami pri návšteve tejto známej divadlo v Európe.

Národné divadlo je s bohatou históriou ale pôvodný budova vyhorela 1881. Celý národ zhromaždil dohromady na podporu performing arts. Prispeli k tomu opäť postavený a má to presne tak, ako tomu bolo predtým.

Norimberg do Prahy vlaky

Mníchov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Viedne do Prahy vlaky

Národné divadlo v Prahe

 

dnes, prísť a vidieť veľkolepý rad baletov, hry, a opery, ktoré inšpirujú a poteší, a samozrejme, zviezť sa Save A Train sa tam dostať!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Slávne divadiel v Európe” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/famous-theatres-europe/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)