Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 14/01/2022)

Železničná trať Flam z Flam do Myrdal je považovaný za jedného z najkrajších cesty vlakom vo svete a môžeme pochopiť, prečo. Cesta trvá len hodinu, ale krajina je skutočne berie dych. Nenechajte si ujsť tento zážitok, kedy hosťujúci Nórsko. V hodinovej cesty, Vlak sa cestujúci z Sognefjordu Flam, ktorý je na úrovni hladiny mora, k horskej stanici Myrdal, ktorá je 867 mnm. To je jeden z najstrmších železničných tratí so štandardným rozchodom vo svete. Železničná trať vzal 20 rokov dokončiť. Krútenie tunely, ktoré bežia dovnútra a von z hory predviesť najviac odvážny a skúsený inžiniering, že história nórsky železničnej nikdy nevidel. Flam na Myrdal, Nórsko: Krásna letná zastávka je naozaj výlet na celý život.

 

Jazda na Flam železnice

Ak vezmeme vlak z Flam do Myrdal vás prevedú 20 tunely, 18 ktoré boli postavené ručne, a zastaviť na niekoľkých dedín, pretože hady svoju cestu do údolia Flam. Vlak dáva cestujúcim panoramatický výhľad, ale pokúsiť sa získať miesto pri okne za najlepší výhľad a tie môžu otvoriť v letné za extra špeciálne zážitok. stanice Myrdal je vysoko na horu a skladá sa z ničoho iného než čakárni, desk vstupeniek, a a malá kaviareň. Môžete ísť vlakom hore a dole hory.

 

Flam na Myrdal železničnej údolie cestovného ruchu a hôr a riek

Flam na Myrdal v lete

Leto je ideálny čas, aby sa vlak z Flam do Myrdal. Počasie je teplejšie a všetko je zelená! Myslieť si kopca a krištáľovo čistý tečúca voda s krásnou vegetáciou a kvetinami v plnom kvete. K dispozícii sú tiež turistické chodníky ako az Flam a Myrdal. To znamená, že môžete chytiť vlak do Myrdal a potom výlet späť dole a užívať slnko.

Ak existuje jedna vec, ktorú musíte urobiť pri návšteve Nórsko, železničnej vlak z Flam do Myrdal je to. Je to krásne letné zastávka. Vlak premáva po celý rok s až 10 odchody denne v lete. vstupenky nákup lokálne v Nórsku v akomkoľvek posádkou nádražie alebo na telefónnom čísle call centra NSB. V súčasnej dobe sú k dispozícii on-line. Uistite sa, že si svoje vstupenky na tento vlak, akonáhle dorazí do Nórska, aby sa zabránilo sklamanie a pre zážitok na celý život!

 

Ponúkame Vstupenky európskeho vlaku, stačí ísť do našej Save vlaku stránkach a užiť si jazdu.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fflam-to-myrdal-norway%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite k kód pre vloženie)