Čas čítania: 7 minúty
(Aktualizované: 08/10/2021)

Tam je veľa vecí, Paris je známa. Ale Voľný Čo robiť v Paríži, nie je niečo, čo je známe. Je známy ako jedno z najromantickejších miest na svete. Módne kapitál a literárne raj dokonca! Paríž má veľa rôznych podôb. A zatiaľ čo vstup múzeum môže byť prudký a fine dining príde na prémiu, francúzsky kapitál môže byť aj lacné date. Neverím, že nás? Tu sú 10 Voľný Čo robiť v Paríži!

 

1. Najlepšie Voľný Čo robiť v Paríži: Musee Carnavalet

Prvý na mojom zozname 10 Najlepšie Voľný Čo robiť v Paríži je Musee Carnavalet. Toto múzeum bolo uzavreté po dobu niekoľkých rokov pre renovácie, však, je oficiálne znovuotvorenie decembra, 20th 2019! Nachádza sa v historické susedstvo z Marais, Carnavalet Museum je venované histórii Paríža. Od svojich počiatkov až po súčasnosť.

Návštevník sa bude môcť objavovať nádherné zbierky vzťahujúce sa k mestu. Od Gallo rímskych a stredovekých objektov a archívov. Spomienky z francúzskej revolúcie do mnohých druhov obrazov, sochy, nábytok, a umelecké predmety z rôznych časových období!

Pokiaľ máte radi mesto Paríž a lásky k obohateniu seba kultúrne aj osobne, budete dôkladne teraz múzeum CarnavalT! Budete sa diviť, jej cennými zbierkami, jeho architektúra, a atmosféra, ktoré sú pre Paríž také typické!

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

Najlepšie Čo robiť v Paríži zadarmo

 

2. Notre Dame De Paris

Zdá sa mi to, alebo zakaždým, keď niekto zmieni Notre Dame, Len si myslím o Victor Hugo nezabudnuteľnú Hrbáč Notre Dame? Či už máte radi film, alebo nie, Tento chrám je jedným z tých návštevy. Je to nielen poriadnej stredoveká katolícka katedrála, je to však aj najlepší príklad francúzskej gotickej architektúry!

tieto vitráží (pozoruhodne Rose Window), využitie architektonických detailov ako oporné oblúky a sochy, aby to musíte vidieť bez Paris skúsenosti. Pre dosiahnutie čo najlepších fotenie od katedrály vyšplhať zvonice na účel vtáky-eye Paríža. Pre pohľad na katedrálu sám, Square Jean XXIII poskytuje dobrý Vantage bod, aby sa zadný pohľad na krásnu pomníka. Najlepší zo všetkých? Je na našej 10 Voľný Čo robiť v Paríži. prečo? Uhádol si to. Je to zadarmo!

Paríža do Marseille Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Som rád, že Marseille Vlaky

Marseille do Clermont Ferrand Vlaky

Najlepšie Čo robiť v Paríži zadarmo

 

3. Najlepšie Voľný Čo robiť v Paríži: Pantheon

toto krásna budova Pôvodne bol postavený ako miesto uctievania. však, V súčasnej dobe to bol prevedený na mauzóleu. Je držiteľom pozostatky niekoľko pozoruhodných Parížania; Victor Hugo, Marie Curie, Alexandre Dumas, aby vymenovali len niekoľko! Ikonická silueta Panteónu a kupola sú posadené na vrchole Montagne Sainte Genevieve., historickej kopec Latinskej štvrti.

Od apríla do októbra, Turisti si môžu vychutnať jemné zobrazenie kapitálu z kolonády kopule. Neoklasicistická architektúra pripomína Pantheon v Ríme. Bol pochovaný v Pantheonu je považovaný za jeden z najvyšších vyznamenaní venoval na občanovi. Nápis na stene pri vchode do cintorína nesie svedectvo tohto sentimentu. Do veľkých mužov, vďačný vlasť.

Kedy môžete navštíviť zadarmo? Myslel, že sa nikdy pýtať! Voľný vstup každú prvú nedeľu v mesiaci od 1 Od novembra do 31 marec. Free for tí dole 26 z krajín v rámci Európskej únie, rovnako ako primárny a sekundárny učitelia. Zadarmo pre návštevníkov so zdravotným postihnutím a so sprievodnou osobu, rovnako ako uchádzači o zamestnanie a ktorí dostávajú francúzskych štátnych dávok. To je tiež zadarmo pre mládež a deti.

Paris Rouen Vlaky

Rouen je Parížskej Vlaky

Paríža do Calais Vlaky

Rouen do Calais Vlaky

Pantheon

 

4. Canal Saint Martin

Tiež v blízkosti je zálievka svoj voľný Čo robiť v zozname Paris Pre zadarmo. Chôdza dĺžku Canal St Martin! To zostane jedným z mojich obľúbených prechádzok v tomto meste. Človek-vyrobené cestách, Kanál je asi 4.5 km dlhá, spojovacie Canal de l'Ourcq na Seine. Pôvodne postavený v roku 1802 Napolean ako vyústenie rieky Ourcq, ktorej cieľom je priviesť pitnú vodu Parížania prešpikovaný možných ochorení, ako je cholera a úplavica.

Každých pätnásť rokov, takže kanálik vyťažené ho vyčistiť, ale v poslednej dobe je oblasť sama obklopuje kanál prešiel revitalizáciou. Nájsť úľ krčiem a barov šíri pozdĺž kanála. Táto oblasť je tiež obľúbeným miestom, kde sa stretávajú študenti. V populárnej kultúre, plocha kanál bol vystupoval v kine amelie ako miesto preskočiť kamene.

Ceny Marseilles do Lyon Train

Ceny za vlak Paríž - Lyon

Lyon je Parížskej Vlaky

Lyon Avignon Vlaky

Canal Saint Martin

 

5. Najlepšie Voľný Čo robiť v Paríži zadarmo: Des Buttes Chaumont Park

Naša prvá Park na našom 10 Voľný Čo robiť v zozname Paríž! Tento krásny mestský park sa nachádza v severovýchodnej časti Paríža. Funkcia tohto zeleného parku sa skladajú z umelé jazero s pokojne plávanie kačice, skalnatý ostrov centrálne k jazeru s názvom Ile de la Belvedere, chrám Sibyl (na pamiatku starovekej rímskej chrámu Vesta v Tivoli) posadený päťdesiat metrov nad jazerom. Nájsť mosty spájajúce ostrov so zvyškom parku, centrálne promenáda chodiť, a rozľahlé zelené trávniky.

La Rochelle do Nantes Vlaky

Toulouse do La Rochelle Vlaky

Bordeaux do La Rochelle Vlaky

Paris La Rochelle Vlaky

 

 

6. Arc de Triomphe

Ďalšia super-slávna miesto na návšteve to je, samozrejme, zadarmo! triumfálny oblúk, inšpirovaný Roman Arch of Titus, Tento pamätník pripomína životy francúzskych nacionalistov, ktorí bojovali vo francúzskej revolučné vojny a napoleonských vojen. Pod oblúkom sa nachádza hrob neznámeho vojaka z prvej svetovej vojny a je označený večný plameň, ktorý bol horiace od Deň prímeria v 1921. Fasády zdobí šesť veľmi dôležitých reliéfov, z ktorých každý zobrazuje kľúčové momenty revolučných a napoleonských vojen. Patrí medzi ne generála Marceau pohrebe, bitkách pri Slavkove, Arcole, Jemappes, a Aboukir, a pád Alexandrie.

Získanie prístupu k vyhliadkovej plošine a vidieť oblúk zblízka robí stojí peniaze, ale pohľad, alebo snímku tejto impozantnej pamätník od Champs-Elysées alebo cirkulujúci autobus alebo auto je úplne zadarmo.

Paríža do Le Mans Vlaky

Nantes do Paríža Vlaky

Paríž Rennes Vlaky

Rouen Lille Vlaky

Arc de Triomphe

 

7. Najlepšie Voľný Čo robiť v Paríži: parc Monceau

To je verejný park, ktorý bol pôvodne získané vojvodu z Chartres. On je bratranec kráľa Ľudovíta XVI. Park bol navrhnutý tak, aby sa podobal anglickú záhradu Louis Carmontelle. Existuje mnoho nápadné architektonické prvky, ktoré zdobia záhradu. Patrí medzi ne malé rotunda na hlavnej bráne parku, miniatúrne staroegyptskej pyramídy, rímsky kolonáda, čínsky tvrz, holandský veterný mlyn, a ďalšie zaujímavosti z celého sveta. Návštevu parku je ako na návšteve kultúrnych divy sveta all in miniatúra.

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence Vlaky

Marseille Provence Vlaky

parc Monceau

 

8. Zadarmo Módna show v Galeries La Fayette

Túžite zistiť, čo je nové a deje sa v hlavnom meste sveta tohto štýlu? Potom si nenechajte ujsť príležitosť k účasti na jednom z voľných módnych prehliadok konaných v Galeries La Fayette, každý piatok na 3 popoludnie. Uistite sa, že si vytvoriť svoj rezervácie on-line, vopred na zabezpečenie dostupnosť na požadovanom termíne. tiež, ďalšie vynikajúce zadarmo aktivita, ak ste na Galeries La Fayette, je navštíviť strešnú terasu pre jeden z najlepších pohľadov na Paríž. Urobiť nejaké okno nakupovanie neskôr v nákupnej pasáži sám, Ak máte viac času.

Lyon do Toulouse Vlaky

Paríža do Toulouse Vlaky

Som rád, že Toulouse Vlaky

Bordeaux Toulouse Vlaky

Zadarmo Módna show v Galeries La Fayette

 

9. Open Air Cinema At The Parc De La Villette

Táto voľba voľných vecí, ktoré sa v Paríži nie je po celý rok, ale môžete si vychutnať vonkajšie kino v mesiacoch júl a august (Od štvrtka do nedele) v jednej z mestských najväčších parkov. Tieto ukážky sa líši od klasického kina viac súčasných filmov. Rezervujte si lehátko a byť pripravení na nejakú filmovú radosti, akonáhle sa zotmie.

Lyon Nice Vlaky

Paríž Avignon Vlaky

Som rád, že Avignon Vlaky

Marseilles Avignon Vlaky

Open Air Cinema At The Parc de la Villette

 

10. Watch Free Light Show At The Eiffel Tower

za tmy, každú celú hodinu po dobu piatich minút Eiffelovka iskrí a poskytuje svetelnú show pre všetkých divákov, to zostane krém de la krém vecí zatiaľ robiť v Paríži. Place du Trocadero vám poskytne tú najlepšiu sedačku k výstave v mestečku.

Montpellier Marseille Vlaky

Som rád, že Marseille Vlaky

Paríža do Marseille Vlaky

Toulouse do Marseille Vlak

Watch Free Light Show At The Eiffel Tower

 

Pripravení šetriť peňaženku niekoľko eur? skvelý! Vlakové lístky nie sú medzi Voľný Čo robiť v Paríži, však, pri použití Save A Train sú určite nie je drahý!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “10 Voľný Čo robiť v Paríži” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/free-things-paris/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)