Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 21/02/2021)

Po prvé, tam bude zdarma vlaky za do 30,000 dospievajúci toto leto. Počet voľných vstupeniek môže dokonca zvýšiť v závislosti od dopytu. Európska únia navyše oznámila, že bude ponuka k dispozícii pre dospievajúcich vo veku 18 a mladší. Vzhľadom na počet voľných lístkov na vlak, Náklady pre EÚ nesmie prekročiť 12 miliónov libier.

 

zadarmo vlaky
EÚ ponúkať voľné vlaky v lete.

 

Prečo dať preč vlakov voľné vstupenky?

In 1972 staniciach V Európe bola plná mladých ľudí v lete. pretože lety boli stále veľmi drahé v tomto okamihu, $38 Pre vlak nahrávka v celej Európe sa zdalo atraktívna. Okrem toho, nočné vlaky robil to Ubytovanie bolo veľmi cenovo. Tiež, vlak prejde zahŕňal všetky západná Európa. In 1998 vlak prejde, ktoré dovtedy boli k dispozícii len pre osoby mladšie 26 sa odstráni veková hranica. Interrailing už nebol taký populárny, a krajiny začali uvádzať svoje vlastné ceny pre turistov využívajúcich ich vlakovú dopravu. Ďalej, Lacnejšie rokmi potom boli k dispozícii v podstate odchádza medzikoľajové ako drahé a neefektívne spôsob, ako cestovať v Európe. Teraz sa Európsky parlament rozhodol, že chce znova zvoliť interrailing ako obľúbenú možnosť pre dospievajúcich, a pridelil ho 12 miliónov libier na projekt.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Ako požiadať o bezplatné vlaky

Aby bolo možné žiadať o jeden z voľnej vstupenky, je potrebné podať žiadosť do Európsky portál pre mládež v júni. Porota potom bude prideľovať 15,000 lístky na vlak zadarmo. Kým druhá sada 15,000 Vstupenky bolo plánované, že bude nakoniec závislé na rozpočte a spätná väzba od začiatku 15,000 účastníci. Presné termíny pre odovzdanie bude medzi 12. júna a jún 26. Máte nárok žiadať o letenku, ak bude 18 rokov na 1. júla. 1900 z týchto voľných vlakov vstupenky budú pridelené britským žiadateľom. podobne, Francúzsko a Nemecko taktiež dostanú 1900 lístky. na rozdiel, Írski žiadatelia dostanú iba 140 lístky.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Praha do Berlín Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

najlepšie aplikácie

Aby mohla byť považovaná za medzi najlepšie aplikácie pre voľne vlakov, ktoré je potrebné preukázať nasledovné;

Po prvé, vaša motivácia k návšteve aspoň jedno miesto európskeho kultúrneho dedičstva. Okrem toho, budete musieť zodpovedať kvíz o mieste európskeho kultúrneho dedičstva. Súčasťou kvízu budú aj otázky týkajúce sa volieb mládeže a volieb do Európskeho parlamentu.

Ďalej, budete musieť vyjadriť želanie, aby sa stal DiscoverEU veľvyslanec. Táto požiadavka by mal zahŕňať podávanie správ vašich cestovateľské zážitky a Vďaka svojej fotografie k dispozícii DiscoverEU výročiu výstavu fotografií v Európskom parlamente.

Letisko Lyon do Nice vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

Si najlacnejšie vstupenky k dispozícii vlakový spoj s nami

Pretože vieme, že hľadáte najlepšiu cenu, takže ak ste nedostal zadarmo vlaky lístky, sme poskytli rýchly vyhľadávač na vyhľadanie lacné lístky rýchlo. Chceme, aby ste cestovať a platiť menej. Vstupenky nákup vlakové využívajúci viac platobných možností, vrátane kreditnej karty, PayPal, a Alipay. Či už hľadáte nádherná scenéria, dobré jedlo, romantické cesty alebo akýkoľvek iný dôvod na ceste do Európy, sme schopní poskytnúť vám najlepšie vstupenkou.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffree-trains-summer-teens%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)