Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 24/12/2021)

Plánovanie samostatného výletu môže byť hektický aj pre ostrieľaného cestovateľa, najmä pokiaľ ide o výber správneho cieľového miesta na návštevu a správnych aktivít, na ktorých sa môžete zúčastniť. Ale hlavne, pretože to chcete najlepšie využiť na sebapoznávanie.

Byť sám na ceste vám umožní navštíviť, kamkoľvek chcete, kedykoľvek chcete, bez toho, aby ste sa museli riadiť harmonogramom niekoho iného. Tiež, môžete sa viac vyzvať tým, že budete medzi úplne cudzími ľuďmi, čo zvyšuje vašu sebadôveru, a samozrejme, samorast.

To už bolo povedané, máte na pamäti cieľ svojej cesty za objavením seba samého? Tento článok zdôrazňuje 7 z najzábavnejších miest na návštevu sólo.

 

1. Miesta, ktoré treba navštíviť na výlete za objavením seba samého: Austrália

Austrália je vďaka svojej vysnívanej destinácii väčšiny potápačov nekonečné možnosti potápania pre amatérskych aj skúsených potápačov. A to aj v prípade, že nie ste pripravení sa potápať, budete sa dobre baviť objavovaním mnohých skrytých pokladov, ktoré krajina ponúka. Austrália je tiež domovom najviac vyhynutých resp ohrozené druhy zvierat, takže budete mať vzácnu šancu na interakciu s miliónmi rokov starými fosíliami v okolí.

Ale žiadna z uvedených skutočností nie je hlavnou skutočnosťousynu, prečo sme Austráliu zaradili medzi top destinácie pre sólo cestovateľov. Kľúčovými dôvodmi sú večný mier v krajine, spoľahlivé verejná doprava, a lacné možnosti ubytovania. V Austrálii budete veľmi v bezpečí.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

Self-Discovery Trip to Australia

 

2. Thajsko

Kultúra je tu bohatá a jedlo chutné, takže budete mať kopu jedla a kultúrnych vecí, ktoré môžete preskúmať a učiť sa od miestnych, ak vôbec budete mať čas nazvyš. Ubytovanie a doprava sú tu veľmi dostupné, nehovoriac o tom, ako prístupný Bangkok je zo všetkých kútov sveta. A ak je vaša myseľ znepokojená alebo znepokojená, vždy môžete vstúpiť do chrámu alebo meditačného centra a meditovať.

Luxemburg do Bruselu s vlakom

Antverpy do Bruselu s vlakom

Amsterdam do Bruselu s vlakom

Paríž do Bruselu s vlakom

 

Solo trip to Thailand

 

3. Miesta, ktoré treba navštíviť na výlete za objavením seba samého: Anglicko

Pred pár rokmi, Londýn bol najnavštevovanejším mestom na svete pre sólo turistov. Už len to by vám malo povedať, že toto je bezpečné miesto, keď nemáte spoločnosť. Buckinghamský palác je v súčasnosti najväčším lákadlom pre sólo cestovateľov, ale nie je jediný v Londýne. Ak chcete vidieť najviac atrakcií v obmedzenom čase, Stačí sa pripojiť do Londýna pešia prehliadka zadarmo pri ďalšej návšteve mesta.

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Paríž do Londýna s vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

Visit The Big Ben in London on your solo trip

 

4. Nový Zéland

Baví vás samotná jazda na veľké vzdialenosti? Mnoho jediných cestujúcich miluje Nový Zéland pre možnosti jazdy priznáva im to. Všetko, čo potrebujete, je zapožičať si obytný automobil alebo obyčajné auto a ísť tam, kam vás zavedú cesty. Toto je nádherná krajina preskúmať. Miestni obyvatelia sú tiež veľmi ústretoví a ochotní, kedykoľvek potrebujete pomoc.

Z Florencie do Milána vlakom

Florencia do Benátok s vlakom

Z Milána do Florencie vlakom

Benátky do Milána vlakom

 

Self discovery trip to New Zealand

 

5. Miesta, ktoré treba navštíviť na výlete za objavením seba samého: peru

Takmer každé nové miesto, ktoré je vaša návšteva špeciálne, je z konkrétneho dôvodu, ale Peru je jednou z krajín, ktoré jednoducho vynikajú. Toto miesto ohromilo toľko ľudí svojimi prírodnými krásami a pokladmi, že ľudia toho nemôžu jednoducho nabažiť. jeho bohatá história, hory, a tradičná kultúra, ktoré sú zaujímavé pre každého návštevníka. teda, zažiť všetky svoje národné poklady, absolvovať prehliadku Peru, a zoznámiť sa s krajinou.

Z Frankfurtu do Berlína vlakom

Lipsko do Berlína s vlakom

Hannover do Berlína s vlakom

Z Hamburgu do Berlína vlakom

 

 

6. USA

USA sú rôznorodé, takže sa nikdy nebudete cítiť mimo miesto bez ohľadu na to, odkiaľ pochádzate. Krajina je tiež veľmi rozľahlá a má všetko, čo potrebujete, aby to boli hory, parky, divoké zvieratá, alebo pláže. Apropo pláže, nabudúce v USA musíte navštíviť Floridu a zaplávať si v bielom piesku. Ďalej, Disney môže byť dokonalým cieľom vašej cesty samorastu, pretože vás vráti späť k spomienkam na vaše detstvo, a trochu trpkej sladkej nostalgie nikdy nikoho nezranila. A ak potrebujete pokojný čas sám, vždy môžete zostať v dovolenkový prenájom preč od davov.

Salzburg do Viedne s vlakom

Mníchov do Viedne s vlakom

Graz do Viedne s vlakom

Praha do Viedne s vlakom

 

New York is a perfect destination for solo travelers

 

7. Miesta, ktoré treba navštíviť na výlete za objavením seba samého: Japonsko

Japonsko je v oblasti technológií o míle pred ostatnými krajinami. Ak ste technologický futurista alebo investor, objavovanie obchodných príležitostí, ktoré toto mesto má, vás určite osvieži. Krajina je tiež domovom krásne chrámy, špičkové hotely, a reštaurácie, ako aj najlepšie skryté prírodné poklady Ázie. Čo je viac, vďaka efektívnym dopravným systémom bude váš sólový výlet zábavný a bezproblémový. Ak ste milovníkmi hudby, môžete si vziať so sebou laptop a hudobný softvér nechať vás zasiahnuť inšpiráciu a možno vydať nádherné zvuky, ktoré symbolizujú vaše osamelé výlety.

Mníchov do Salzburgu vlakom

Viedeň do Salzburgu vlakom

Graz do Salzburgu vlakom

Linec do Salzburgu vlakom

 

Self discovery trip in Japan

8. Malajzia

V Malajzii je veľa vecí, ktoré môžete urobiť a naučiť sa, ale najzaujímavejším faktom o tejto krajine juhovýchodnej Ázie je, že väčšie percento populácie hovorí anglicky. To znamená, že pri samostatnom cestovaní len ťažko stratíte smer. Krajina má pláže, hory, potápačské miesta, a všetko, čo by ste potrebovali na relaxáciu a užívanie si života na vlastnú päsť.

Dusseldorf do Mníchova vlakom

Drážďany do Mníchova vlakom

Norimberg do Mníchova s ​​vlakom

Bonn do Mníchova s ​​vlakom

 

Traveling solo to Malaysia

 

Na záver

Batoh a sólo cestovanie sa stávajú populárnymi každým dňom kvôli flexibilite, ktorá sa vyzráža. Postupujete správne. Nezabudnite, že na ubytovanie máte dostatočný rozpočet, jedlo, a dopravné potreby, pretože ak si chcete vychutnať svoje objavovanie na cestách, musíte byť samostatní.

 

tu na Uložiť vlak, radi vám pomôžeme naplánovať si zábavné miesta, ktoré navštívite na výlete za sebavedomím vlakom.

 

 

Chcete vložiť na svoj web príspevok s názvom „Zábavné miesta, ktoré môžete navštíviť na výlete za objavením seba samého“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Ffun-places-visit-self-discovery-trip%2F– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)