Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 28/08/2021)

Uložiť vlak Je vám prinesie 5 Najviac Očarujúce Skryté Drahokamy V Belgicku na návštevu! Tam je viac, Belgicko, než len pivo. Objavovať podivné hrady, tajné sochy, a mestá, ktoré boli ešte na svoj radar, ale úplne by mal byť! Belgicko má nemálo skryté drahokamy, môžete sa čoskoro zamiluje.

 

1. Na Podceňovaný Meste Mechelen

Mechelen je na polceste medzi Bruselom a Antverpami. Do centra mesta sa vyznačuje tým, sedlová renesančných domov, starostlivo zrekonštruovaná, kým je trh dominuje gotická katedrála na jednej strane a radnica, tiež Gothic, na druhej. Mechelen je často prehliadaná v prospech najpopulárnejších destinácií. Avšak, scratch pod povrchom a čoskoro zistíte, krásne Belgicko zúčtovania, ktorý je viac ako za váš čas, zatiaľ čo v krajine a určite jeden z Skryté Drahokamy V Belgicku na návštevu!

Brusel-na-Mechlen Vlaky

Antverpy do Mechlen Vlaky

To-Mechlen Vlaky

Leží na Mechlen Vlaky

Mechelen Most Charming Hidden Gems In Belgium

 

2. The Sugar Town Of Tienen

Mestečko, ktoré by mohli (s cukrom!) Ak ste už niekedy užili kocky cukru vedľa svojej čerstvej kávy alebo pohár čaju, potom nie je pochýb o tom, že bude pravdepodobne boli spracované v malom mestečku Tienen. Tento malý mesta nie je ďaleko od Leuven. Z vychodenej cesty av samom srdci Flámskeho Brabantska vo Flámsku, táto osada bola raz na srdce Rímskej keramiky a skla, takže! To je jeden z hlavných dôvodov, prečo je to jeden zo skrytých pokladov v Belgicku k návšteve!

V Tienene je toho viac, ako sa na prvý pohľad zdá. Pozrite sa nad rámec zrejmých hlavných kostolov. Nasávať atmosféru a ochutnať miestnu kuchyňu (tradičnej flámsky kuchyne zahŕňa veľa mäsa ťažkých sponky, ako je dusená mäsa, karbonátky, a slávky).

Zjavnejším znakom mesta je Sint Germanuskerk, pozoruhodný románsky kostol zavŕšený UNESCO zvonica a datuje do 13. storočia. Počas júla a augusta, Carillon Koncerty sa konajú každú stredu. Pridajte ju do svojho kalendára!

Leží na Desať Vlaky

Brusel na Desať hodín Vlaky

Antverpy do Tienen Vlaky

Namur, na Desať hodín Vlaky

Tienen Most Charming Hidden Gems In Belgium

 

3. Hoeilaart, flámsky Brabant

môžete ľahko stihnúť vlak s pomocou Uložiť Vlak do Bruselu. Potom je rýchly tridsať minút jazdy južne v meste Hoeilaart. Tu nájdete bránu do Sonian Forest a jeden z 5 Najviac Očarujúce Skryté Drahokamy V Belgicku navštíviť!

Pokiaľ máte radi poznávanie prírody, to je ideálny základňu,, mimo rušnej Bruselu. Navštívte Forest múzeum Jan van Ruusbroec, dozvedieť sa o lese a potom sa vydať na jednu z mnohých turistických trás.

Hoeilaart má iný skrytý klenot; je domovom pre najlepšie hrozno v Belgicku. Hoeilaart bol kedysi známy ako sklenené mesto pretože všetky hrozna vyplnené skleníky. Kým produkcia sa znížil v priebehu rokov, Hoeilaart hrozno sú stále cenené po celej krajine, a predať tak rýchlo, najlepšie je ísť priamo k zdroju dostať svoje ruky na ne.

Lille na Hoeilaart Vlaky

Brusseles-na-Hoeilaart Vlaky

Antverpy do Hoeilaart Vlaky

Liege, aby Hoeilaart Vlaky

Hoeilaart, Flemish Brabant, Belgium

 

4. Očarujúce Skrytý Klenot – Tongeren, Limburg

Navštívte najstaršie mesto v Belgicku. Prezývku dostal vďaka svojej bohatej Gallo Rímskej histórie. Známky tejto histórii sú viditeľné v celom meste, ale najlepším východiskovým bodom je ocenené rímske múzeum Gallo. Akonáhle budete mať ponorený sám seba v interaktívnych exponátov, vyraziť do ulíc na jednom zo seba navádzaných pešie túry objavovať vrstvy histórie v Tongerene.

Toto mestečko má dve UNESCO uvedené pamiatky, zvonica baziliky Panny Márie, Beguinage. Dozvedieť sa o živote Beguines, Ženy, ktoré sa sami zapojili do kostola, Na Beguinage múzea Beghina. V nedele, Tongeren hostitelia Beneluxs najväčšie antické trhu, s viac než 350 stánkovia predávajúci starožitnosti zo všetkých období histórie.

Ak ste ešte stále nemali vyplnenie minulosti 5 Najviac Očarujúce Skryté Drahokamy V Belgicku, zastaviť na neďalekom zámku Alden Beisen na prechádzku cez malebnej formálne záhrade.

Maastrichtu Tongeren Vlaky

Liege, aby Tongeren Vlaky

Aachen na Tongeren Vlaky

Bonn do Tongeren Vlaky

Tongeren, Limburg, Belgium

 

5. Očarujúce Skrytý Klenot – binche, Hainault

Mesto Binche v Belgickom regióne Hainaut vyzerá ako mnoho iných malých mestách, vo Valónsku. To je ospalý druh mieste s iba jedným z hlavných turistická atrakcia, vynikajúce Medzinárodné múzeum karneval a masky, alebo MAMA.

V dňoch viesť k Popolcovej stredy, Binche je niečo, ale ospalý. Karneval Binche je svetový unikát a určite skrytý klenot! Oslava zahŕňa prepracované kostýmy, hudba, tanec, a spravodlivé trochu pitia a zábavy! To je tak osobitného na tom,, je zapísaný ako majstrovské diela ústneho a nehmotného dedičstva ľudstva UNESCO.

Tradícia a obrady sa môže zdať úplne nevysvetliteľné pre cudzincov, našťastie MAMA je tam vysvetliť, všetko v jasných detailoch. Účasť na Karneval Binche je naozaj nezabudnuteľný zážitok.

Brusel na Binche Vlaky

Antverpy do Binche Vlaky

Lille na Binche Vlaky

Remeši na Binche Vlaky

 

 

pripravení objaviť 5 Najviac Očarujúce Skryté Drahokamy V Belgicku? Potom zamierte na viac než Uložiť vlak teraz. Kniha priebehu niekoľkých minút bez skrytých nákladov, Len Skryté poklady!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najviac Očarujúce Skryté Drahokamy V Belgicku” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhidden-gems-belgium%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)