Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 05/11/2021)

Úžasné výhľady, farebné a zábavné, v každom meste, o ktorom snívate, že ho navštívite, sú úžasné basketbalové ihrisko. Ak ste nadšený basketbalista, pro, alebo si len chcete natočiť niekoľko obrúčok, toto sú tí 10 najlepšie dovolenkové miesta so skvelými basketbalovými ihriskami.

 

1. Mníchov Nemecko 3D basketbalové ihrisko

Domov jedného z nich najúžasnejšie futbalové štadióny v Európe, Mníchov je zábavné a skvelé miesto pre aktívnu dovolenku. Ak si chcete nacvičiť nejaké obruče na úžasnom basketbalovom štadióne, potom by ste si mali zacvičiť na mníchovskom 3D basketbalovom ihrisku. potom by ste si mali zacvičiť na mníchovskom 3D basketbalovom ihrisku posunie vašu hru na novú úroveň hrudiek, a ak sa ti tu podarí buchnúť, uspejete kdekoľvek.

Inými slovami, 3D basketbalové ihrisko vás bude inšpirovať k ďalšej hre. Budete musieť držať krok nad hrudkami po celom tomto bláznivom kurte. Okrem toho je basketbal vo výbornom stave pre každú hru, ak chcete zostať aktívny na dovolenke, a samozrejme vezmite so sebou svoj tím.

Dusseldorf do Mníchova vlakom

Drážďany do Mníchova vlakom

Norimberg do Mníchova s ​​vlakom

Bonn do Mníchova s ​​vlakom

 

Munich Germany 3D Basketball Court

 

2. Basketbalové ihrisko Pigalle v Paríži

Väčšina turistov cestuje do Paríža za nákupmi a dobrým životom, pre relaxačnú alebo romantickú dovolenku. Zatiaľ čo Paríž je obľúbeným miestom pre vysnenú a rozmaznávajúcu dovolenku, je to tiež skvelé miesto pre outdoorové aktivity. Paríž má veľa parkov a rieku Seinu na prechádzku, alebo na bicykli, okrem toho najfarebnejšie basketbalové ihrisko.

Basketbalové ihrisko Pigalle je výtvorom spoločnosti Nike, chorého štúdia, a francúzska módna značka Pigalle. Ich spolupráca vytvorila toto šialenstvo, zastrčený medzi 2 bytové domy basketbalové ihrisko. Pigalleove gradientové farby sú super funky, uprostred parížskej štvrte. Tento basketbal je úplne funkčný a je skvelé naň strieľať 17 Ulica Duperre.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

Pigalle Basketball Court In Paris France

 

3. Strešný radničný súd v Dubrovníku, Chorvátsko

Dubrovník je nádherná dovolenková lokalita, obklopený výhľadom na Jadranské more. Terakotové strešné domy všade, biele fasády proti tyrkysovému moru, každoročne priláka stovky turistov. Dubrovník je obklopený kamennými mestskými hradbami, dobre zachované po stáročia, a tak je aj jedným z najlepšie navrhnutých basketbalových ihrísk na svete.

Toto basketbalové ihrisko je priamo na streche radnice, s úžasným výhľadom na Jadranské more. Len si predstavte, ako strieľate obruče s úchvatným výhľadom na Staré mesto a modrým nekonečným horizontom. Strešné radničné basketbalové ihrisko je bezpochyby jedným z najväčších basketbalových zápasov na svete.

 

Unique Basketball Court in the Rooftop City Hall of Dubrovnik Croatia

 

4. Basketbalové ihrisko House of Mamba Šanghaj Čína

Šanghaj je jedným z najmodernejších a najzábavnejších miest na svete. Myslíme na mrakodrapy, a orientačné body väčšie ako život, a aby toho nebolo málo, je basketbalové ihrisko House of Mamba, od Nike. Toto epické basketbalové ihrisko je zábavné a inovatívne, perfektne navrhnuté pre jedno z najlepších dovolenkových miest na svete.

Šanghajské basketbalové ihrisko House of Mamba je basketbalové ihrisko v plnej veľkosti, ktoré je úplne vybavené pre vašu najlepšiu hru. Kurt bol navrhnutý pre turné Nike Rise v Číne, a budete ohromení reaktívnou LED vizualizáciou. Takže, každým krokom obruče sa podlaha rozžiari, a davy kričia od úžasu.

 

 

5. Brighton Beach Court Anglicko

Piesočnatá zlatá pláž, skvelá promenáda, a čerstvý morský vzduch, Brighton je skvelá dovolenková lokalita. Zatiaľ čo Anglicko je väčšinou známe sivou oblohou, Brighton je nádherná prímorská dovolenková destinácia. Prímorská poloha mesta Brighton je ideálna pre outdoorové aktivity.

Strieľanie obručí pod slnečným žiarením a dokonca aj skákanie z ihriska priamo do mora sú úžasným zážitkom. Brightonské plážové basketbalové ihrisko má skvelé podmienky pre akýkoľvek typ hráča alebo hry. Takže, ak hľadáte skvelú aktívna dovolenka, basketbal, plávanie, a relaxácia na pláži je úžasný spôsob, ako relaxovať a znova načerpať novú energiu.

 

Brighton Beach Court In England

 

6. Basketbalové ihrisko Nike Thames River London

Môžete stráviť 8 dni v Londýne, a stále neobjavíte všetko, čo toto vzrušujúce mesto môže ponúknuť. Od nakupovania po umenie a hudbu, Londýn je skvelým miestom na dovolenku jednotlivci a rodiny. teda, neprekvapí vás, že Londýn je skvelé mesto pre vonkajšie aktivity, s úžasnými parkmi a riekou Temža.

Regal & Basketbalové ihrisko Jordan na rieke Temža je úžasné vonkajšie basketbalové ihrisko. Hráči si medzi hrami užívajú príjemný osviežujúci vánok od rieky a môžu sa pokochať nádherným výhľadom na rieku a mesto. navyše, Dizajn ihriska ponúka špičkové podmienky s prenosnými nastaviteľnými obručami a vzorovanou podlahou Nike pre hladkú hru bez zranení..

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Paríž do Londýna s vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

7. Belgické basketbalové ihrisko v Aalst

Nádherné na jeseň, veľmi preplnené v decembri, keď stovky turistov dorazia na každoročný festival Aalst, je tu ďalší dôvod, prečo navštíviť Aalst po celý rok. Jedna z najpozoruhodnejších vecí tu je Aalstovo farebné basketbalové ihrisko, dielo výtvarníčky Katrien Vanderlinden. S rôznymi tvarmi rôznych farieb, Vanderlinden založila svoje umenie na detskej hre, Logické bloky.

Takže, Aalst bolo vždy skvelým dovolenkovým miestom, a toto nové basketbalové ihrisko je najlepšie na to, aby ste si na dovolenke udržali kondičku. Nielen to, ale dizajn je skutočne úchvatný a stojí za hodinovú cestu z Bruselu, aby ste obdivovali jedno z najunikátnejších basketbalových ihrísk v Európe.

Luxemburg do Bruselu s vlakom

Antverpy do Bruselu s vlakom

Amsterdam do Bruselu s vlakom

Paríž do Bruselu s vlakom

 

Kids playing basketball in Aalast, Belgium

 

8. Nosara Kostarika

S panoramatickým výhľadom na Tichý oceán, svieže zelené hory, a tropické počasie, Kostarika je rajom pre každého cestovateľa. Len tak sedieť a sledovať horizont, alebo prechádzky po pláži vás uvedú priamo do relaxačného režimu.

Kostarika je vysnívanou destináciou všetkých, na relaxáciu alebo surfovanie a zábavu vonku. teda, nie je prekvapením, že jedna z najúžasnejších prázdninových víl má skvelé basketbalové ihrisko. Finca Rakúsko Naša vila má úžasné basketbalové ihrisko s výhľadom na Pacifik a bazén. Čo viac potrebuje človek na luxusnej dovolenke?

 

Seaview Basketball Coutry in Nosara Costa Rica

 

9. Hongkongské basketbalové ihrisko

Vibrujúce, inovačný, vzrušujúce, a zábava, Hongkongské basketbalové ihrisko je ikonické rovnako ako jeho domov. Hong Kong je jedným z nich najlepšie miesta na návštevu v Číne vďaka svojej kozmopolitnej povahe. Od nádherných výhľadov po pláže a výlety po ostrove, Hongkong núti každého, aby sa vrátil znova a znova. Hongkongské basketbalové ihrisko je veľké, Nový, farebné, a nachádza sa v a skvelé susedstvo.

Basketbal Choi Hung Estates je jedným z najlepších basketbalových ihrísk v Hongkongu. navyše, je to tiež jedno z najfarebnejších miest, tak ideálny pre skvelé fotografie. Ak ste nikdy nenavštívili Hong Kong, určite si rezervujte výlet do tejto úžasnej destinácie, je to jedna z 10 najlepšie dovolenkové miesta so skvelými basketbalovými ihriskami.

 

Hong Kong Urban Basketball Court

 

10. Basketbalové ihrisko Tempelhof Berlín

Zábava v prírode je podstatou parku Tempelhof Feld. Z cyklistiky na basketbal, alebo len chlad, Tempelhof je perfektným miestom v uponáhľanom živote v Berlíne. Berlín má skvelý nočný život a je veľmi priateľský k všetkým svojim návštevníkom, preto nie je prekvapujúce, že mesto plánuje vyhovieť všetkým.

Berlínsky basketbal Tempelhof je jedným z veľkých basketbalových ihrísk v Európe. Nachádza sa pri vchode, na mieste na piknik, a obklopený zelenými stromami a trávou, Tento basketbal sa budete cítiť úžasne s každým nádychom a obručou.

Z Frankfurtu do Berlína vlakom

Lipsko do Berlína s vlakom

Hannover do Berlína s vlakom

Z Hamburgu do Berlína vlakom

 

Tempelhof feld park Basketball Court Berlin

 

My v Uložiť vlak vám radi pomôžu pri plánovaní cesty do nich 10 najlepšie dovolenkové miesta so skvelými basketbalovými ihriskami.

 

 

potom by ste si mali zacvičiť na mníchovskom 3D basketbalovom ihrisku? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Fholiday-locations-basketball-courts%2F– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)