Čas čítania: 5 minúty
(Aktualizované: 28/05/2021)

Tam je naozaj žiadny lepšie miesto, kde sa v láske než vyberanie Líbánkový destinácií v Európe.

S jednoduchosťou cestovanie vlakom, môžete navštíviť ton krásne destinácie Na svadobnú cestu. S dostatkom slnka, krásne zátoky, vinice, a nekonečné romantické hotelové a reštauračné možnosti, nie je divu, že Najlepšie medové týždne destinácií v Európe! Tu sú naše tipy Pre čo najlepšie využitie návštevy s niekým zvláštnym.

 

Medové týždne destinácií v Európe – Positano, Taliansko

Positano Pobrežie Amalfi - Medové týždne destinácií v Európe

 

Positano je CLIFFSIDE dediny na južnom Taliansku na pobreží Amalfi. Podľa legendy vytvorené Neptún, boha mora, ktorý bol mimo milovať za vílu. Jeho kamienkové pláže a strmé, úzke uličky lemované obchody a kaviarní je to, čo to je známa pre. Vy a váš partner by mal navštíviť Chiesa di Santa Maria Assunta predstavovať byzantskej ikony zo 13. storočia, Panny Márie.

Prečo nie odpracovať niečo z toho svadobná torta a vydajte sa na cestu k Gods turisticky chodnik, ktorá spája Positano s inými magické pobrežných miest. Dokončiť svoj deň voľna s prechádzku starobylými uličkami, objavovať autentických reštaurácií, a historické domy zasadené na kopci a vzorkovanie autentickej potraviny. Dalo by sa diviť, ako ste sa niekedy opustiť svoje medové týždne!

Toto malebné a romantické dediny je idylické miesto, kde stráviť niekoľko dní ako jeden z vašich medové týždne destinácií v Európe. Pohľad na béžovej, Ružová, žltej a terakotovej domy kaskádové dole po strane pobrežia na krištáľovo modré vodách Stredozemného mora je známa po celom svete a bol fascinujúci návštevníkov tejto fascinujúcej časti talianskeho pobrežia po celé stáročia.
Páči sa mi to vykročiť do sna, Positano je ideálnym miestom na oslave, že v láske! Tam je toľko, aby sa; ste si istí, že majú výlet na celý život.

Miláno Salerno Vlaky

Florence Salerna vlakov

Bari do Salerno Vlaky

Rím Salerno Vlaky

 

Medové týždne destinácií v Európe – Hvar, Chorvátsko

Hvar Chorvátsko - Medové týždne destinácií v Európe

 

Pokiaľ ide o hľadanie svoje najlepšie Líbánkový destinácií v Európe, Hvar, Chorvátsko je často na zoznamoch páry! Čeľusť-zvrhnutie prirodzenú krásu, starobylé opevnené mestá, a nekonečné modré jadranské more: Chorvátsko je vynikajúcou voľbou pre svadobné cesty na krátke vzdialenosti alebo romantickú miniprestávku. S dostatkom slnka, vinice, a možnosti reštaurácie, budete radi, keď medové týždne v Európe v tejto nádherné miesto určenia.

Usadil sa na dalmatínskom pobreží Chorvátska, Hvar je najpopulárnejšia letná ostrov destinácií v krajine. Vieme Svadby môžu byť drahé, takže budete radi vedeli, že je známy pre bytia cenovo dostupnejšie na zozname medové týždne destinácií v Európe!

Toto malé opevnené mesto plné gotickej architektúry sa na to ideálne hodí páry, ktoré hľadajú uvoľnené vibrácie s trochou histórie a poznávaním pamiatok počas dňa. Počas plavby je jedným z najlepších spôsobov, ako vidieť Chorvátsko všeobecne, a priznajme si to, tiež skvelý spôsob, ako dospieť k medové týždne-as tohto mesiaca, Uber oficiálne pristál v regióne, ale rozhodne nie tak, ako by ste si mohli myslieť.

Save Vlak nejde priamo na Hvar, Chorvátsko. Robíme, však, cestovať do súvislosti stanice že sa môžete dostať na miesto, kam chcete ísť!

 

UberBoat v Chorvátsku

Populárna dopravné aplikácie je uvoľňujúce UberBoat v Chorvátsku, takže je ľahšie ako inokedy, aby si deň na mori na šumivé Jadrane. Predtým bola zahájená v Miami a Istanbul, UberBoat je to, čo by sa stalo, keby jeho sexistické SUV sa dali dokopy s vlastnou jachtou. Váš pohotovosti charter bude rovnako jednoduché rezervovať na Uber aplikácie ako autá a budú k dispozícii v celom Chorvátsku ďalší populárny turistické hotspotov ako Splitu, Dubrovník, a Ostrov Korčula.

 

 

Medové týždne destinácií v Európe – Zurich, švajčiarsko

Zurich - Medové týždne destinácií v Európe

 

švajčiarsko nemusí byť na prvom mieste príde na myseľ, keď si myslíte, že medové týždne destinácií v Európe, ale je to určite Stojí za zváženie. Aj keď malé rozmery vzhľadom k väčšine európskych krajín, Švajčiarsko má vynikajúce prírodné scenérie. malebných dediniek, sofistikované miest, bohaté kultúrne dedičstvo, a ohromujúce pozadie pre vaše svadobné cesty, či už zavítate v zime, pružina, letné, alebo spadnúť.

Zürich je kultúrno pulzujúce mesto a na našich najlepších miest k návšteve. rozprávkový pruhy, scénické nábreží vychádzková, a zasnežené vrcholky hôr v pozadí vytvárajú úžasné obrázky! Niekoľko návrhov pre aktivity zahŕňajú; Prechádzky ruka v ruke okolo jazero Zurich pobrežia na okraji mesta. Prenajať vodných bicyklov vidieť mesto z unikátneho uhla. Potom, čo na palube, si môžete vziať v romantických výhľady kuriózne-hľadajú okolitých dedinách, sprevádzaná labute rezidentných.

V prípade nákupu za diamant je na programe dňa, potom ste na správnom mieste! Nájdete veľa z Zürichu Bahnhofstrasse, ktorý je často prezývaná Fifth Avenue Švajčiarska. V Zürichu luxe hodinárov a klenotníkov, ako aj obchodné domy, lákať zákazníkov s trblietavými výlohy.

Interlaken do Zürich Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Zürich Vlaky

Geneva do Zürich Vlaky

 

Náš posledný cieľ je – Rím, Taliansko

Rím - Medové týždne destinácií v Európe

 

Taliansko je hlavným mestom je pôžitkom pre novomanželka páry. to je jeden z najnavštevovanejších na zozname medové týždne destinácií v Európe, Je ideálne, aby si niekoľko prvých dní manželského života. od svojho dláždené ulice a pamiatok múzeí, divadla, romantické reštaurácia, budete mať nekonečné skúsenosti, aby si spoločne.

Musíte navštíviť rímske amfiteátre! Oni sú známi po celom svete pre svoju majestátnosť a pozornosťou k detailu. Prázdne divadla sú radosť pozerať. Až sa to začne ozývať vystúpeniami najlepších operných umelcov, zážitok je ťažké opísať.
Svedkami živé predstavenie opery v rímsky amfiteáter by mala byť na vašom zozname úloh.

Pre páry, prichádzajúce po iných talianskych mestách, dosiahol Rím vlakom môže byť ideálnou voľbou. Roma Termini, Rome lišta je spojená s rôznymi talianskymi a európske mestá. Rezervujte si miesto vopred. Použiť Uložiť vlaku rezervovať bez poplatku vlak výlety priebehu niekoľkých minút.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Bologna do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

 

Dúfame, že vám dal nejakú inšpiráciu pre vaše medové týždne destinácií v Európe. Uistite sa, že si všetky svoje cestovanie vlakom cez Save A Train na zabezpečenie rýchlej, cenovo dostupný servis!

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkaz na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhoneymoon-destinations-europe%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite k kód pre vloženie)