Čas čítania: 2 minút
(Aktualizované: 19/08/2022)

Hľadáte spôsob, ako navštíviť Nórsko? Väčšina návštevníkov Európy nájsť vlak cestovať luxusným potešenie. Vieš prečo? To umožňuje prístup k panoramatickým výhľadom, ktorá vás dovezie do snov z reálneho sveta. Zoberme si tu niektoré z vecí, ktoré by ste mali vedieť, kým na vlak-výlet do Nórska. Potom, čo prechádzal týchto údajov, môžete ľahko nájsť Vlak v Website dokončiť veci.

 

Rail Preukazy

železničné prechádza, rovnako ako väčšina krajín, mať hodnotu v Nórsku príliš (Keď cestujete vyššie 14 dni). Je to obrovský šetrí peniaze a poskytuje ďalšie pohodlie chmeľu vlaky pri rýchlosti, a plán. Môžete porovnať náklady všeobecne, s cenou koľajového priechodu, pre počet dní budete očakávať, že strávi vo vlaku. niektoré z autobus a dokonca aj trajektové trasy, sú zľavnené ak máte železničnej prihrávke. Môžete sa pozrieť na autobusovej a trajektové spojenie na ktoré sa vzťahuje táto odovzdať svoje cestovné trase.

 

Na ceste vlakom po prečítaní tipy turizmu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

všeobecne, Turisti si lístky jeden vlak oveľa pohodlnejšie, aby pokryli celú Nórska. Je tiež lacnejšie vo väčšine prípadov.

 

výhrady

Možno budete musieť miestenky v niektorých prípadoch, ktoré stoja $ 5-20 za mnohých Dlhé jazdy vlakov a expresné vlaky. konzultovať Vlak v Website v Európe, skontrolovať listinách rezervácie, pretože nemusia byť k dispozícii mimo Európy. Môžete tiež využiť súkromné ​​i spoločné podvaly, na nočné vlaky so železničnými preukazmi druhej triedy.

 

zahrnutie

Neexistuje žiadny železničný prihrávka Nórsku pokryť dĺžku a šírku železničné trate v krajine. ale, Tieto priechody ponúkajú zľavnené cestovanie na niekoľkých populárnych autobusovej a trajektové trasy.

 

Nórsko v kocke výlet

Tento výlet vás zavedie do scénické železničné-autobus-loď-rail cesta k objavovaniu Sognefjordu, a ciele na strane Oslo-Bergen vlaková linka. Môžete volať to balíček vlakovej cesty v Nórsku. Existujú aj niektoré vekové relaxácie, ktoré môžete skontrolovať, ak cestujete s rodinou a deti.

Dúfame, tento blog bude lepšie pripraviť vás na ďalšiu cestu do Nórska.

 

Cestovať do Nórska alebo kdekoľvek inde v Európe? najlepšie webové stránky Objednať Vlaky vstupenky je Save A Train

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-a-train-travel-to-norway-can-change-your-travel-experience%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite k kód pre vloženie)